fot. Bahrain – Victorious

Trwająca od początku istnienia ekipy współpraca między Bahrain – Victorious a Meridą będzie dalej trwała w najlepsze. Zespół wystosował komunikat o kontynuowaniu wieloletniej umowy między tymi podmiotami.

Bahrain – Victorious, a właściwie w 2017 roku ekipa znana jako Bahrain Merida Pro Cycling Team, od początku swojej działalności jest ekipą ścigającą się na poziomie World Touru, a kolarze tej formacji od zawsze zasiadają na rowerach marki Merida. Ta wieloletnia współpraca właśnie doczekała się swojej prolongaty.

Od samego początku Merida była integralną częścią tego projektu. Dostarczyli nam najlepszy sprzęt z chęcią ciągłego wprowadzania innowacji dzięki informacjom zwrotnym od naszych kolarzy. Właśnie zakończyliśmy niesamowity sezon, który jest świadectwem naszej świetnej współpracy z Meridą. Cieszymy się, że projekt będzie kontynuowany w przyszłości i pracujemy nad wygrywaniem kolejnych wyścigów

— przeczytamy w oświadczeniu słowa Milana Erzena, głównego menadżera ekipy Bahrain – Victorious.

Jedyne czego paradoksalnie brakuje w tym oświadczeniu to wymiar dalszej współpracy. Patrząc jednak na historię można się spodziewać, że jest to wieloletnia umowa, której żadna ze stron nie chce zrywać.

Poprzedni artykułLa Vuelta ciclista a España 2022: Na trasę powraca Sierra de La Pandera
Następny artykułINEOS nakręcił filmik „Koledzy z drużyny” z Kwiatem i Tomem Pidcockiem [video]
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments