fot. Bahrain – Victorious

Pechowo dla ekipy Bahrain – Victorious zakończył się 3. etap Saudi Tour 2022. Do mety co prawda dotarł Fred Wright, ale lekarze stwierdzili u niego złamanie kości w lewej ręce i tym samym nie będzie mógł przystąpić do dalszej rywalizacji.

Przed nami „królewski” etap Saudi Tour 2022. Po tym jak drugi odcinek wygrał Santiago Buitrago drużyna Bahrain – Victorious ma w swoich szeregach lidera imprezy, acz nie wszystko układa się w ich szeregach w idealny sposób. Wczoraj do mety nie dotarł Ahmed Madan, który z pewnością odciążyłby kolegów z pracy na pierwszych kilometrach, ale na tym się nie skończyło.

Lekarze stwierdzili złamanie kości w lewej ręce u Freda Wrighta. 22-letni Brytyjczyk dotarł w dniu wczorajszym do mety na 73. pozycji ze stratą 2:22. Jak się jednak okazało podczas wypadku skończyło się gorzej niż np. pierwszego dnia u Andrei Bagiolego. Tym samym w ekipie Bahrain – Victorious pozostaje 5 kolarzy – liderowi Santiago Buitrago na dzisiejszych wiatrach pomagać będą Kamil Gradek, Filip Maciejuk, Jonathan Milan i Jasha Sütterlin.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments