strój Eolo
fot. EOLO-Kometa

Ponownie na błękit oraz nie mający chyba polskiego odpowiednika „glaze colour” postawiły drużyny EOLO-Kometa oraz B&B Hotels – KTM. To kontynuacja zeszłorocznych projektów, ale w sumie oba stroje mogą się podobać.

Na stroju EOLO-Kometa niesamowicie rzuca się nowy sponsor – Burger King. Stroje dla ekipy przygotowała firma Gobik, a dominującym kolorem nadal jest błękit. Największymi gwiazdami włoskiego Pro Teamu będą Diego Rosa i Lorenzo Fortunato.

W B&B Hotels – KTM z kolei postawiono nadal na jakże charakterystyczne koszulki w kolorze zielono-niebiesko-szarym, czyli po prostu w glazie. Związany jest zresztą nawet hashtag ekipy #ManInGlaz. Francuski zespół z pewnością będzie się rzucał w peletonie. Wśród 24 kolarzy znajdziemy takie nazwiska jak Pierre Rolland, Franck Bonnamour, Luca Mozzato czy Pierre Barbier.

Poprzedni artykułNoworoczna rewia mody
Następny artykułWout van Aert wygrywa plebiscyt Procyclingstats Favorite500. 14 Polaków w rankingu
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments