Movistar Team 2022
fot. Movistar Team

Publikacja strojów, gdzie pojedynczy kolarze pozują na tle ustawionego tła to jedno, oglądanie barw ekip w praktyce to drugie. 1 stycznia wielu kolarzy zmieniających zespoły może wreszcie założyć nowe trykoty i pokazać się swoim kibicom. Wiele ekip skorzystało z tego i pokazało ciekawe zdjęcia.

Fajną sesję zdjęciową pokazał Movistar. Zdjęcie grupowe męskiej i żeńskiej ekipy to jedno, kilka zdjęć w szczegółach to drugie. Fajna alternatywa, bowiem dotychczas oglądaliśmy te trykoty głównie na czarnym tle, oświetlenie słońcem to zupełnie inna perspektywa.

Zdjęcia ze zgrupowania publikują też kolarze INEOS Grenadiers. Te z prezentacji zawierały multum efektów dodanych przez grafików, zatem fajnie zobaczyć jak realnie prezentują się te koszulki. Jest… inaczej, nie mi oceniać czy to dobrze, czy też źle.

Zdjęcie grupowe na świeżym powietrzu wykonali też kolarze Astana Qazaqstan Teamu. 1 stycznia można było do takowej fotki zaprosić już nowe nabytki ekipy, a do zespołu dołączyło przecież aż 14 nowych zawodników – m.in. powrócili po przerwie Vincenzo Nibali i Miguel Ángel López.

Jeśli już jesteśmy przy zdjęciach grupowych to bardzo formalną fotografią pochwalił się zespół AG2R Citroën Team. Cóż, aż zastanawiałem się czy zamieścić ich w tym zestawieniu, ale w sumie czemu nie.

I na koniec zupełna nowość – dziś zaprezentowano stroje Quick-Step Alpha Vinyl. Jeśli nie mieli jeszcze Państwo okazji ich zobaczyć to przyjrzyjcie się – Wolfpack dość ciekawie bowiem zaktualizował swój outfit.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments