Fot. Marek Bala / naszosie.pl

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Dyrektora Sportowego Polskiego Związku Kolarskiego stanowisko to z dniem 1 stycznia 2022 roku obejmie Wacław Skarul.

Polski Związek Kolarski mocno się przebudowuje. Jedną ze zmian jest ta na stanowisku Dyrektora Sportowego. Na ten moment funkcję tą pełnił Marek Leśniewski, acz jego praca zakończy się wraz z końcem bieżącego roku. Wacław Skarul, który obejmie tą posadę, od marca 2011 do grudnia 2016 był prezesem Polskiego Związku Kolarskiego. Był trenerem reprezentacji Polski w latach 1988-92. W swojej karierze działał także w naszym związku czy był dyrektorem sportowym w kilku ekipach zawodowych.

Innym rozstrzygniętym konkursem jest ten na stanowisko Sekretarza Generalnego Polskiego Związku Kolarskiego. To stanowisko obejmie Cezary Jedliński.

Poprzedni artykułFred Wright złamał obojczyk
Następny artykułWout van Aert ponownie wybrany Belgijskim Sportowcem Roku, Thibau Nys również wyróżniony
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

„Był trenerem reprezentacji Polski w latach 1988-92.” Hmmm… to ze 30 lat temu? Powiało świeżością!
Mamy kilku byłych zawodowców którzy znają kolarstwo nie tylko przez pryzmat Wyścigu Pokoju…

Miegusz
Miegusz

Niezatapialny.

zbig
zbig

raz jeszcze powtarzam „gang Olsena” to poważna organizacja …ją zatrudnić…😄