fot. EOLO-Kometa

Drużyna z grona ProTeams prowadzona przez Alberto Contadora i Ivana Basso nawiązała ciekawą współpracę. W zbliżającym się sezonie zespół EOLO-Kometa wesprze firma Burger King.

Sieć restauracji fastfoodowych Burger King będzie sponsorować włoską ekipę EOLO-Kometa. Tę informację w tym tygodniu potwierdził sam Ivan Basso, cytowany przez portal Cyclingweekly.

Od przyszłego roku będzie z nami Burger King Italia. Obecność tak ważnej firmy wchodzącej w skład naszego zespołu i ogólnie w kolarstwo sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi

– powiedział jeden z włodarzy włoskiego zespołu.

Pozyskanie nowego sponsora jest kolejnym krokiem drużyny EOLO-Kometa na drodze do World Touru. W 2022 roku logo amerykańskiej sieci fastfoodów będzie obecne na koszulkach kolarzy, ale nie w nazwie zespołu kierowanego przez Alberto Contadora i Ivana Basso.

Poprzedni artykułPodsumowanie sezonu 2021 Polskiego Związku Kolarskiego
Następny artykułKierowca spowodował kraksę Remi Cavagni oraz Mauri Vansevenanta
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments