fot. Israel Start-Up Nation

Poznaliśmy pełną, 30-osobową kadrę ekipy Israel Start-Up Nation na sezon 2022. Skład drużyny uzupełniło czterech Izraelczyków, którzy do tej pory ścigali się w barwach rodzimej ekipy.

Drużyna, którą kieruje Kjell Carlström postanowiła o rok przedłużyć kontrakty z czterema zawodnikami rodem z Izraela. Są to: 27-letni Guy Niv, 25-letni Omer Goldstein, 26-letni Guy Sagiv oraz najmłodszy i najprawdopodobniej najbardziej utalentowany z tego grona 24-letni Itamar Einhorn.

Sam generalny menedżer ekipy Israel Start-Up Nation jest zadowolony z postępów, jakie w ostatnim czasie wykonała wspomniana czwórka.

Izraelscy kolarze cały czas robią progres. Wszyscy widzieliśmy u nich świetne wyniki w zeszłym roku i mamy nadzieję, że będą dalej rozwijać się w ten sposób. W szeregach naszej drużyny rozwojowej pojawiło się, również nowe pokolenie młodych izraelskich kolarzy. To wspaniale, że możemy pomóc im w ich rozwoju jako zawodników. Podsumowując, w nadchodzących latach spodziewamy się więcej wspaniałych występów izraelskich kolarzy. Zarówno pod względem ich wyników indywidualnych, jak i pomocy kolegom z drużyny w osiąganiu sukcesów

– powiedział Kjell Carlström cytowany przez biuro prasowe zespołu.

W sumie zespół Israel Start-Up Nation przed zbliżającym się sezonem pozyskał czterech kolarzy, którymi są: Jakob Fuglsang, Giacomo Nizzolo, Hugo Houle i Corbin Strong. Z izraelskiej ekipy natomiast odeszli lub zakończyli swoje kariery, tacy zawodnicy, jak: André Greipel, Dan Martin (obaj koniec kariery), Davide Cimolai (Cofidis), Hugo Hofstetter (Arkéa-Samsic), Alexis Renard (Cofidis) oraz Norman Vahtra (brak informacji).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments