Nowa mapa Neokyo ma być wzorowana na specyficznym klimacie ulic japońskiego Tokio, a także ma nawiązać połączenie z już zawartym w grze światem – Makuri Islands, w którym dominują szutrowe ścieżki, również oparte na nastroju kraju kwitnącej wiśni. 

Drogi na nowej mapie mają być płaskie i szybkie. Jak na każdym z nowych poziomów zaproponowane zostaną odznaki za pokonanie nowych, zaplanowanych tras. Zwift zapowiada, że Makuri Islands ma być drugim, po Watopii, najbardziej rozbudowanym światem ich aplikacji. W przyszłości możliwe, że zobaczymy nawet wirtualne drogi prowadzące nas na szczyt góry Fuji! Poziom Neokyo przez cały czas będzie objawiał się w ciemnościach, by imponować zawodnikom dopracowaną grą świateł.

Kto wie, może jeszcze tej zimy Zwift Polska zaoferuje nam ściganie na nowych ścieżkach? Przewidywany termin premiery tras Neokyo to około połowy listopada. A jak wam się podoba nowe miejsce na kolarskiej wirtualnej mapie?

 

Poprzedni artykułZdeněk Štybar i Davide Ballerini zostają w Deceuninck – Quick Step
Następny artykułGiro d’Italia 2022 rozpocznie się na Węgrzech?
Student III roku prawa Uniwersytety Łódzkiego. Były kandydat na kolarza z przeszłością w kategoriach juniorskich, obecnie kolarz - amator, pasjonujący się kolarskimi zmaganiami na wszystkich poziomach, od juniorów po World Tour.
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon
Szymon

Mam pytanie. Czy na Zwifcie można przenieść się na dowolne miejsce na świecie, czy tylko w określone miejsca, bo zastanawiam się nad kupnem

@Szymon
@Szymon

Można jeździć tylko po przygotowanych mapach ale warto, naprawdę warto. Świetne narzędzie treningowe i przy okazji świetna zabawa Polecam