Już za kilka godzin na start jazdy indywidualnej na czas ruszą pierwsi kolarze w kategorii elity mężczyzn. Zmierzą się oni z płaską, 43-kilometrową trasą, biegnącą z Knokke-Heist do Brugii.
Najgroźniejsi kolarze zjadą z rampy startowej około godziny 16. Jedyny reprezentant Polski – Michał Kwiatkowski, walkę z czasem zaczyna o 15:58.
Pełna lista startowa wraz z godzinami startu:
66 | Jurado Lopez Christofer (Panama) | 14:40:00 |
64 | Sobrero Matteo (Włochy) | 14:41:30 |
63 | Jawaid Ali (Pakistan) | 14:43:00 |
60 | Sunnatov Akramjon (Uzbekistan) | 14:44:30 |
59 | Lasinis Venantas (Litwa) | 14:46:00 |
58 | Gruzdev Dmitriy (Kazachstan) | 14:47:30 |
57 | Christie Marcus (Irladnia) | 14:49:00 |
56 | Hailu Hailemelekot (Etiopia) | 14:50:30 |
55 | Tchambaz Lotfi (Algieria) | 14:52:00 |
54 | De Bod Stefan (RPA) | 14:53:30 |
53 | Bigham Daniel (Wielka Brytania) | 14:55:00 |
51 | Walscheid Maximilian Richard (Niemcy) | 14:56:30 |
50 | Mcnulty Brandon (USA) | 14:58:00 |
49 | Reis Rafael (Portugalia) | 14:59:30 |
48 | Tratnik Jan (Słowenia) | 15:01:00 |
47 | Thomas Benjamin (Francja) | 15:02:30 |
46 | Bjerg Mikkel (Dania) | 15:04:00 |
45 | Bissegger Stefan (Szwajcaria) | 15:05:30 |
44 | Evenepoel Remco (Belgia) | 15:07:00 |
43 | Affini Edoardo (Włochy) | 15:08:30 |
42 | Jaser Nazir (Syria) | 15:14:30 |
41 | Amjad Khalil (Pakistan) | 15:10:00 |
40 | Symonds Christopher (Ghana) | 15:11:30 |
38 | Miltiadis Andreas (Cypr) | 15:13:00 |
37 | Alkhater Fadhel (Katar) | 15:16:00 |
35 | Agustsson Runar Orn (Islandia) | 15:17:30 |
34 | Khalmuratov Muradjan (Uzbekistan) | 15:19:00 |
33 | Gyurov Spas (Bulgaria) | 15:20:30 |
32 | Ilic Ognjen (Serbia) | 15:22:00 |
31 | Sirironnachai Sarawut (Tajlandia) | 15:23:30 |
29 | Peak Barnabas (Węgry) | 15:25:00 |
28 | Kononenko Mykhaylo (Ukraina) | 15:26:30 |
27 | Kuba Ronald (Słowacja) | 15:28:00 |
26 | Fominykh Daniil (Kazachstan) | 15:29:30 |
25 | Mullen Ryan (Irlandia) | 15:31:00 |
24 | Ritzinger Felix (Austria) | 15:32:30 |
23 | Archibold Castillo Franklin (Panama) | 15:34:00 |
22 | Grmay Tsgabu Gebremaryam (Etiopia) | 15:35:30 |
20 | Gibbons Ryan (RPA) | 15:37:00 |
19 | Scully Tom (Nowa Zelandia) | 15:38:30 |
18 | Rikunov Petr (Rosja) | 15:40:00 |
17 | Rodriguez Cano Carlos (Hiszpania) | 15:41:30 |
16 | Van Emden Jos (Holandia) | 15:43:00 |
15 | Hayter Ethan (Wielka Brytania) | 15:44:30 |
14 | Cerny Josef (Czechy) | 15:46:00 |
13 | Houle Hugo (Kanada) | 15:47:30 |
12 | Leknessund Andreas (Norwegia) | 15:49:00 |
11 | Martin Tony (Niemcy) | 15:50:30 |
10 | Craddock Lawson (USA) | 15:52:00 |
9 | Oliveira Nelson (Portugalia) | 15:53:30 |
8 | Uran Rigoberto (Kolumbia) | 15:55:00 |
7 | Kwiatkowski Michał (Polska) | 15:56:30 |
6 | Pogacar Tadej (Słowenia) | 15:58:00 |
5 | Cavagna Remi (Francja) | 15:59:30 |
4 | Asgreen Kasper (Dania) | 16:01:00 |
3 | Kueng Stefan (Szwajcaria) | 16:02:30 |
2 | van Aert Wout (Belgia) | 16:04:00 |
1 | Ganna Filippo (Włochy) | 16:05:30 |