Jumbo-Visma

Już za kilka godzin na start jazdy indywidualnej na czas ruszą pierwsi kolarze w kategorii elity mężczyzn. Zmierzą się oni z płaską, 43-kilometrową trasą, biegnącą z Knokke-Heist do Brugii.

Najgroźniejsi kolarze zjadą z rampy startowej około godziny 16. Jedyny reprezentant Polski – Michał Kwiatkowski, walkę z czasem zaczyna o 15:58.

Pełna lista startowa wraz z godzinami startu:

66 Jurado Lopez Christofer (Panama) 14:40:00
64 Sobrero Matteo (Włochy) 14:41:30
63 Jawaid Ali (Pakistan) 14:43:00
60 Sunnatov Akramjon (Uzbekistan) 14:44:30
59 Lasinis Venantas (Litwa) 14:46:00
58 Gruzdev Dmitriy (Kazachstan) 14:47:30
57 Christie Marcus (Irladnia) 14:49:00
56 Hailu Hailemelekot (Etiopia) 14:50:30
55 Tchambaz Lotfi (Algieria) 14:52:00
54 De Bod Stefan (RPA) 14:53:30
53 Bigham Daniel (Wielka Brytania) 14:55:00
51 Walscheid Maximilian Richard (Niemcy) 14:56:30
50 Mcnulty Brandon (USA) 14:58:00
49 Reis Rafael (Portugalia) 14:59:30
48 Tratnik Jan (Słowenia) 15:01:00
47 Thomas Benjamin (Francja) 15:02:30
46 Bjerg Mikkel (Dania) 15:04:00
45 Bissegger Stefan (Szwajcaria) 15:05:30
44 Evenepoel Remco (Belgia) 15:07:00
43 Affini Edoardo (Włochy) 15:08:30
42 Jaser Nazir (Syria) 15:14:30
41 Amjad Khalil (Pakistan) 15:10:00
40 Symonds Christopher (Ghana) 15:11:30
38 Miltiadis Andreas (Cypr) 15:13:00
37 Alkhater Fadhel (Katar) 15:16:00
35 Agustsson Runar Orn (Islandia) 15:17:30
34 Khalmuratov Muradjan (Uzbekistan) 15:19:00
33 Gyurov Spas (Bulgaria) 15:20:30
32 Ilic Ognjen (Serbia) 15:22:00
31 Sirironnachai Sarawut (Tajlandia) 15:23:30
29 Peak Barnabas (Węgry) 15:25:00
28 Kononenko Mykhaylo (Ukraina) 15:26:30
27 Kuba Ronald (Słowacja) 15:28:00
26 Fominykh Daniil (Kazachstan) 15:29:30
25 Mullen Ryan (Irlandia) 15:31:00
24 Ritzinger Felix (Austria) 15:32:30
23 Archibold Castillo Franklin (Panama) 15:34:00
22 Grmay Tsgabu Gebremaryam (Etiopia) 15:35:30
20 Gibbons Ryan (RPA) 15:37:00
19 Scully Tom (Nowa Zelandia) 15:38:30
18 Rikunov Petr (Rosja) 15:40:00
17 Rodriguez Cano Carlos (Hiszpania) 15:41:30
16 Van Emden Jos (Holandia) 15:43:00
15 Hayter Ethan (Wielka Brytania) 15:44:30
14 Cerny Josef (Czechy) 15:46:00
13 Houle Hugo (Kanada) 15:47:30
12 Leknessund Andreas (Norwegia) 15:49:00
11 Martin Tony (Niemcy) 15:50:30
10 Craddock Lawson (USA) 15:52:00
9 Oliveira Nelson (Portugalia) 15:53:30
8 Uran Rigoberto (Kolumbia) 15:55:00
7 Kwiatkowski Michał (Polska) 15:56:30
6 Pogacar Tadej (Słowenia) 15:58:00
5 Cavagna Remi (Francja) 15:59:30
4 Asgreen Kasper (Dania) 16:01:00
3 Kueng Stefan (Szwajcaria) 16:02:30
2 van Aert Wout (Belgia) 16:04:00
1 Ganna Filippo (Włochy) 16:05:30
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments