fot. Benelux Tour

Stefan Bissegger (EF Education-Nippo) wygrał etap jazdy indywidualnej na czas w wyścigu Benelux Tour. Szwajcar został, także nowym liderem klasyfikacji generalnej tej imprezy.

Drugi dzień rywalizacji w wyścigu odbywającym się w Holandii i Belgii odbywał się w mieście Lelystad znajdującym się w Kraju Tulipanów. Trasa wtorkowej jazdy indywidualnej na czas liczyła sobie tylko 11,1-kilometra i była niemal zupełnie płaska.

Jako pierwszy o godzinie 11:45 na trasę ruszył Australijczyk Caleb Ewan (Lotto Soudal). Jednym z pierwszych zawodników, który zanotował niezły czas był Brandon McNulty. Amerykanin ścigający się w barwach zespołu UAE Team Emirates potrzebował 12 minut i 39 sekund. Z czasem 12:55 rywalizację zakończył natomiast reprezentant Polski Maciej Bodnar (BORA – hansgrohe). Nieco później zaledwie sekundę wolniej niż McNulty trasę „czasówki” przejechał Holender Jos Van Emden (Jumbo-Visma).

Niespodziewanie dość przeciętnie jak na swoje ogromne możliwości pojechał Remco Evenepoel. Zawodnik ekipy Deceuninck-Quick-Step zanotował rezultat 12:47. Parę minut później mieliśmy zmianę na prowadzeniu w wyścigu. W czasie 12 minut i 23 sekund nieco ponad 11-kilometrową trasę pokonał Edoardo Affini (Jumbo-Visma). Do rezultatu Włocha nie byli w stanie zbliżyć się, ani Søren Kragh Andersen (Team DSM), który zanotował rezultat 12:33, ani Tom Dumoulin (Jumbo-Visma), który był o sekundę szybszy niż Duńczyk.

Fantastyczny wynik Edoardo Affiniego przebił Stefan Bissegger (EF Education – Nippo). Szwajcar pojechał rewelacyjnie i zanotował rezultat 12:09! Stefan Küng (Groupama – FDJ) nie był w stanie przejechać trasy etapu jazdy na czas, tak szybko jak jego liderujący rodak. Mistrz Europy ITT zakończył dziś rywalizację z czasem 12:28. Także lider klasyfikacji generalnej Tim Merlier (Alpecin-Fenix) nie był w stanie nawiązać walki ze Stefanem Bisseggerem, gdyż zanotował wynik wynoszący 13 minut i 9 sekund.

Podsumowując etap wygrał Szwajcar Stefan Bissegger (EF Education – Nippo), który został nowym liderem klasyfikacji generalnej. Drugą lokatę na etapie zajął Włoch Edoardo Affini (Jumbo-Visma), a na trzecim miejscu zameldował się kolejny kolarz rodem ze Szwajcarii Stefan Küng (Groupama – FDJ).

Wyniki drugiego etapu wyścigu Benelux Tour 2021:

1 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 0:12:08
2 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:00:15
3 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:00:20
4 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:21
5 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:00:22
6 Tom Dumoulin (Ned) Jumbo-Visma 0:00:23
7 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 0:00:24
8 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 0:00:26
9 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:00:29
10 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:31
11 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 0:00:32
12 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 0:00:35
13 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:00:36
14 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
15 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:00:38
16 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:00:39
17 Rune Herregodts (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
18 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
19 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:00:40
20 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:00:44
21 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious
22 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:45
23 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:46
24 Casper Pedersen (Den) Team DSM
25 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates
26 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
27 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:00:49
28 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:00:50
29 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
30 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:51
31 Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team
32 Cees Bol (Ned) Team DSM
33 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
34 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo 0:00:52
35 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
36 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
37 Jonathan Milan (Ita) Bahrain Victorious
38 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM
39 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:00:53
40 Finn Fisher Black (NZl) UAE Team Emirates 0:00:55
41 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange 0:00:56
42 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates
43 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 0:00:57
44 Mike Teunissen (Ned) Jumbo-Visma
45 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
46 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:00:58
47 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange
48 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers 0:00:59
49 Jake Stewart (GBr) Groupama-FDJ
50 Charlie Quarterman (GBr) Trek-Segafredo 0:01:00
51 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
52 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
53 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
54 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
55 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:01:01
56 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:02
57 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
58 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:06
59 Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos
60 Tom Bohli (Swi) Cofidis 0:01:07
61 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
62 Andreas Stokbro (Den) Team Qhubeka Assos 0:01:08
63 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
64 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:01:09
65 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
66 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
67 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
68 Gijs Van Hoecke (Bel) AG2R Citroën Team 0:01:10
69 Mathias Norsgaard (Den) Movistar Team
70 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:01:12
71 Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma 0:01:13
72 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 0:01:14
73 Norman Vahtra (Est) Israel Start-up Nation
74 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
75 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo
76 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep
77 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo
78 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:01:15
79 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos
80 Mitch Docker (Aus) EF Education-Nippo 0:01:16
81 Szymon Sajnok (Pol) Cofidis
82 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
83 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:17
84 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
85 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:01:18
86 Harry Tanfield (GBr) Team Qhubeka Assos
87 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:01:19
88 Fabian Lienhard (Swi) Groupama-FDJ
89 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-up Nation 0:01:20
90 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
91 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal
92 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:01:21
93 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:01:22
94 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
95 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
96 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
97 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech
98 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:23
99 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:24
100 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:01:25
101 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:27
102 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:28
103 Michał Gołaś (Pol) Ineos Grenadiers
104 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
105 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 0:01:31
106 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis
107 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma
108 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
109 Fumiyuki Beppu (Jpn) EF Education-Nippo 0:01:33
110 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:01:34
111 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:35
112 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 0:01:36
113 Sam Bewley (NZl) Team BikeExchange
114 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:01:37
115 Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers 0:01:38
116 Arne Marit (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
117 Stanisław Aniołkowski (Pol) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:01:40
118 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 0:01:41
119 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
120 Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:01:42
121 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:01:43
122 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
123 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:01:46
124 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:01:47
125 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
126 Thimo Willems (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:01:48
127 Sean De Bie (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB
128 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:01:49
129 Ludwig De Winter (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:52
130 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
131 Julien Duval (Fra) AG2R Citroën Team
132 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 0:01:53
133 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
134 Laurenz Rex (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB
135 Timothy Dupont (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:01:55
136 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 0:01:56
137 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation
138 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech 0:01:58
139 Anthony Jullien (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:59
140 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
141 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:01
142 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:02:04
143 Ludovic Robeet (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:02:10
144 Marcel Sieberg (Ger) Bahrain Victorious 0:02:12
145 Arjen Livyns (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:02:13
146 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:02:16
147 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:02:19
148 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:02:34

 

Klasyfikacja generalna:

1 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 3:44:29
2 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:19
3 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
4 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:00:21
5 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 0:00:26
6 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:00:28
7 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:00:36
8 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:00:38
9 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:00:42
10 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:00:45
11 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
12 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:47
13 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:00:49
14 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:50
15 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:00:51
16 Cees Bol (Ned) Team DSM
17 Mike Teunissen (Ned) Jumbo-Visma 0:00:52
18 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
19 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:01:00
20 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:05
21 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:01:09
22 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
23 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:01:12
24 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo 0:01:14
25 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos 0:01:15
26 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:16
27 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:01:18
28 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:01:20
29 Tom Dumoulin (Ned) Jumbo-Visma
30 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 0:01:21
31 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:01:22
32 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:23
33 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 0:01:28
34 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 0:01:31
35 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 0:01:35
36 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
37 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:36
38 Stanisław Aniołkowski (Pol) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:01:39
39 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:41
40 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:01:42
41 Casper Pedersen (Den) Team DSM
42 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 0:01:46
43 Jonathan Milan (Ita) Bahrain Victorious 0:01:48
44 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
45 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
46 Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team
47 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 0:01:49
48 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange 0:01:52
49 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates 0:01:53
50 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:01:54
51 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
52 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:01:55
53 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers
54 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:01:56
55 Jake Stewart (GBr) Groupama-FDJ
56 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:02:03
57 Andreas Stokbro (Den) Team Qhubeka Assos 0:02:04
58 Gijs Van Hoecke (Bel) AG2R Citroën Team 0:02:06
59 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
60 Mathias Norsgaard (Den) Movistar Team 0:02:07
61 Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma 0:02:09
62 Norman Vahtra (Est) Israel Start-up Nation 0:02:10
63 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 0:02:11
64 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix 0:02:13
65 Mitch Docker (Aus) EF Education-Nippo
66 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:02:14
67 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
68 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-up Nation 0:02:16
69 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal
70 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:02:17
71 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:02:18
72 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:02:19
73 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
74 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
75 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 0:02:21
76 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:23
77 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:24
78 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:02:25
79 Michał Gołaś (Pol) Ineos Grenadiers
80 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 0:02:27
81 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma 0:02:28
82 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:02:30
83 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:31
84 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:02:34
85 Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers
86 Arne Marit (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:02:35
87 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe 0:02:37
88 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
89 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:02:43
90 Thimo Willems (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:02:44
91 Sean De Bie (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB
92 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:02:45
93 Julien Duval (Fra) AG2R Citroën Team 0:02:48
94 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 0:02:49
95 Laurenz Rex (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:02:50
96 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:02:52
97 Anthony Jullien (Fra) AG2R Citroën Team 0:02:56
98 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:58
99 Szymon Sajnok (Pol) Cofidis 0:03:07
100 Marcel Sieberg (Ger) Bahrain Victorious 0:03:08
101 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:03:13
102 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:03:22
103 Tom Bohli (Swi) Cofidis 0:03:25
104 Milan Menten (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:03:32
105 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:03:34
106 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo 0:03:40
107 Timothy Dupont (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:03:46
108 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:04:02
109 Arjen Livyns (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:04:03
110 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 0:04:20
111 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:06:17
112 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 0:06:22
113 Rune Herregodts (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise 0:06:26
114 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:06:31
115 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:06:33
116 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo 0:06:38
117 Finn Fisher Black (NZl) UAE Team Emirates 0:06:41
118 Charlie Quarterman (GBr) Trek-Segafredo 0:06:46
119 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:06:47
120 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
121 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:06:48
122 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech 0:06:49
123 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:06:59
124 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 0:07:00
125 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:07:01
126 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
127 Fabian Lienhard (Swi) Groupama-FDJ 0:07:05
128 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos 0:07:06
129 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:07:18
130 Fumiyuki Beppu (Jpn) EF Education-Nippo 0:07:19
131 Sam Bewley (NZl) Team BikeExchange 0:07:23
132 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:07:30
133 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:07:33
134 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team 0:07:34
135 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:07:38
136 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:07:40
137 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation 0:07:42
138 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech 0:07:45
139 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:07:51
140 Ludovic Robeet (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB 0:07:57
141 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:08:03
142 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:08:21
143 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:14:25
144 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 0:14:42
145 Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos 0:14:55
146 Harry Tanfield (GBr) Team Qhubeka Assos 0:15:08
147 Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:15:32
148 Ludwig De Winter (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:15:41
149 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:15:49
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments