fot. Photo Gomez Sport/ Movistar Team

Ekipa kierowana przez Eusebio Unzué poinformowała o prolongacie umów z aż sześcioma kolarzami. Nowe, dwuletnie kontrakty podpisali: Carlos Verona, Jorge Arcas, Juri Hollmann, Nelson Oliveira, Antonio Pedrero oraz Einer Rubio.

Niecałe dwa tygodnie temu drużyna Movistar poinformowała o kontynuacji współpracy z Miguelem Ángelem Lópezem. Dziś natomiast nadszedł czas na ogłoszenie wieści o przedłużeniu umów z szóstką zawodników, którzy stanowią głębie składu ekipy Eusebio Unzué.

Zarówno Carlos Verona, jak i Antonio Pedrero to dwaj oddani, lojalni pomocnicy, którzy wspierają swoich liderów, zwłaszcza w trudniejszym terenie podczas Grand Tourów. To samo można powiedzieć o Portugalczyku Nelsonie Oliveirze, który jest też niezłym specjalistą od jazdy na czas. Inny z gregario – Jorge Arcas od początku swojej kariery jest częścią zespołu Movistar Team i tak też będzie przez nkolejne dwa lata. Natomiast „inwestycją w przyszłość” można nazwać decyzję o prolongacie kontraktów z młodymi, utalentowanymi kolarzami, którymi są Kolumbijczyk Einer Rubio oraz Niemiec Juri Hollmann.

Hiszpański zespół zapowiedział, że w najbliższym czasie ogłosi kolejne informacje o wzmocnieniach składu ekipy Movistar.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments