Fabio Jakobsen wygrał po sprincie w Molina de Aragón. Na finiszu pokonał Arnauda Démare oraz Magnusa Corta Nielsena. Koszulkę lidera utrzymał poszkodowany w kraksie w końcówce Rein Taaramäe.
Po ciężkim trzecim dniu hiszpańskiej Vuelty dzisiaj na kolarzy czekał etap, który mogli potraktować prawie jako dzień przerwy. Do pokonania były prawie 164 kilometry z El Burgo de Osma do Molina de Aragón. Trasa była pagórkowata, ale raczej można się było spodziewać walki bardziej wytrzymałych sprinterów.
Tuż po starcie na atak zdecydowali się: Carlos Canal i Angel Madrazo (obaj Burgos-BH) oraz Joan Bou (Euskaltel-Euskadi).
🏁 Km 20 | Etapa 4 – Stage 4 | #LaVuelta21
🚴🚴 @AngelMadrazo @carloscanal01 @JoanBou97 en fuga
⏳2'50" con el pelotón / break's gap
📸: @PhotoGomezSport pic.twitter.com/17fPe8HFiT
— La Vuelta (@lavuelta) August 17, 2021
W peletonie na czele kręcili kolarze Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux, dla których była to nowa sytuacja w kolarskiej rzeczywistości. Wszystko „przez to”, że wczoraj etapowym zwycięzcą i nowym liderem hiszpańskiej Vuelty został Rein Taaramäe.
102 kilometry przed metą powiało i peleton na chwilę podzielił się. Jednak szybko wszystko wróciło do normy. Ucieczka została dogoniona na około półtorej minuty za sprawą pracy Groupamy-FDJ i tak to trwało aż do dość kuriozalnego lotnego finiszu. Na nim z ucieczki wygrał Joan Bou, ale ważniejsze rzeczy działy się z tyłu. Rozprowadzający Fabio Jakobsena Florian Sénéchal uciekł peletonowi i nim zdał sobie sprawę z tego to zajął 4. miejsce, za jego plecami niemal bez walki po 10 punktów sięgnął Jasper Philipsen, a reszta sprinterów walczyła o 6. miejsce jakby nie wiedzieli, że nie jest ono w żaden sposób premiowane.
Ucieczkę złapano 14km przed metą i zaczęła się powolna walka pociągów o jak najlepsze rozprowadzenie swojego lidera. Niestety 2100m przed metą upadek zaliczył Rein Taaramäe. Na szczęście w nieszczęściu dla Estończyka zdarzenie miało już miejsce w strefie ochronnej.
Perfekcyjnie rozprowadzony został Arnaud Démare (Groupama – FDJ), ale z jego koła wyjść zdołał Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step) i to Holender sięga po swój pierwszy triumf w tegorocznej, a 3 w karierze triumf w hiszpańskiej Vuelcie. Kolejne miejsca dla Francuza i Magnusa Corta Nielsena.
Wyniki 4. etapu:
01 | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 03:43:07 |
02 | Arnaud Démare | Groupama-FDJ | + 00 |
03 | Magnus Cort | EF Education-NIPPO | + 00 |
04 | Alberto Dainese | Team DSM | + 00 |
05 | Michael Matthews | Team BikeExchange | + 00 |
06 | Piet Allegaert | Cofidis | + 00 |
07 | Jordi Meeus | BORA-hansgrohe | + 00 |
08 | Matteo Trentin | UAE Team Emirates | + 00 |
09 | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | + 00 |
10 | Riccardo Minali | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
11 | Reinardt Janse Van Rensburg | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
12 | Juan Jose Lobato | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
13 | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | + 00 |
14 | Sep Vanmarcke | Israel Start-Up Nation | + 00 |
15 | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | + 00 |
16 | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | + 00 |
17 | Antonio Soto | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
18 | Sebastian Molano | UAE Team Emirates | + 00 |
19 | Felix Großschartner | BORA-hansgrohe | + 00 |
20 | Clément Venturini | AG2R Citroën Team | + 00 |
21 | Miguel Ángel López | Movistar Team | + 00 |
22 | Egan Bernal | INEOS Grenadiers | + 00 |
23 | Gino Mäder | Bahrain Victorious | + 00 |
24 | Tobias Bayer | Alpecin-Fenix | + 00 |
25 | Romain Bardet | Team DSM | + 00 |
26 | José Joaquin Rojas | Movistar Team | + 00 |
27 | Rémy Rochas | Cofidis | + 00 |
28 | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | + 00 |
29 | Rudy Molard | Groupama-FDJ | + 00 |
30 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | + 00 |
31 | Alejandro Valverde | Movistar Team | + 00 |
32 | Sergio Henao | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
33 | Lennard Hofstede | Jumbo-Visma | + 00 |
34 | Jan Polanc | UAE Team Emirates | + 00 |
35 | Adam Yates | INEOS Grenadiers | + 00 |
36 | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | + 00 |
37 | Gotzon Martin | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
38 | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | + 00 |
39 | Enric Mas | Movistar Team | + 00 |
40 | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | + 00 |
41 | Richard Carapaz | INEOS Grenadiers | + 00 |
42 | Martijn Tusveld | Team DSM | + 00 |
43 | Odd Christian Eiking | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
44 | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | + 00 |
45 | Sam Oomen | Jumbo-Visma | + 00 |
46 | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | + 00 |
47 | Robert Stannard | Team BikeExchange | + 00 |
48 | Aleksandr Vlasov | Astana-Premier Tech | + 00 |
49 | Mark Padun | Bahrain Victorious | + 00 |
50 | David De La Cruz | UAE Team Emirates | + 00 |
51 | Mikel Landa | Bahrain Victorious | + 00 |
52 | Jetse Bol | Burgos-BH | + 00 |
53 | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | + 00 |
54 | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | + 00 |
55 | Wout Poels | Bahrain Victorious | + 00 |
56 | Fabio Aru | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
57 | Bert-Jan Lindeman | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
58 | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | + 00 |
59 | Bert Van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | + 00 |
60 | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | + 00 |
61 | Clément Champoussin | AG2R Citroën Team | + 00 |
62 | Zdenek Stybar | Deceuninck-Quick Step | + 00 |
63 | Guillaume Martin | Cofidis | + 00 |
64 | Mikel Nieve | Team BikeExchange | + 00 |
65 | Maximilian Schachmann | BORA-hansgrohe | + 00 |
66 | Lucas Hamilton | Team BikeExchange | + 00 |
67 | Steff Cras | Lotto Soudal | + 00 |
68 | Jens Keukeleire | EF Education-NIPPO | + 00 |
69 | Luka Mezgec | Team BikeExchange | + 00 |
70 | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | + 00 |
71 | Andrea Bagioli | Deceuninck-Quick Step | + 00 |
72 | Stan Dewulf | AG2R Citroën Team | + 00 |
73 | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | + 00 |
74 | Jack Haig | Bahrain Victorious | + 00 |
75 | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | + 00 |
76 | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | + 00 |
77 | Carlos Canal | Burgos-BH | + 00 |
78 | Aritz Bagües | Caja Rural-Seguros RGA | + 00 |
79 | Dylan Sunderland | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
80 | Jefferson Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | + 00 |
81 | Fernando Barceló | Cofidis | + 00 |
82 | Hugh Carthy | EF Education-NIPPO | + 00 |
83 | Florian Vermeersch | Lotto Soudal | + 00 |
84 | Jonathan Caicedo | EF Education-NIPPO | + 00 |
85 | Rafal Majka | UAE Team Emirates | + 00 |
86 | Damien Touzé | AG2R Citroën Team | + 00 |
87 | Johan Jacobs | Movistar Team | + 00 |
88 | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | + 00 |
89 | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | + 00 |
90 | Florian Sénéchal | Deceuninck-Quick Step | + 00 |
91 | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | + 00 |
92 | Andrey Zeits | Team BikeExchange | + 00 |
93 | Louis Meintjes | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
94 | Wesley Kreder | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
95 | Mads Würtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | + 00 |
96 | Anton Palzer | BORA-hansgrohe | + 00 |
97 | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | + 00 |
98 | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
99 | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | + 00 |
100 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | + 00 |
101 | Martin Laas | BORA-hansgrohe | + 00 |
102 | James Knox | Deceuninck-Quick Step | + 00 |
103 | Jan Hirt | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
104 | Omar Fraile | Astana-Premier Tech | + 00 |
105 | Pelayo Sanchez Mayo | Burgos-BH | + 00 |
106 | Sander Armee | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
107 | Ander Okamika Bengoetxea | Burgos-BH | + 00 |
108 | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | + 00 |
109 | Julen Amezqueta | Caja Rural-Seguros RGA | + 00 |
110 | Dylan Van Baarle | INEOS Grenadiers | + 00 |
111 | Maxim Van Gils | Lotto Soudal | + 00 |
112 | Anthony Roux | Groupama-FDJ | + 00 |
113 | Lawson Craddock | EF Education-NIPPO | + 00 |
114 | Dimitri Claeys | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
115 | Connor Brown | Team Qhubeka NextHash | + 00 |
116 | Nico Denz | Team DSM | + 00 |
117 | Simon Carr | EF Education-NIPPO | + 00 |
118 | Daniel Navarro | Burgos-BH | + 00 |
119 | Angel Madrazo | Burgos-BH | + 00 |
120 | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | + 00 |
121 | Emmanuel Morin | Cofidis | + 00 |
122 | Nick Schultz | Team BikeExchange | + 00 |
123 | Xabier Azparren | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
124 | Damien Howson | Team BikeExchange | + 00 |
125 | Edward Planckaert | Alpecin-Fenix | + 00 |
126 | Jesus Herrada | Cofidis | + 00 |
127 | Eddy Finé | Cofidis | + 00 |
128 | Jose Herrada | Cofidis | + 00 |
129 | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | + 00 |
130 | Sylvain Moniquet | Lotto Soudal | + 00 |
131 | Ben Zwiehoff | BORA-hansgrohe | + 00 |
132 | Jhonnatan Narvaez | INEOS Grenadiers | + 00 |
133 | Tom Pidcock | INEOS Grenadiers | + 00 |
134 | Imanol Erviti | Movistar Team | + 00 |
135 | Thymen Arensman | Team DSM | + 00 |
136 | Luis León Sánchez | Astana-Premier Tech | + 00 |
137 | Ion Izagirre | Astana-Premier Tech | + 00 |
138 | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | + 00 |
139 | Oscar Cabedo | Burgos-BH | + 00 |
140 | Diego Rubio | Burgos-BH | + 00 |
141 | Yuriy Natarov | Astana-Premier Tech | + 00 |
142 | Michael Storer | Team DSM | + 00 |
143 | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | + 00 |
144 | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | + 00 |
145 | Robert Gesink | Jumbo-Visma | + 00 |
146 | Harm Vanhoucke | Lotto Soudal | + 00 |
147 | Pavel Sivakov | INEOS Grenadiers | + 00 |
148 | Cesare Benedetti | BORA-hansgrohe | + 00 |
149 | Mikaël Chérel | AG2R Citroën Team | + 00 |
150 | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
151 | Óscar Rodríguez | Astana-Premier Tech | + 00 |
152 | Diego Camargo | EF Education-NIPPO | + 00 |
153 | Simone Petilli | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
154 | Nelson Oliveira | Movistar Team | + 00 |
155 | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | + 00 |
156 | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | + 00 |
157 | James Piccoli | Israel Start-Up Nation | + 00 |
158 | Floris De Tier | Alpecin-Fenix | + 00 |
159 | Salvatore Puccio | INEOS Grenadiers | + 00 |
160 | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | + 01:19 |
161 | Matthew Holmes | Lotto Soudal | + 01:30 |
162 | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | + 01:44 |
163 | Alvaro Cuadros | Caja Rural-Seguros RGA | + 01:44 |
164 | Josef Cerný | Deceuninck-Quick Step | + 01:49 |
165 | Patrick Gamper | BORA-hansgrohe | + 01:49 |
166 | Kevin Van Melsen | Intermarché-Wanty-Gobert | + 01:53 |
167 | Rein Taaramäe | Intermarché-Wanty-Gobert | + 00 |
168 | Thomas Scully | EF Education-NIPPO | + 02:07 |
169 | Carlos Verona | Movistar Team | + 02:08 |
170 | Sergio Martin | Caja Rural-Seguros RGA | + 02:08 |
171 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | + 00 |
172 | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | + 00 |
173 | Andreas Kron | Lotto Soudal | + 00 |
174 | Nathan Van Hooydonck | Jumbo-Visma | + 02:28 |
175 | Chad Haga | Team DSM | + 02:42 |
176 | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | + 02:42 |
177 | Jay Vine | Alpecin-Fenix | + 02:42 |
178 | Jan Tratnik | Bahrain Victorious | + 02:46 |
179 | Scott Thwaites | Alpecin-Fenix | + 02:50 |
180 | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | + 00 |
181 | Chris Hamilton | Team DSM | + 03:17 |
182 | Mauri Vansevenant | Deceuninck-Quick Step | + 03:20 |
Klasyfikacja generalna po 4. etapach:
01 | Rein Taaramäe | Intermarché-Wanty-Gobert | 13:08:51 |
02 | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | + 25 |
03 | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | + 30 |
04 | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | + 35 |
05 | Enric Mas | Movistar Team | + 45 |
06 | Miguel Ángel López | Movistar Team | + 51 |
07 | Alejandro Valverde | Movistar Team | + 57 |
08 | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | + 57 |
09 | Egan Bernal | INEOS Grenadiers | + 57 |
10 | Mikel Landa | Bahrain Victorious | + 01:09 |
11 | Gino Mäder | Bahrain Victorious | + 01:10 |
12 | Aleksandr Vlasov | Astana-Premier Tech | + 01:13 |
13 | Fabio Aru | Team Qhubeka NextHash | + 01:14 |
14 | Romain Bardet | Team DSM | + 01:16 |
15 | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | + 01:20 |
16 | Adam Yates | INEOS Grenadiers | + 01:21 |
17 | Jan Polanc | UAE Team Emirates | + 01:39 |
18 | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | + 01:43 |
19 | Antonio Soto | Euskaltel-Euskadi | + 01:45 |
20 | Rémy Rochas | Cofidis | + 01:51 |
21 | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | + 01:56 |
22 | Simon Carr | EF Education-NIPPO | + 01:59 |
23 | Hugh Carthy | EF Education-NIPPO | + 02:02 |
24 | Tobias Bayer | Alpecin-Fenix | + 02:09 |
25 | Mark Padun | Bahrain Victorious | + 02:10 |
26 | Richard Carapaz | INEOS Grenadiers | + 02:15 |
27 | Wout Poels | Bahrain Victorious | + 02:16 |
28 | Louis Meintjes | Intermarché-Wanty-Gobert | + 02:16 |
29 | David De La Cruz | UAE Team Emirates | + 02:17 |
30 | Felix Großschartner | BORA-hansgrohe | + 02:17 |
31 | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | + 02:25 |
32 | Martijn Tusveld | Team DSM | + 02:28 |
33 | Guillaume Martin | Cofidis | + 02:30 |
34 | Jonathan Caicedo | EF Education-NIPPO | + 02:35 |
35 | Jefferson Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | + 02:38 |
36 | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | + 02:40 |
37 | Mikel Nieve | Team BikeExchange | + 02:41 |
38 | Clément Champoussin | AG2R Citroën Team | + 02:41 |
39 | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | + 02:51 |
40 | Julen Amezqueta | Caja Rural-Seguros RGA | + 02:54 |
41 | Rudy Molard | Groupama-FDJ | + 02:54 |
42 | Jack Haig | Bahrain Victorious | + 02:56 |
43 | Gotzon Martin | Euskaltel-Euskadi | + 03:02 |
44 | Sam Oomen | Jumbo-Visma | + 03:06 |
45 | Steff Cras | Lotto Soudal | + 03:10 |
46 | Luis León Sánchez | Astana-Premier Tech | + 03:10 |
47 | Andrey Zeits | Team BikeExchange | + 03:28 |
48 | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | + 03:31 |
49 | Odd Christian Eiking | Intermarché-Wanty-Gobert | + 03:37 |
50 | Oscar Cabedo | Burgos-BH | + 03:37 |
51 | James Knox | Deceuninck-Quick Step | + 03:37 |
52 | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | + 03:38 |
53 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | + 03:52 |
54 | Rafal Majka | UAE Team Emirates | + 03:58 |
55 | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | + 04:00 |
56 | Jan Hirt | Intermarché-Wanty-Gobert | + 04:03 |
57 | Michael Storer | Team DSM | + 04:15 |
58 | Daniel Navarro | Burgos-BH | + 04:18 |
59 | Andrea Bagioli | Deceuninck-Quick Step | + 04:48 |
60 | Simone Petilli | Intermarché-Wanty-Gobert | + 04:52 |
61 | Jetse Bol | Burgos-BH | + 05:09 |
62 | Harm Vanhoucke | Lotto Soudal | + 05:09 |
63 | Mauri Vansevenant | Deceuninck-Quick Step | + 05:12 |
64 | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | + 05:19 |
65 | Ben Zwiehoff | BORA-hansgrohe | + 05:21 |
66 | Ion Izagirre | Astana-Premier Tech | + 05:31 |
67 | Óscar Rodríguez | Astana-Premier Tech | + 05:45 |
68 | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | + 05:56 |
69 | Sergio Henao | Team Qhubeka NextHash | + 06:15 |
70 | Fernando Barceló | Cofidis | + 06:15 |
71 | Lucas Hamilton | Team BikeExchange | + 06:22 |
72 | Nick Schultz | Team BikeExchange | + 06:23 |
73 | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | + 06:29 |
74 | Mads Würtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | + 06:34 |
75 | Pavel Sivakov | INEOS Grenadiers | + 06:45 |
76 | Maxim Van Gils | Lotto Soudal | + 06:45 |
77 | Angel Madrazo | Burgos-BH | + 07:23 |
78 | Ander Okamika Bengoetxea | Burgos-BH | + 07:41 |
79 | Anthony Roux | Groupama-FDJ | + 07:58 |
80 | José Joaquin Rojas | Movistar Team | + 09:23 |
81 | Damien Touzé | AG2R Citroën Team | + 09:42 |
82 | Cesare Benedetti | BORA-hansgrohe | + 09:42 |
83 | Jesus Herrada | Cofidis | + 09:43 |
84 | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | + 09:45 |
85 | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | + 09:51 |
86 | Mikaël Chérel | AG2R Citroën Team | + 09:51 |
87 | Yuriy Natarov | Astana-Premier Tech | + 10:01 |
88 | Jose Herrada | Cofidis | + 10:06 |
89 | Anton Palzer | BORA-hansgrohe | + 10:10 |
90 | Pelayo Sanchez Mayo | Burgos-BH | + 10:26 |
91 | Matthew Holmes | Lotto Soudal | + 10:30 |
92 | Sylvain Moniquet | Lotto Soudal | + 10:34 |
93 | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | + 10:39 |
94 | Carlos Verona | Movistar Team | + 10:48 |
95 | Carlos Canal | Burgos-BH | + 11:07 |
96 | Maximilian Schachmann | BORA-hansgrohe | + 11:27 |
97 | Chris Hamilton | Team DSM | + 11:27 |
98 | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | + 11:33 |
99 | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | + 11:38 |
100 | Andreas Kron | Lotto Soudal | + 11:56 |
101 | Dylan Van Baarle | INEOS Grenadiers | + 12:04 |
102 | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | + 12:13 |
103 | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | + 12:13 |
104 | Florian Sénéchal | Deceuninck-Quick Step | + 12:18 |
105 | Clément Venturini | AG2R Citroën Team | + 12:42 |
106 | Imanol Erviti | Movistar Team | + 12:44 |
107 | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | + 13:10 |
108 | Wesley Kreder | Intermarché-Wanty-Gobert | + 13:11 |
109 | Dylan Sunderland | Team Qhubeka NextHash | + 13:19 |
110 | Thymen Arensman | Team DSM | + 13:22 |
111 | Kevin Van Melsen | Intermarché-Wanty-Gobert | + 13:26 |
112 | Zdenek Stybar | Deceuninck-Quick Step | + 13:29 |
113 | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | + 13:37 |
114 | Eddy Finé | Cofidis | + 13:41 |
115 | Lawson Craddock | EF Education-NIPPO | + 13:42 |
116 | Sander Armee | Team Qhubeka NextHash | + 13:46 |
117 | Tom Pidcock | INEOS Grenadiers | + 13:47 |
118 | Jens Keukeleire | EF Education-NIPPO | + 13:57 |
119 | Dimitri Claeys | Team Qhubeka NextHash | + 14:11 |
120 | Chad Haga | Team DSM | + 14:32 |
121 | Michael Matthews | Team BikeExchange | + 14:35 |
122 | Sep Vanmarcke | Israel Start-Up Nation | + 14:40 |
123 | Nathan Van Hooydonck | Jumbo-Visma | + 14:43 |
124 | Nelson Oliveira | Movistar Team | + 14:52 |
125 | Luka Mezgec | Team BikeExchange | + 14:56 |
126 | Bert-Jan Lindeman | Team Qhubeka NextHash | + 14:58 |
127 | Reinardt Janse Van Rensburg | Team Qhubeka NextHash | + 15:01 |
128 | Stan Dewulf | AG2R Citroën Team | + 15:01 |
129 | Omar Fraile | Astana-Premier Tech | + 15:02 |
130 | Diego Camargo | EF Education-NIPPO | + 15:04 |
131 | Robert Stannard | Team BikeExchange | + 15:10 |
132 | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | + 15:11 |
133 | Robert Gesink | Jumbo-Visma | + 15:15 |
134 | Connor Brown | Team Qhubeka NextHash | + 15:19 |
135 | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | + 15:24 |
136 | Aritz Bagües | Caja Rural-Seguros RGA | + 15:31 |
137 | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | + 15:48 |
138 | James Piccoli | Israel Start-Up Nation | + 16:09 |
139 | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | + 16:11 |
140 | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | + 16:13 |
141 | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | + 16:32 |
142 | Edward Planckaert | Alpecin-Fenix | + 16:50 |
143 | Salvatore Puccio | INEOS Grenadiers | + 16:53 |
144 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | + 16:53 |
145 | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | + 16:56 |
146 | Magnus Cort | EF Education-NIPPO | + 17:03 |
147 | Damien Howson | Team BikeExchange | + 17:38 |
148 | Arnaud Démare | Groupama-FDJ | + 17:42 |
149 | Matteo Trentin | UAE Team Emirates | + 17:46 |
150 | Floris De Tier | Alpecin-Fenix | + 17:50 |
151 | Jhonnatan Narvaez | INEOS Grenadiers | + 17:51 |
152 | Jan Tratnik | Bahrain Victorious | + 17:57 |
153 | Alvaro Cuadros | Caja Rural-Seguros RGA | + 18:02 |
154 | Sebastian Molano | UAE Team Emirates | + 18:08 |
155 | Scott Thwaites | Alpecin-Fenix | + 18:29 |
156 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | + 18:44 |
157 | Xabier Azparren | Euskaltel-Euskadi | + 20:04 |
158 | Jay Vine | Alpecin-Fenix | + 20:11 |
159 | Josef Cerný | Deceuninck-Quick Step | + 20:45 |
160 | Emmanuel Morin | Cofidis | + 20:47 |
161 | Florian Vermeersch | Lotto Soudal | + 21:00 |
162 | Bert Van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | + 21:05 |
163 | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | + 21:10 |
164 | Alberto Dainese | Team DSM | + 21:13 |
165 | Piet Allegaert | Cofidis | + 21:15 |
166 | Lennard Hofstede | Jumbo-Visma | + 21:21 |
167 | Juan Jose Lobato | Euskaltel-Euskadi | + 21:28 |
168 | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | + 21:32 |
169 | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | + 21:34 |
170 | Riccardo Minali | Intermarché-Wanty-Gobert | + 21:48 |
171 | Martin Laas | BORA-hansgrohe | + 22:04 |
172 | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | + 22:06 |
173 | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | + 22:13 |
174 | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | + 22:34 |
175 | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | + 22:43 |
176 | Thomas Scully | EF Education-NIPPO | + 23:20 |
177 | Johan Jacobs | Movistar Team | + 23:41 |
178 | Patrick Gamper | BORA-hansgrohe | + 25:19 |
179 | Nico Denz | Team DSM | + 25:39 |
180 | Sergio Martin | Caja Rural-Seguros RGA | + 25:58 |
181 | Jordi Meeus | BORA-hansgrohe | + 27:33 |
182 | Diego Rubio | Burgos-BH | + 28:29 |
Klasyfikacja punktowa po 4. etapach (top10):
1 | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck – Quick Step | 100 |
2 | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 68 |
3 | ARANBURU Alex | Astana – Premier Tech | 50 |
4 | MATTHEWS Michael | Team BikeExchange | 43 |
5 | TAARAMÄE Rein | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux | 33 |
6 | DÉMARE Arnaud | Groupama – FDJ | 33 |
7 | CALMEJANE Lilian | AG2R Citroën Team | 30 |
8 | ROGLIČ Primož | Team Jumbo-Visma | 29 |
9 | DAINESE Alberto | Team DSM | 23 |
10 | ALLEGAERT Piet | Cofidis, Solutions Crédits | 21 |
Klasyfikacja górska po 4. etapach:
1 | TAARAMÄE Rein | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux | 10 |
2 | ELISSONDE Kenny | Trek – Segafredo | 7 |
3 | DOMBROWSKI Joe | UAE-Team Emirates | 6 |
4 | BAYER Tobias | Alpecin-Fenix | 5 |
5 | KUSS Sepp | Team Jumbo-Visma | 3 |
6 | CALMEJANE Lilian | AG2R Citroën Team | 3 |
7 | SOTO Antonio Jesús | Euskaltel – Euskadi | 3 |
8 | VANMARCKE Sep | Israel Start-Up Nation | 2 |
9 | MAS Enric | Movistar Team | 1 |
10 | OLIVEIRA Rui | UAE-Team Emirates | 1 |