Foto: Photo Gomez Sport

Rein Taaramäe (Intermarché-Wanty-Gobert) wygrał z ucieczki trzeci etap Vuelta a España. Tym samym powtórzył swój sukces sprzed 10 lat. Estończyk został także nowym liderem wyścigu!

Już trzeciego dnia na kolarzy walczących o prymat w hiszpańskiej Vuelcie czekała pierwsze góry. Na trasie z Santo Domingo de Silos do Picón Blanco usytuowano trzy podjazdy, w tym finałowy o długości 7,6 km i średnim nachyleniu 9,3%.

W ucieczkę dnia zabrali się: Joe Dombrowski (UAE Team Emirates), Lilian Calmejane (AG2R Citroën), Kenny Elissonde (Trek-Segafredo), Rein Taaramäe (Intermarché-Wanty-Gobert), Tobias Bayer (Alpecin-Fenix), Julen Amezqueta (Caja Rural-Seguros RGA), Antonio Jesus Soto (Euskaltel-Euskadi) oraz Jetse Bol (Burgos-BH).

Harcownicy szybko wypracowali sobie kilka minut przewagi. Na pierwszej górskiej premii Puerto del Manquillo (7,2 km długości; średnie nachylenie 4,3%) pierwszy zameldował się Kenny Elissonde.

100 kilometrów przed metą ucieczka miała ponad siedem minut przewagi nad dość spokojnie jadącym peletonem. Co ciekawe ekipa Jumbo – Visma nie miała zamiaru gonić zbytnio ucieczki i harcownicy powoli budowali swoją przewagę.

Taka sytuacja nie zmieniała się przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów i wiadomo było, że to wśród ucieczki mamy zwycięzcę etapowego oraz nowego lidera tegorocznej Vuelty.

Na podjeździe Alto de Bocos (2,8km długości; średnie nachylenie 6,3%) peleton przyspieszył i zaczęła się powolna „selekcja od tyłu”. Przewaga ucieczki zaczęła dość szybko topnieć. Na szczycie pierwszy był Tobias Bayer i w tym momencie prowadził w klasyfikacji górskiej. 19 kilometrów przed metą harcownicy mieli już „tylko” pięć minut przewagi.

Cztery kilometry dalej na samotny atak z ucieczki zdecydował się Lilian Calmejane. W tym samym momencie w peletonie doszło do kraksy, w którą zaplątali się między innymi James Piccoli (Israel Start-Up Nation) i Sander Armée (Team Qhubeka NextHash).

Francuz rozpoczął wspinaczkę pod Picón Blanco (7,6 km długości; średnie nachylenie 9,3 %, maksymalne 18 %) kilka sekund przed goniącymi, a peleton tracił niespełna cztery minuty. Jednak 6500 metrów przed szczytem Calmejane został doścignięty przez kolejnych harcowników. Z tyłu zostali Soto, Bol i Bayer.

W peletonie na czoło wyszli kolarze Bahrain – Victorious. Kiedy w czołówce tempo podkręcił Dombrowski to kontakt stracili Calmejane i Amezqueta. Za Amerykaninem zostali Taaramäe i Elissonde.

2800 metrów przed metą mocniej nacisnął Estończyk Taaramäe i zostawił konkurentów. Z peletonu natomiast zaatakował David de la Cruz (UAE Team Emirates). Jednak Hiszpan dość szybko został doścignięty przez mocno już naciągniętą grupkę faworytów.

Taaramäe pięknie jechał i nie dał się doścignąć już żadnemu zawodnikowi. Powtórzył swój sukces sprzed 10 lat. Estończyk został także nowym liderem hiszpańskiej Vuelty!

Drugi był Joe Dombrowski, a trzeci Kenny Elissonde.

Faworyci przyjechali praktycznie na remis, a niewielkie straty ponieśli Hugh Carthy i David de la Cruz. Minutę do Primoza Roglicia stracił natomiast Richard Carapaz (INEOS Grenadiers).

Wyniki trzeciego etapu:

1  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 5:16:57
2  DOMBROWSKI Joe UAE-Team Emirates 0:21
3  ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo 0:36
4  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team 1:16
5  MAS Enric Movistar Team 1:45
6  LÓPEZ Miguel Ángel Movistar Team 1:48
7  ROGLIČ Primož Team Jumbo-Visma ,,
8  YATES Adam INEOS Grenadiers ,,
9  LANDA Mikel Bahrain – Victorious ,,
10  CICCONE Giulio Trek – Segafredo ,,
11  BERNAL Egan INEOS Grenadiers ,,
12  VALVERDE Alejandro Movistar Team ,,
13  ARU Fabio Team Qhubeka NextHash 1:55
14  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo 2:00
15  DE LA CRUZ David UAE-Team Emirates ,,
16  MÄDER Gino Bahrain – Victorious 2:05
17  PADUN Mark Bahrain – Victorious 2:09
18  CABEDO Óscar Burgos-BH ,,
19  CARTHY Hugh EF Education – Nippo ,,
20  BIZKARRA Mikel Euskaltel – Euskadi 2:12
21  CARR Simon EF Education – Nippo 2:14
22  CEPEDA Jefferson Alveiro Caja Rural – Seguros RGA ,,
23  STORER Michael Team DSM 2:17
24  BARDET Romain Team DSM ,,
25  VLASOV Aleksandr Astana – Premier Tech ,,
26  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
27  CARUSO Damiano Bahrain – Victorious ,,
28  NIEVE Mikel Team BikeExchange ,,
29  POELS Wout Bahrain – Victorious ,,
30  BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team ,,
31  ROCHAS Rémy Cofidis, Solutions Crédits ,,
32  CAICEDO Jonathan Klever EF Education – Nippo 2:32
33  SOTO Antonio Jesús Euskaltel – Euskadi 2:36
34  ZEITS Andrey Team BikeExchange 2:42
35  VANSEVENANT Mauri Deceuninck – Quick Step ,,
36  POLANC Jan UAE-Team Emirates ,,
37  VANHOUCKE Harm Lotto Soudal 2:46
38  CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers 2:48
39  AMEZQUETA Julen Caja Rural – Seguros RGA 2:53
40  BAYER Tobias Alpecin-Fenix 2:57
41  GROßSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe 3:15
42  KNOX James Deceuninck – Quick Step ,,
43  HAIG Jack Bahrain – Victorious ,,
44  MARTIN Guillaume Cofidis, Solutions Crédits ,,
45  EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:19
46  TUSVELD Martijn Team DSM 3:23
47  BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo 3:27
48  ZWIEHOFF Ben BORA – hansgrohe 3:28
49  CRAS Steff Lotto Soudal 3:31
50  MARTÍN Gotzon Euskaltel – Euskadi ,,
51  MAJKA Rafał UAE-Team Emirates ,,
52  LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA 3:34
53  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:35
54  MADRAZO Ángel Burgos-BH ,,
55  CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team 3:39
56  KUSS Sepp Team Jumbo-Visma 3:43
57  MOLARD Rudy Groupama – FDJ ,,
58  NAVARRO Daniel Burgos-BH ,,
59  KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma ,,
60  OOMEN Sam Team Jumbo-Visma 3:48
61  SÁNCHEZ Luis León Astana – Premier Tech 4:01
62  IZAGIRRE Gorka Astana – Premier Tech 4:24
63  RODRÍGUEZ Óscar Astana – Premier Tech ,,
64  MATÉ Luis Ángel Euskaltel – Euskadi 4:47
65  PETILLI Simone Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
66  BOL Jetse Burgos-BH 4:50
67  NIV Guy Israel Start-Up Nation 5:04
68  NIBALI Antonio Trek – Segafredo 5:54
69  BAGIOLI Andrea Deceuninck – Quick Step ,,
70  BARCELÓ Fernando Cofidis, Solutions Crédits 5:58
71  ROUX Anthony Groupama – FDJ ,,
72  HAMILTON Chris Team DSM 6:26
73  SCHULTZ Nick Team BikeExchange ,,
74  HAMILTON Lucas Team BikeExchange ,,
75  SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers ,,
76  IZAGIRRE Ion Astana – Premier Tech ,,
77  VAN GILS Maxim Lotto Soudal ,,
78  HENAO Sergio Team Qhubeka NextHash ,,
79  WÜRTZ SCHMIDT Mads Israel Start-Up Nation 6:42
80  OKAMIKA Ander Burgos-BH 6:53
81  NATAROV Yuriy Astana – Premier Tech 7:51
82  HOLMES Matthew Lotto Soudal 8:16
83  VERONA Carlos Movistar Team 8:21
84  PALZER Anton BORA – hansgrohe 9:48
85  HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits ,,
86  ROJAS José Joaquín Movistar Team ,,
87  ITURRIA Mikel Euskaltel – Euskadi ,,
88  HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits ,,
89  SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe ,,
90  TOUZÉ Damien AG2R Citroën Team 9:52
91  CHEREL Mikaël AG2R Citroën Team ,,
92  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ ,,
93  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe 10:08
94  MONIQUET Sylvain Lotto Soudal ,,
95  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team ,,
96  SANCHEZ Pelayo Burgos-BH ,,
97  KRON Andreas Lotto Soudal ,,
98  PIDCOCK Thomas INEOS Grenadiers 10:13
99  BOU Joan Euskaltel – Euskadi ,,
100  BOUWMAN Koen Team Jumbo-Visma 10:50
101  CANAL Carlos Burgos-BH 10:56
102  GENIETS Kevin Groupama – FDJ 11:54
103  LE GAC Olivier Groupama – FDJ 12:11
104  HAGA Chad Team DSM 12:51
105  ARENSMAN Thymen Team DSM ,,
106  VAN HOOYDONCK Nathan Team Jumbo-Visma 13:11
107  ŠTYBAR Zdeněk Deceuninck – Quick Step ,,
108  GESINK Robert Team Jumbo-Visma ,,
109  GIBBONS Ryan UAE-Team Emirates ,,
110  KREDER Wesley Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
111  THWAITES Scott Alpecin-Fenix ,,
112  VENTURINI Clément AG2R Citroën Team ,,
113  VAN MELSEN Kévin Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
114  FINÉ Eddy Cofidis, Solutions Crédits ,,
115  CRADDOCK Lawson EF Education – Nippo ,,
116  KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo ,,
117  OLIVEIRA Nelson Movistar Team ,,
118  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
119  ERVITI Imanol Movistar Team ,,
120  DEWULF Stan AG2R Citroën Team ,,
121  SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka NextHash ,,
122  ARMÉE Sander Team Qhubeka NextHash ,,
123  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step ,,
124  BROWN Connor Team Qhubeka NextHash ,,
125  VAN BAARLE Dylan INEOS Grenadiers ,,
126  LINDEMAN Bert-Jan Team Qhubeka NextHash ,,
127  BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
128  CAMARGO Diego Andrés EF Education – Nippo ,,
129  VANMARCKE Sep Israel Start-Up Nation 14:31
130  CLAEYS Dimitri Team Qhubeka NextHash ,,
131  KIRSCH Alex Trek – Segafredo 14:50
132  FRAILE Omar Astana – Premier Tech 14:57
133  PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers ,,
134  AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi 15:01
135  STANNARD Robert Team BikeExchange 15:43
136  HOWSON Damien Team BikeExchange ,,
137  TRATNIK Jan Bahrain – Victorious ,,
138  MEZGEC Luka Team BikeExchange ,,
139  PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix ,,
140  PLANCKAERT Edward Alpecin-Fenix ,,
141  MATTHEWS Michael Team BikeExchange ,,
142  NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers ,,
143  BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
144  CUADROS Álvaro Caja Rural – Seguros RGA ,,
145  JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka NextHash ,,
146  KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix 15:55
147  SIMMONS Quinn Trek – Segafredo ,,
148  CORT Magnus EF Education – Nippo ,,
149  DE TIER Floris Alpecin-Fenix 16:14
150  MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
151  PICCOLI James Israel Start-Up Nation 16:17
152  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ 16:25
153  ABERASTURI Jon Caja Rural – Seguros RGA ,,
154  ARANBURU Alex Astana – Premier Tech ,,
155  VINE Jay Alpecin-Fenix 17:09
156  TRENTIN Matteo UAE-Team Emirates 18:38
157  MOLANO Juan Sebastián UAE-Team Emirates ,,
158  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ ,,
159  REIJNEN Kiel Trek – Segafredo ,,
160  MORIN Emmanuel Cofidis, Solutions Crédits ,,
161  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe ,,
162  LAZKANO Oier Caja Rural – Seguros RGA ,,
163  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step 21:38
164  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits ,,
165  CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation 21:53
166  GUARNIERI Jacopo Groupama – FDJ ,,
167  MINALI Riccardo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
168  MARTÍN Sergio Roman Caja Rural – Seguros RGA ,,
169  DENZ Nico Team DSM ,,
170  LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
171  SCULLY Tom EF Education – Nippo ,,
172  DAINESE Alberto Team DSM ,,
173  RUBIO Diego Burgos-BH ,,
174  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal ,,
175  EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation ,,
176  JACOBS Johan Movistar Team ,,
177  JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
178  HOFSTEDE Lennard Team Jumbo-Visma ,,
179  ARASHIRO Yukiya Bahrain – Victorious ,,
180  LAAS Martin BORA – hansgrohe ,,
181  ČERNÝ Josef Deceuninck – Quick Step ,,
182  MEEUS Jordi BORA – hansgrohe ,,
DNF  FRISON Frederik Lotto Soudal
DNS  CATAFORD Alexander Israel Start-Up Nation

 

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 9:25:44
2  ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo 0:25
3  ROGLIČ Primož Team Jumbo-Visma 0:30
4  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team 0:35
5  MAS Enric Movistar Team 0:45
6  LÓPEZ Miguel Ángel Movistar Team 0:51
7  VALVERDE Alejandro Movistar Team 0:57
8  CICCONE Giulio Trek – Segafredo ,,
9  BERNAL Egan INEOS Grenadiers ,,
10  LANDA Mikel Bahrain – Victorious 1:09
11  MÄDER Gino Bahrain – Victorious 1:10
12  VLASOV Aleksandr Astana – Premier Tech 1:13
13  ARU Fabio Team Qhubeka NextHash 1:14
14  BARDET Romain Team DSM 1:16
15  CARUSO Damiano Bahrain – Victorious 1:20
16  YATES Adam INEOS Grenadiers 1:21
17  POLANC Jan UAE-Team Emirates 1:39
18  BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team 1:43
19  SOTO Antonio Jesús Euskaltel – Euskadi 1:45
20  ROCHAS Rémy Cofidis, Solutions Crédits 1:51
21  VANSEVENANT Mauri Deceuninck – Quick Step 1:52
22  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo 1:56
23  CARR Simon EF Education – Nippo 1:59
24  CARTHY Hugh EF Education – Nippo 2:02
25  BAYER Tobias Alpecin-Fenix 2:09
26  PADUN Mark Bahrain – Victorious 2:10
27  CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers 2:15
28  POELS Wout Bahrain – Victorious 2:16
29  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
30  DE LA CRUZ David UAE-Team Emirates 2:17
31  GROßSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe ,,
32  DOMBROWSKI Joe UAE-Team Emirates 2:25
33  TUSVELD Martijn Team DSM 2:28
34  MARTIN Guillaume Cofidis, Solutions Crédits 2:30
35  CAICEDO Jonathan Klever EF Education – Nippo 2:35
36  CEPEDA Jefferson Alveiro Caja Rural – Seguros RGA 2:38
37  KUSS Sepp Team Jumbo-Visma 2:40
38  NIEVE Mikel Team BikeExchange 2:41
39  CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team ,,
40  KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma 2:51
41  AMEZQUETA Julen Caja Rural – Seguros RGA 2:54
42  MOLARD Rudy Groupama – FDJ ,,
43  HAIG Jack Bahrain – Victorious 2:56
44  MARTÍN Gotzon Euskaltel – Euskadi 3:02
45  OOMEN Sam Team Jumbo-Visma 3:06
46  CRAS Steff Lotto Soudal 3:10
47  SÁNCHEZ Luis León Astana – Premier Tech ,,
48  ZEITS Andrey Team BikeExchange 3:28
49  IZAGIRRE Gorka Astana – Premier Tech 3:31
50  EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:37
51  CABEDO Óscar Burgos-BH ,,
52  KNOX James Deceuninck – Quick Step ,,
53  BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo 3:38
54  LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA 3:52
55  MAJKA Rafał UAE-Team Emirates 3:57
56  BIZKARRA Mikel Euskaltel – Euskadi 4:00
57  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 4:03
58  STORER Michael Team DSM 4:15
59  NAVARRO Daniel Burgos-BH 4:18
60  BAGIOLI Andrea Deceuninck – Quick Step 4:48
61  PETILLI Simone Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 4:52
62  VANHOUCKE Harm Lotto Soudal 5:09
63  BOL Jetse Burgos-BH ,,
64  MATÉ Luis Ángel Euskaltel – Euskadi 5:19
65  ZWIEHOFF Ben BORA – hansgrohe 5:21
66  IZAGIRRE Ion Astana – Premier Tech 5:31
67  RODRÍGUEZ Óscar Astana – Premier Tech 5:45
68  NIV Guy Israel Start-Up Nation 5:56
69  HENAO Sergio Team Qhubeka NextHash 6:15
70  BARCELÓ Fernando Cofidis, Solutions Crédits ,,
71  HAMILTON Lucas Team BikeExchange 6:22
72  SCHULTZ Nick Team BikeExchange 6:23
73  NIBALI Antonio Trek – Segafredo 6:29
74  WÜRTZ SCHMIDT Mads Israel Start-Up Nation 6:34
75  SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers 6:45
76  VAN GILS Maxim Lotto Soudal ,,
77  MADRAZO Ángel Burgos-BH 7:25
78  OKAMIKA Ander Burgos-BH 7:41
79  ROUX Anthony Groupama – FDJ 7:58
80  HAMILTON Chris Team DSM 8:10
81  ROJAS José Joaquín Movistar Team 9:23
82  TOUZÉ Damien AG2R Citroën Team 9:42
83  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe ,,
84  HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits 9:43
85  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team 9:45
86  ITURRIA Mikel Euskaltel – Euskadi 9:51
87  CHEREL Mikaël AG2R Citroën Team ,,
88  NATAROV Yuriy Astana – Premier Tech 10:01
89  HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits 10:06
90  PALZER Anton BORA – hansgrohe 10:10
91  SANCHEZ Pelayo Burgos-BH 10:26
92  HOLMES Matthew Lotto Soudal 10:30
93  MONIQUET Sylvain Lotto Soudal 10:34
94  BOUWMAN Koen Team Jumbo-Visma 10:39
95  VERONA Carlos Movistar Team 10:48
96  CANAL Carlos Burgos-BH 11:08
97  SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe 11:27
98  LE GAC Olivier Groupama – FDJ 11:33
99  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ 11:38
100  HAGA Chad Team DSM 11:50
101  KRON Andreas Lotto Soudal 11:56
102  VAN BAARLE Dylan INEOS Grenadiers 12:04
103  BOU Joan Euskaltel – Euskadi 12:13
104  GIBBONS Ryan UAE-Team Emirates ,,
105  VAN HOOYDONCK Nathan Team Jumbo-Visma 12:15
106  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step 12:18
107  VENTURINI Clément AG2R Citroën Team 12:42
108  ERVITI Imanol Movistar Team 12:44
109  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates 13:10
110  KREDER Wesley Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 13:11
111  SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka NextHash 13:19
112  ARENSMAN Thymen Team DSM 13:22
113  VAN MELSEN Kévin Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 13:26
114  ŠTYBAR Zdeněk Deceuninck – Quick Step 13:29
115  GENIETS Kevin Groupama – FDJ 13:37
116  FINÉ Eddy Cofidis, Solutions Crédits 13:41
117  CRADDOCK Lawson EF Education – Nippo 13:42
118  ARMÉE Sander Team Qhubeka NextHash 13:46
119  PIDCOCK Thomas INEOS Grenadiers 13:47
120  KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo 13:57
121  CLAEYS Dimitri Team Qhubeka NextHash 14:11
122  MATTHEWS Michael Team BikeExchange 14:35
123  VANMARCKE Sep Israel Start-Up Nation 14:40
124  OLIVEIRA Nelson Movistar Team 14:52
125  MEZGEC Luka Team BikeExchange 14:56
126  LINDEMAN Bert-Jan Team Qhubeka NextHash 14:58
127  JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka NextHash 15:01
128  DEWULF Stan AG2R Citroën Team ,,
129  FRAILE Omar Astana – Premier Tech 15:02
130  CAMARGO Diego Andrés EF Education – Nippo 15:04
131  STANNARD Robert Team BikeExchange 15:10
132  ARANBURU Alex Astana – Premier Tech 15:11
133  TRATNIK Jan Bahrain – Victorious ,,
134  GESINK Robert Team Jumbo-Visma 15:15
135  BROWN Connor Team Qhubeka NextHash 15:19
136  BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation 15:24
137  BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA 15:31
138  THWAITES Scott Alpecin-Fenix 15:39
139  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ 15:49
140  PICCOLI James Israel Start-Up Nation 16:09
141  KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix 16:11
142  ABERASTURI Jon Caja Rural – Seguros RGA 16:13
143  PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix 16:32
144  PLANCKAERT Edward Alpecin-Fenix 16:50
145  PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers 16:53
146  KIRSCH Alex Trek – Segafredo ,,
147  MODOLO Sacha Alpecin-Fenix 16:56
148  CORT Magnus EF Education – Nippo 17:07
149  VINE Jay Alpecin-Fenix 17:29
150  HOWSON Damien Team BikeExchange 17:38
151  TRENTIN Matteo UAE-Team Emirates 17:46
152  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ 17:48
153  DE TIER Floris Alpecin-Fenix 17:50
154  NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers 17:51
155  CUADROS Álvaro Caja Rural – Seguros RGA 18:02
156  MOLANO Juan Sebastián UAE-Team Emirates 18:08
157  SIMMONS Quinn Trek – Segafredo 18:44
158  LAZKANO Oier Caja Rural – Seguros RGA 18:52
159  AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi 20:04
160  ČERNÝ Josef Deceuninck – Quick Step 20:45
161  MORIN Emmanuel Cofidis, Solutions Crédits 20:47
162  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal 21:00
163  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step 21:05
164  DAINESE Alberto Team DSM 21:13
165  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits 21:15
166  JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step 21:20
167  HOFSTEDE Lennard Team Jumbo-Visma 21:21
168  LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi 21:28
169  EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 21:32
170  MINALI Riccardo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 21:48
171  LAAS Martin BORA – hansgrohe 22:04
172  GUARNIERI Jacopo Groupama – FDJ 22:06
173  ARASHIRO Yukiya Bahrain – Victorious 22:13
174  CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation 22:34
175  REIJNEN Kiel Trek – Segafredo 22:43
176  SCULLY Tom EF Education – Nippo 23:20
177  JACOBS Johan Movistar Team 23:41
178  MARTÍN Sergio Roman Caja Rural – Seguros RGA 23:50
179  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe 25:19
180  DENZ Nico Team DSM 25:39
181  MEEUS Jordi BORA – hansgrohe 27:33
182  RUBIO Diego Burgos-BH 28:29

 

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Movistar to jednak wieczni geniusze taktyki 🙂 Mas ucieka – Lopez spawa 🙂
De La Cruza mamy z głowy – Rafał po 2 etapy.
Carapaz odpuścił generalkę – 3 miejsce weźmie A. Tates?