Fabio Jakobsen, Fernando Gaviria
fot. Intermarché-Wanty-Gobert

W rywalizacji na torze w Zolder najlepszym w sprincie okazał się być Fabio Jakobsen. To jego wielki powrót do wygrywania po pamiętnej zeszłorocznej kraksie podczas Tour de Pologne.

Jak pisaliśmy dziś rano w naszym ARTYKULE na kolarzy czekało dziś 120km, a składało się na to aż 30 rund po 4km każda. Trasa była totalnie płaska, po wybranych okrążeniach rozlokowano trzy lotne premie i to w sumie wszystko co warto było wiedzieć o przebiegu etapu.

fot. Procyclingstats

W ucieczce dnia znaleźli się Logan Owen (EF Education – Nippo), Gianni Marchand (Tarteletto – Isorex), Dries De Bondt (Alpecin-Fenix), Erik Nordsaeter Resell (Uno-X Pro Cycling Team), Juan Pedro López (Trek-Segafredo), Quinten Hermans (Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux) oraz Toon Aerts (Baloise – Trek Lions). Ich przewaga nigdy jednak nie była specjalnie wysoka.

Na pierwszych dwóch premiach Erik Resell i Quinten Hermans, zaś nawet sekundy nie zdobył wczorajszy łowca premii – Dries De Bondt. Na trzeciej nie miał już nawet szansy powalczyć, bowiem doszło do podziałów w ucieczce i na 45km przed metą z przodu pozostała tylko trójka Toon Aerts, Gianni Marchand oraz Juan Pedro López. Mieli oni jednak minimalną przewagę nad peletonem kontrolowanym przez Team Jumbo-Visma oraz Israel Start-Up Nation.

Uciekinierów złapano, a na 20km przed metą kraksa spotkała wicelidera wyścigu Hugo Hoffstettera z Israel Start-Up Nation. Francuz nie zdołał wrócić do peletonu. Do końca rywalizacji nie działo się już nic poza walką pociągów w końcówce.

Na samym finiszu najlepszym okazał się być Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step). Ależ to symboliczne wobec tego, że wczoraj na zwycięski szlak powrócił sprawca jego kraksy, czyli Dylan Groenewegen. Za plecami Holendra finiszowali Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) oraz Amaury Capiot (Team Arkéa-Samsic). Liderem klasyfikacji generalnej pozostał wczorajszy triumfator Groenewegen.

Wyniki 2. etapu:

1  JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step 2:34:42
2  GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates ,,
3  CAPIOT Amaury Team Arkéa Samsic ,,
4  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits ,,
5  PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
6  SARREAU Marc AG2R Citroën Team ,,
7  NIZZOLO Giacomo Team Qhubeka NextHash ,,
8  RENARD Alexis Israel Start-Up Nation ,,
9  OLDANI Stefano Lotto Soudal ,,
10  DEGENKOLB John Lotto Soudal ,,
11  HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team ,,
12  MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
13  BONIFAZIO Niccolò Team TotalEnergies ,,
14  SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe ,,
15  GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma ,,
16  RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates ,,
17  DUPONT Timothy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
18  KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates ,,
19  WELTEN Bram Team Arkéa Samsic ,,
20  WARLOP Jordi Sport Vlaanderen – Baloise ,,
21  STEWART Jake Groupama – FDJ ,,
22  KAMP Ryan Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
23  HOFSTETTER Hugo Israel Start-Up Nation ,,
24  VLIEGEN Loïc Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
25  MENTEN Milan Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
26  DEWULF Stan AG2R Citroën Team ,,
27  VAN DER LIJKE Nick Riwal Cycling Team ,,
28  VAN ASBROECK Tom Israel Start-Up Nation ,,
29  VAHTRA Norman Israel Start-Up Nation ,,
30  MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
31  KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo ,,
32  ROOSEN Timo Team Jumbo-Visma ,,
33  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
34  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ ,,
35  NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team ,,
36  VAN DEN BOSSCHE Fabio Sport Vlaanderen – Baloise ,,
37  VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise ,,
38  HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits ,,
39  DRIZNERS Jarrad Hagens Berman Axeon ,,
40  PLUIMERS Rick Team Jumbo-Visma ,,
41  DE DECKER Alfdan Tarteletto – Isorex ,,
42  BOHLI Tom Cofidis, Solutions Crédits ,,
43  BOUDAT Thomas Team Arkéa Samsic ,,
44  NOPPE Christophe Team Arkéa Samsic ,,
45  BARCELÓ Fernando Cofidis, Solutions Crédits ,,
46  DE BACKER Bert B&B Hotels p/b KTM ,,
47  WILLEMS Thimo Sport Vlaanderen – Baloise ,,
48  LAWLESS Chris Team TotalEnergies ,,
49  ERIKSSON Lucas Riwal Cycling Team ,,
50  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix ,,
51  WELLENS Tim Lotto Soudal ,,
52  VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team ,,
53  SIMMONS Quinn Trek – Segafredo ,,
54  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal ,,
55  DE GENDT Aimé Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
56  VAN DIJKE Tim Team Jumbo-Visma ,,
57  HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
58  HANSEN Jesper Riwal Cycling Team ,,
59  BIERMANS Jenthe Israel Start-Up Nation ,,
60  JOSEPH Thomas Tarteletto – Isorex ,,
61  LIETAER Eliot B&B Hotels p/b KTM ,,
62  QUINN Sean Hagens Berman Axeon ,,
63  MORICE Julien B&B Hotels p/b KTM ,,
64  BARTA Will EF Education – Nippo ,,
65  VANDEBOSCH Toon Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
66  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team ,,
67  CLAEYS Dimitri Team Qhubeka NextHash ,,
68  VAN GESTEL Dries Team TotalEnergies ,,
69  TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team ,,
70  OWEN Logan EF Education – Nippo ,,
71  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix ,,
72  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ ,,
73  PLANCKAERT Baptiste Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
74  SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka NextHash ,,
75  CONTI Valerio UAE-Team Emirates ,,
76  MEEUSSEN Witse Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
77  RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
78  GRONDIN Donavan Team Arkéa Samsic ,,
79  SCHULTZ Jesper Riwal Cycling Team ,,
80  VANTHOURENHOUT Michael Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
81  REINDERS Elmar Riwal Cycling Team ,,
82  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe ,,
83  VAN DER HAAR Lars Baloise – Trek Lions ,,
84  RELAES Jacob Tarteletto – Isorex ,,
85  EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
86  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix ,,
87  LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
88  HOELGAARD Daniel Uno-X Pro Cycling Team ,,
89  REYNDERS Jens Sport Vlaanderen – Baloise ,,
90  KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
91  BAGIOLI Nicola B&B Hotels p/b KTM ,,
92  KONGSTAD Tobias Riwal Cycling Team ,,
93  REX Laurenz Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
94  GOEMAN Andreas Tarteletto – Isorex ,,
95  BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo ,,
96  COVI Alessandro UAE-Team Emirates ,,
97  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step ,,
98  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
99  VAN GILS Maxim Lotto Soudal ,,
100  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team ,,
101  CARVALHO Andre Cofidis, Solutions Crédits ,,
102  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe ,,
103  HOLMES Matthew Lotto Soudal ,,
104  BAŠKA Erik BORA – hansgrohe ,,
105  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma ,,
106  SWEECK Laurens Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
107  CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
108  VANHOOF Ward Sport Vlaanderen – Baloise ,,
109  KIRSCH Alex Trek – Segafredo ,,
110  MARCHAND Gianni Tarteletto – Isorex ,,
111  VAN MELSEN Kévin Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
112  FERDINANDE Anton Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
113  DEBUSSCHERE Jens B&B Hotels p/b KTM ,,
114  PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
115  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo ,,
116  BARBOSA Diogo Hagens Berman Axeon ,,
117  LIVYNS Arjen Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
118  WIRTGEN Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
119  GARRISON Michael Hagens Berman Axeon ,,
120  LANGEVELD Sebastian EF Education – Nippo ,,
121  GRELLIER Fabien Team TotalEnergies ,,
122  MERTZ Rémy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
123  DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation ,,
124  VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo ,,
125  THOMAS Benjamin Groupama – FDJ ,,
126  TERPSTRA Niki Team TotalEnergies ,,
127  GOUGEARD Alexis AG2R Citroën Team ,,
128  GRIGNARD Sébastien Lotto Soudal ,,
129  FABBRO Matteo BORA – hansgrohe ,,
130  FERASSE Thibault B&B Hotels p/b KTM ,,
131  DE POORTER Maxime Tarteletto – Isorex ,,
132  VANBILSEN Kenneth Cofidis, Solutions Crédits ,,
133  AERTS Toon Baloise – Trek Lions ,,
134  RONHAAR Pim Baloise – Trek Lions ,,
135  REIJNEN Kiel Trek – Segafredo ,,
136  TEUGELS Lennert Tarteletto – Isorex ,,
137  BOURGOYNE Lucas Hagens Berman Axeon ,,
138  VERVAEKE Louis Alpecin-Fenix ,,
139  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe ,,
140  RICCITELLO Matthew Hagens Berman Axeon ,,
141  QUAADE Rasmus Riwal Cycling Team ,,
142  ISERBYT Eli Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
143  BEKAERT Yentl Baloise – Trek Lions ,,
144  SEIGLE Romain Groupama – FDJ ,,
145  AERTS Thijs Baloise – Trek Lions ,,
146  WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka NextHash ,,
147  EGHOLM Jakob Trek – Segafredo ,,
148  STOKBRO Andreas Team Qhubeka NextHash ,,
149  MARIËN Daan Baloise – Trek Lions ,,
150  BAGIOLI Andrea Deceuninck – Quick Step ,,
151  BEPPU Fumiyuki EF Education – Nippo ,,
152  BONNET William Groupama – FDJ ,,
153  RIOU Alan Team Arkéa Samsic ,,
154  NIBALI Antonio Trek – Segafredo 0:28
155  PELUCCHI Matteo Team Qhubeka NextHash 0:37
156  PETIT Adrien Team TotalEnergies 0:49
157  DE WILDE Gilles Sport Vlaanderen – Baloise 0:59
158  TANFIELD Harry Team Qhubeka NextHash ,,
159  HULGAARD Morten Uno-X Pro Cycling Team ,,
160  JANSSENS Jimmy Alpecin-Fenix ,,
161  SKAARSETH Anders Uno-X Pro Cycling Team 1:15
162  PFINGSTEN Christoph Team Jumbo-Visma 1:16
163  SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe ,,
164  TROIA Oliviero UAE-Team Emirates 1:29
165  DELAGE Mickaël Groupama – FDJ 1:39
166  WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team ,,
167  ČERNÝ Josef Deceuninck – Quick Step 2:40
DNS  HAAS Nathan Cofidis, Solutions Crédits

 

Klasyfikacja generalna po 2. etapach:

1  GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma 6:56:08
2  JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
3  GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates 0:04
4  HOFSTETTER Hugo Israel Start-Up Nation ,,
5  HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
6  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix ,,
7  RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 0:05
8  CAPIOT Amaury Team Arkéa Samsic 0:06
9  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix ,,
10  BIERMANS Jenthe Israel Start-Up Nation 0:07
11  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo ,,
12  DEWULF Stan AG2R Citroën Team 0:08
13  AERTS Toon Baloise – Trek Lions ,,
14  OWEN Logan EF Education – Nippo ,,
15  PLANCKAERT Baptiste Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:09
16  MARCHAND Gianni Tarteletto – Isorex ,,
17  PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
18  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits 0:10
19  NIZZOLO Giacomo Team Qhubeka NextHash ,,
20  PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
21  KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates ,,
22  SARREAU Marc AG2R Citroën Team ,,
23  MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
24  STEWART Jake Groupama – FDJ ,,
25  MENTEN Milan Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
26  DUPONT Timothy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
27  VAN DER LIJKE Nick Riwal Cycling Team ,,
28  RENARD Alexis Israel Start-Up Nation ,,
29  KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo ,,
30  DRIZNERS Jarrad Hagens Berman Axeon ,,
31  VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise ,,
32  VAN ASBROECK Tom Israel Start-Up Nation ,,
33  ROOSEN Timo Team Jumbo-Visma ,,
34  SIMMONS Quinn Trek – Segafredo ,,
35  NOPPE Christophe Team Arkéa Samsic ,,
36  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
37  WELTEN Bram Team Arkéa Samsic ,,
38  BONIFAZIO Niccolò Team TotalEnergies ,,
39  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal ,,
40  NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team ,,
41  VAN DEN BOSSCHE Fabio Sport Vlaanderen – Baloise ,,
42  VAHTRA Norman Israel Start-Up Nation ,,
43  WILLEMS Thimo Sport Vlaanderen – Baloise ,,
44  VLIEGEN Loïc Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
45  BOHLI Tom Cofidis, Solutions Crédits ,,
46  BARCELÓ Fernando Cofidis, Solutions Crédits ,,
47  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team ,,
48  MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
49  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
50  QUINN Sean Hagens Berman Axeon ,,
51  JOSEPH Thomas Tarteletto – Isorex ,,
52  MEEUSSEN Witse Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
53  VANDEBOSCH Toon Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
54  OLDANI Stefano Lotto Soudal ,,
55  KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
56  HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits ,,
57  BOUDAT Thomas Team Arkéa Samsic ,,
58  REINDERS Elmar Riwal Cycling Team ,,
59  HOELGAARD Daniel Uno-X Pro Cycling Team ,,
60  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe ,,
61  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe ,,
62  VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team ,,
63  LIETAER Eliot B&B Hotels p/b KTM ,,
64  DE GENDT Aimé Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
65  KONGSTAD Tobias Riwal Cycling Team ,,
66  HANSEN Jesper Riwal Cycling Team ,,
67  LAWLESS Chris Team TotalEnergies ,,
68  CLAEYS Dimitri Team Qhubeka NextHash ,,
69  KAMP Ryan Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
70  WELLENS Tim Lotto Soudal ,,
71  REYNDERS Jens Sport Vlaanderen – Baloise ,,
72  WARLOP Jordi Sport Vlaanderen – Baloise ,,
73  CONTI Valerio UAE-Team Emirates ,,
74  RELAES Jacob Tarteletto – Isorex ,,
75  VAN GILS Maxim Lotto Soudal ,,
76  KIRSCH Alex Trek – Segafredo ,,
77  VANHOOF Ward Sport Vlaanderen – Baloise ,,
78  PLUIMERS Rick Team Jumbo-Visma ,,
79  ERIKSSON Lucas Riwal Cycling Team ,,
80  CARVALHO Andre Cofidis, Solutions Crédits ,,
81  SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka NextHash ,,
82  BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo ,,
83  DE BACKER Bert B&B Hotels p/b KTM ,,
84  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix ,,
85  BAGIOLI Nicola B&B Hotels p/b KTM ,,
86  EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
87  SCHULTZ Jesper Riwal Cycling Team ,,
88  BARTA Will EF Education – Nippo ,,
89  MERTZ Rémy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
90  TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team ,,
91  COVI Alessandro UAE-Team Emirates ,,
92  FERDINANDE Anton Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
93  BARBOSA Diogo Hagens Berman Axeon ,,
94  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ ,,
95  REX Laurenz Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
96  SWEECK Laurens Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
97  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step ,,
98  HOLMES Matthew Lotto Soudal ,,
99  TEUGELS Lennert Tarteletto – Isorex ,,
100  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team ,,
101  LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
102  VANTHOURENHOUT Michael Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
103  GOUGEARD Alexis AG2R Citroën Team ,,
104  DEBUSSCHERE Jens B&B Hotels p/b KTM ,,
105  LIVYNS Arjen Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
106  GOEMAN Andreas Tarteletto – Isorex ,,
107  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma ,,
108  FABBRO Matteo BORA – hansgrohe ,,
109  VERVAEKE Louis Alpecin-Fenix ,,
110  GRELLIER Fabien Team TotalEnergies ,,
111  FERASSE Thibault B&B Hotels p/b KTM ,,
112  ISERBYT Eli Pauwels Sauzen – Bingoal ,,
113  TERPSTRA Niki Team TotalEnergies ,,
114  THOMAS Benjamin Groupama – FDJ ,,
115  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe ,,
116  BAGIOLI Andrea Deceuninck – Quick Step ,,
117  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ 0:45
118  VANBILSEN Kenneth Cofidis, Solutions Crédits 1:05
119  VAN MELSEN Kévin Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:25
120  PFINGSTEN Christoph Team Jumbo-Visma 1:26
121  PETIT Adrien Team TotalEnergies 1:34
122  SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe 1:40
123  MORICE Julien B&B Hotels p/b KTM 2:29
124  VAN DIJKE Tim Team Jumbo-Visma 3:28
125  JANSSENS Jimmy Alpecin-Fenix 3:41
126  DEGENKOLB John Lotto Soudal 3:54
127  GRIGNARD Sébastien Lotto Soudal ,,
128  DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation 4:24
129  RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates 5:51
130  VAN GESTEL Dries Team TotalEnergies ,,
131  GRONDIN Donavan Team Arkéa Samsic ,,
132  VAN DER HAAR Lars Baloise – Trek Lions ,,
133  BAŠKA Erik BORA – hansgrohe ,,
134  LANGEVELD Sebastian EF Education – Nippo ,,
135  WIRTGEN Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
136  DE POORTER Maxime Tarteletto – Isorex ,,
137  RICCITELLO Matthew Hagens Berman Axeon ,,
138  WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka NextHash ,,
139  QUAADE Rasmus Riwal Cycling Team ,,
140  DE WILDE Gilles Sport Vlaanderen – Baloise 6:50
141  HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team 6:52
142  GARRISON Michael Hagens Berman Axeon ,,
143  BOURGOYNE Lucas Hagens Berman Axeon ,,
144  MARIËN Daan Baloise – Trek Lions ,,
145  RIOU Alan Team Arkéa Samsic ,,
146  SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe 7:07
147  SKAARSETH Anders Uno-X Pro Cycling Team 8:07
148  VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo 9:16
149  DE DECKER Alfdan Tarteletto – Isorex 9:20
150  CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
151  REIJNEN Kiel Trek – Segafredo ,,
152  RONHAAR Pim Baloise – Trek Lions ,,
153  BEKAERT Yentl Baloise – Trek Lions ,,
154  AERTS Thijs Baloise – Trek Lions ,,
155  BEPPU Fumiyuki EF Education – Nippo ,,
156  EGHOLM Jakob Trek – Segafredo ,,
157  SEIGLE Romain Groupama – FDJ ,,
158  BONNET William Groupama – FDJ ,,
159  NIBALI Antonio Trek – Segafredo 9:48
160  PELUCCHI Matteo Team Qhubeka NextHash 9:57
161  TANFIELD Harry Team Qhubeka NextHash 10:19
162  HULGAARD Morten Uno-X Pro Cycling Team ,,
163  TROIA Oliviero UAE-Team Emirates 10:49
164  WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 10:59
165  ČERNÝ Josef Deceuninck – Quick Step 12:00
166  STOKBRO Andreas Team Qhubeka NextHash 18:22
167  DELAGE Mickaël Groupama – FDJ 20:01

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments