fot. Deceuninck – Quick Step

Fabio Jakobsen przedłużył swoją umowę z drużyną Deceuninck-Quick-Step do końca 2023 roku.

Holenderski sprinter, który dochodzi do pełni dyspozycji po zeszłorocznej kraksie na pierwszym etapie wyścigu Tour de Pologne w Katowicach zdecydował się przez kolejne dwa sezony ścigać w barwach zespołu Deceuninck-Quick-Step.

Fabio Jakobsen po wielomiesięcznej rehabilitacji powrócił do sportowej rywalizacji w kwietniu podczas Tour of Turkey. Teraz 24-letni zawodnik przebywa we Włoszech w Livigno, gdzie przygotowuje się do kolejnych startów w tym sezonie. W rozmowie z biurem prasowym zespołu Jakobsen nie krył swojego zadowolenia z możliwości prolongowania umowy z zespołem kierowanym przez Patricka Lefevere’a.

Jestem niezwykle usatysfakcjonowany z kontynuacji kariery w ekipie “Watahy”. Chciałbym podziękować Patrickowi, całemu personelowi drużyny i wszystkim sponsorom za ich fantastyczne wsparcie. Nie mogę się doczekać nadchodzących dwóch lat, aby wrócić do wygrywania wyścigów z kolegami z drużyny, krok po kroku. Obecnie jestem w Livigno, przygotowując się do kolejnych wyścigów. Jestem wdzięczny za to, gdzie jestem teraz i że mam wokół siebie tak niesamowity zespół, który wspierał mnie i pomagał mi się rozwijać od momentu przejścia na zawodowstwo w 2018 roku. Będę nadal ciężko pracować, aby osiągnąć moje cele

– powiedział uradowany Holender.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym ekipy Deceuninck-Quick-Step nowa umowa Holendra ma obowiązywać do końca 2023 roku.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments