fot. Movistar Team

Zwycięzca wyścigu Paryż-Nicea z 2018 roku – Marc Soler od 2015 roku ściga się w barwach zespołu Movistar Team. Według najnowszych doniesień medialnych Hiszpan znajduje się w kręgu zainteresowań drużyny UAE Team Emirates.

Urodzony w Katalonii 27-latek według informacji przekazanych przez hiszpańską telewizję TVE ma być zdecydowany na odejście z ekipy Eusebio Unzué po siedmiu sezonach ścigania. Co więcej wiele wskazuje na to, że Marc Soler prowadzi rozmowy z zespołem UAE Team Emirates, który konsekwentnie wzmacnia swój skład, jeśli chodzi o kolarzy dobrze czujących się na podjazdach w wysokich górach.

Ponadto inny zawodnik drużyny Movistar Team – Antonio Pedrero ma znajdować się w kręgu zainteresowań zespołu, w którym jeździ Tadej Pogačar. W przeciwnym kierunku ma podążyć za to inny hiszpański kolarz David de la Cruz, który w ekipie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ściga się od początku 2020 roku. Obecny wicemistrz Hiszpanii w jeździe indywidualnej na czas ma nie otrzymać propozycji nowego kontraktu i opuści UAE Team Emirates wraz z końcem sezonu. Możliwe, że jego nowym pracodawcą będzie zespół, który prowadzi Eusebio Unzué.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments