fot. Grzegorz Trzpil / HRE Mazowsze Serce Polski

Nick Brabander był najszybszy na drugim etapie Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków. Drugie miejsce zajął Alan Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski.

Dziś rozegrano dwa etapy Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków. Pierwszy z nich – z Pabianic do Łodzi – po sprincie z peletonu padł łupem Patryka Stosza. Wieczorem ponownie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem był finisz z dużej grupy. Trasa odcinka z Kutna do Płocka była niemalże płaska. Jedyną przeszkodą terenową była niewielka hopka (200 m; 12%) ulokowana na 5 kilometrów do mety.

fot. procyclingstats.com

Niedługo po starcie w Kutnie zawiązała się trzyosobowa ucieczka, którą utworzyli Jan Barta (Elkov – Kasper), Jason van Dalen (Metec – Solarwatt p/b Mantel) i James Fouche (Black Spoke Pro Cycling Academy). Trójka wypracowała sobie około 2-minutową przewagę nad peletonem.

Przez cały czas główna grupa, prowadzona przez drużynę lidera – Voster ATS Team – trzymała uciekinierów na krótkiej smyczy. Kilkanaście kilometrów przed metą, gdy przewaga ucieczki wynosiła niespełna 25 sekund, odpadł z niej James Fouche.

Mimo tego, dwójka dzielnie walczyła i utrzymywała przewagę nad peletonem. Czołówka została doścignięta przez rozpędzone, sprinterskie pociągi dopiero na 4 kilometry do mety.

Doszło do finiszu z dużej grupy, w którym najszybszy był Nick Brabander (VolkerWessels Cyclingteam). Drugie miejsce zajął Alan Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski, a trzeci był drużynowy kolega zwycięzcy – Coen Vermeltfoort.

Dla Alana Banaszka jest to drugie podium w tegorocznym Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków. Poranny etap ukończył na trzeciej pozycji. Dzięki tym wynikom został nowym liderem wyścigu.

Wyniki drugiego etapu Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków 2021:

01 Nick Brabander VolkerWessels Cycling Team 01:59:56
02 Alan Banaszek   HRE Mazowsze Serce Polski + 00
03 Coen Vermeltfoort VolkerWessels Cycling Team + 00
04 Ramon Van Bokhoven Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
05 Patryk Stosz Voster ATS Team + 00
06 Jochem Kerckhaert WP Groot Amsterdam + 00
07 Tomas Barta Topforex – ATT Investments PCT + 00
08 Casper Van Uden Development Team DSM + 00
09 Dennis Van Der Horst Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
10 Alois Kankovsky Elkov – Kasper + 00
11 Nick Van der Meer VolkerWessels Cycling Team + 00
12 Erik Baska Slovakia + 00
13 Joonas Kurits Ampler Development Team + 00
14 Pavel Bittner Development Team DSM + 00
15 Dominik Neuman Elkov – Kasper + 00
16 Bartlomiej Proc KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
17 Siarhei Shauchenka Minsk CC + 00
18 Sylwester Janiszewski Voster ATS Team + 00
19 Jari Stravers Global Cycling Team + 00
20 Antti-Jussi Juntunen Ampler Development Team + 00
21 Daan Van Sintmaartensdijk VolkerWessels Cycling Team + 00
22 Aivaras Mikutis Ampler Development Team + 00
23 Florent Gardella Team Sprinter Nice Métropole + 00
24 Michal Paluta WMKS Olsztyn + 00
25 Maciej Paterski Voster ATS Team + 00
26 Pawel Szostka TC Chrobry Scott Glogow + 00
27 Jakub Toupalik Elkov – Kasper + 00
28 Aleksander Skjelbred Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
29 Antonie Van Noppen Global Cycling Team + 00
30 Mark Grinkevich Minsk CC + 00
31 Paul Rudys KED Stevens Radteam Berlin + 00
32 Martin Salmon Development Team DSM + 00
33 Maksym Vasilyev Eurocar Grawe Ukraine + 00
34 Aliaksandr Piasetski Minsk CC + 00
35 Jason Van Dalen Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
36 Gergo Gonczi Epronex-Gesu + 00
37 Tobiasz Pawlak HRE Mazowsze Serce Polski + 00
38 Karol Wawrzyniak KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
39 Daniel Staniszewski HRE Mazowsze Serce Polski + 00
40 Lars Hohmann Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
41 Robin Lowik Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
42 Tim Naberman Development Team DSM + 00
43 Piotr Mierzynski TC Chrobry Scott Glogow + 00
44 Konrad Trzesowski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
45 Matus Stocek Topforex – ATT Investments PCT + 00
46 Adrian Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
47 Rick Ottema Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
48 Petr Fiala Topforex – ATT Investments PCT + 00
49 Yauheni Karaliok Minsk CC + 00
50 Yaroslav Kozakov Ukraine + 00
51 Serhii Sydor Eurocar Grawe Ukraine + 00
52 Kristers Ansons Ampler Development Team + 00
53 Richard Banusch KED Stevens Radteam Berlin + 00
54 Lars Quaedvlieg Global Cycling Team + 00
55 Johannes Glameyer Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
56 Jasper Schouten Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
57 Balazs Rozsa Epronex-Gesu + 00
58 Max Kroonen VolkerWessels Cycling Team + 00
59 Eelke Nikkels Global Cycling Team + 00
60 Oleksandr Smetaniuk Ukraine + 00
61 Vitaliy Novakovskyi Eurocar Grawe Ukraine + 00
62 Michal Podlaski KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
63 Artur Sowinski KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
64 Artur Kiryevich Minsk CC + 00
65 Milosz Osko KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
66 Adam Nocen WMKS Olsztyn + 00
67 Adrian Kurek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
68 Antony Rolant Team Sprinter Nice Métropole + 00
69 Martin Gavenda Slovakia + 00
70 Oleksandr Shevchenko Eurocar Grawe Ukraine + 00
71 Edouard Bonnefoix Team Sprinter Nice Métropole + 00
72 Pepijn Reinderink Development Team DSM + 00
73 Mantas Bitinas Ampler Development Team + 00
74 Piotr Pekala KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
75 Mateusz Kostanski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
76 Yevhen Kryachko Eurocar Grawe Ukraine + 00
77 Kyrylo Tsarenko Ukraine + 00
78 Ukko Peltonen Ampler Development Team + 00
79 James Fouche Black Spoke Pro Cycling + 00
80 Michael Kukrle Elkov – Kasper + 00
81 Jan Miazga Luks Trojka Piaseczno + 00
82 Norbert Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
83 Jakub Malachowski TC Chrobry Scott Glogow + 00
84 Jan Barta Elkov – Kasper + 00
85 Petr Klabouch Topforex – ATT Investments PCT + 00
86 Sjoerd Bax Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
87 Lennart Lein KED Stevens Radteam Berlin + 00
88 Jozef Mank WMKS Olsztyn + 00
89 Leo Zierenner KED Stevens Radteam Berlin + 00
90 Vincent Hoppezak WP Groot Amsterdam + 00
91 Matej Blasko Slovakia + 00
92 Patryk Dabski WMKS Olsztyn + 00
93 Max Benz-Kuch KED Stevens Radteam Berlin + 00
94 Jiri Petrus Topforex – ATT Investments PCT + 00
95 Marcin Zarebski TC Chrobry Scott Glogow + 00
96 Marton Solymosi Epronex-Gesu + 00
97 Nicolas Colluccini Team Sprinter Nice Métropole + 00
98 Martin Van de Pol Global Cycling Team + 00
99 Nazar Pokoyoviy Ukraine + 00
100 Filip Lohinskiy Slovakia + 00
101 Matej Zahalka Elkov – Kasper + 00
102 Bram Leerkes WP Groot Amsterdam + 00
103 Damian Bieniek TC Chrobry Scott Glogow + 00
104 William Goodfellow Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
105 Thijs De Lange Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
106 Wessel Mouris WP Groot Amsterdam + 00
107 Constantin Lohse KED Stevens Radteam Berlin + 00
108 James Oram Black Spoke Pro Cycling + 00
109 Andriyi Movchan Eurocar Grawe Ukraine + 00
110 Kacper Bartkowski WMKS Olsztyn + 00
111 Pawel Franczak Voster ATS Team + 00
112 Richard Coma Slovakia + 00
113 Patryk Gieracki TC Chrobry Scott Glogow + 00
114 Yauheni Sobal Minsk CC + 00
115 Daniil Nikulin Ukraine + 00
116 Zsombor Palumby Epronex-Gesu + 00
117 Mateusz Manowski Luks Trojka Piaseczno + 00
118 Pablo Cruz Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
119 Joris Kroon WP Groot Amsterdam + 00
120 Krzysztof Domin KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
121 Bas Van Belle WP Groot Amsterdam + 00
122 Stanislav Beres Slovakia + 00
123 Mitchell Mulhern Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
124 Gergely Kiss Epronex-Gesu + 00
125 Adam Kus KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
126 Ethan Batt Black Spoke Pro Cycling + 00
127 Szymon Rekita Voster ATS Team + 00
128 Melle Nikkels Global Cycling Team + 00
129 Ludwig Stadler Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
130 Tim Bierkens Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
131 Krzysztof Parma Voster ATS Team + 00
132 Adrian Krawczyk Luks Trojka Piaseczno + 00
133 Luke Mudgway Black Spoke Pro Cycling + 00
134 Bendeguz Matyas Nagy Epronex-Gesu + 00
135 Szymon Potasznik KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
136 Michael Peter Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
137 Adrian Karpiuk WMKS Olsztyn + 40
138 Lorenz Brandl Wibatech Bayern/RSV Passau + 45
139 Alex Sherwin Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 01:00
140 Tomas Jakoubek Topforex – ATT Investments PCT + 01:08
141 Mykyta Yakovlev Ukraine + 01:46
142 Leo Hayter Development Team DSM + 02:19
143 Kiaan Watts Black Spoke Pro Cycling + 02:41
144 Jan Fijak Luks Trojka Piaseczno + 02:43
145 Bartosz Troszok Luks Trojka Piaseczno + 02:43
146 Jan Lamaszewski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 02:43
147 Alexandre Latil Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 05:44
148 Logan Currie Black Spoke Pro Cycling + 09:02
DNS Jelle Bootsveld Allinq-Krush-De IJsselstreek
DNS Daniel Leithner Yoeleo Test Team p/b 4Mind
DNF Théo Matonti Team Sprinter Nice Métropole
DNF Bas Van Der Kooij VolkerWessels Cycling Team
DNF Leon Echtermann Wibatech Bayern/RSV Passau

 

Klasyfikacja generalna Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków 2021 po 2. etapie:

01 [POL] Alan Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski 03:37:20
02 [POL] Patryk Stosz [POL] Voster ATS Team + 01
03 [NED] Nick Brabander [NED] VolkerWessels Cycling Team + 01
04 [CZE] Pavel Bittner [GER] Development Team DSM + 03
05 [NZL] James Fouche [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 04
06 [BLR] Yauheni Sobal [BLR] Minsk CC + 04
07 [NED] Coen Vermeltfoort [NED] VolkerWessels Cycling Team + 05
08 [NED] Jason Van Dalen [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 05
09 [CZE] Jiri Petrus [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 05
10 [CZE] Jan Barta [CZE] Elkov – Kasper + 06
11 [NED] Ramon Van Bokhoven [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 07
12 [CZE] Tomas Barta [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 07
13 [NED] Jochem Kerckhaert [NED] WP Groot Amsterdam + 07
14 [EST] Joonas Kurits [EST] Ampler Development Team + 07
15 [CZE] Alois Kankovsky [CZE] Elkov – Kasper + 07
16 [SVK] Erik Baska [SVK] Slovakia + 07
17 [BLR] Siarhei Shauchenka [BLR] Minsk CC + 07
18 [NED] Casper Van Uden [GER] Development Team DSM + 07
19 [NED] Jari Stravers [NED] Global Cycling Team + 07
20 [NED] Daan Van Sintmaartensdijk [NED] VolkerWessels Cycling Team + 07
21 [NED] Dennis Van Der Horst [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 07
22 [POL] Sylwester Janiszewski [POL] Voster ATS Team + 07
23 [POL] Maciej Paterski [POL] Voster ATS Team + 07
24 [FRA] Florent Gardella [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 07
25 [FIN] Antti-Jussi Juntunen [EST] Ampler Development Team + 07
26 [CZE] Dominik Neuman [CZE] Elkov – Kasper + 07
27 [UKR] Maksym Vasilyev [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 07
28 [CZE] Jakub Toupalik [CZE] Elkov – Kasper + 07
29 [POL] Daniel Staniszewski [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 07
30 [POL] Michal Paluta [POL] WMKS Olsztyn + 07
31 [NED] Robin Lowik [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 07
32 [POL] Pawel Szostka [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
33 [POL] Konrad Trzesowski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 07
34 [NOR] Aleksander Skjelbred [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 07
35 [POL] Karol Wawrzyniak [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 07
36 [GER] Martin Salmon [GER] Development Team DSM + 07
37 [LTU] Aivaras Mikutis [EST] Ampler Development Team + 07
38 [NED] Tim Naberman [GER] Development Team DSM + 07
39 [HUN] Gergo Gonczi [HUN] Epronex-Gesu + 07
40 [LAT] Kristers Ansons [EST] Ampler Development Team + 07
41 [GER] Paul Rudys [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
42 [BLR] Aliaksandr Piasetski [BLR] Minsk CC + 07
43 [NED] Lars Hohmann [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 07
44 [NED] Antonie Van Noppen [NED] Global Cycling Team + 07
45 [POL] Tobiasz Pawlak [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 07
46 [UKR] Vitaliy Novakovskyi [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 07
47 [SVK] Matus Stocek [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 07
48 [POL] Milosz Osko [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 07
49 [BLR] Mark Grinkevich [BLR] Minsk CC + 07
50 [POL] Norbert Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 07
51 [GER] Johannes Glameyer [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 07
52 [NED] Eelke Nikkels [NED] Global Cycling Team + 07
53 [POL] Piotr Mierzynski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
54 [UKR] Yaroslav Kozakov [UKR] Ukraine + 07
55 [NED] Max Kroonen [NED] VolkerWessels Cycling Team + 07
56 [NED] Jasper Schouten [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 07
57 [NED] Lars Quaedvlieg [NED] Global Cycling Team + 07
58 [FRA] Antony Rolant [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 07
59 [POL] Adrian Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 07
60 [BLR] Yauheni Karaliok [BLR] Minsk CC + 07
61 [POL] Mateusz Kostanski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 07
62 [POL] Michal Podlaski [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 07
63 [POL] Adrian Kurek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 07
64 [NED] Nick Van der Meer [NED] VolkerWessels Cycling Team + 07
65 [LTU] Mantas Bitinas [EST] Ampler Development Team + 07
66 [POL] Jozef Mank [POL] WMKS Olsztyn + 07
67 [HUN] Balazs Rozsa [HUN] Epronex-Gesu + 07
68 [POL] Adam Nocen [POL] WMKS Olsztyn + 07
69 [NED] Bram Leerkes [NED] WP Groot Amsterdam + 07
70 [UKR] Kyrylo Tsarenko [UKR] Ukraine + 07
71 [UKR] Yevhen Kryachko [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 07
72 [NED] Rick Ottema [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 07
73 [NZL] Luke Mudgway [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 07
74 [UKR] Oleksandr Smetaniuk [UKR] Ukraine + 07
75 [FRA] Edouard Bonnefoix [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 07
76 [POL] Artur Sowinski [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 07
77 [NED] Sjoerd Bax [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 07
78 [CZE] Petr Fiala [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 07
79 [FIN] Ukko Peltonen [EST] Ampler Development Team + 07
80 [UKR] Oleksandr Shevchenko [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 07
81 [CZE] Petr Klabouch [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 07
82 [POL] Marcin Zarebski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
83 [NED] Pepijn Reinderink [GER] Development Team DSM + 07
84 [POL] Jakub Malachowski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
85 [SVK] Matej Blasko [SVK] Slovakia + 07
86 [POL] Piotr Pekala [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 07
87 [GER] Richard Banusch [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
88 [NED] Bas Van Belle [NED] WP Groot Amsterdam + 07
89 [GER] Leo Zierenner [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
90 [POL] Patryk Dabski [POL] WMKS Olsztyn + 07
91 [SVK] Martin Gavenda [SVK] Slovakia + 07
92 [HUN] Marton Solymosi [HUN] Epronex-Gesu + 07
93 [GER] Lennart Lein [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
94 [UKR] Daniil Nikulin [UKR] Ukraine + 07
95 [SVK] Filip Lohinskiy [SVK] Slovakia + 07
96 [NED] Vincent Hoppezak [NED] WP Groot Amsterdam + 07
97 [UKR] Nazar Pokoyoviy [UKR] Ukraine + 07
98 [BLR] Artur Kiryevich [BLR] Minsk CC + 07
99 [POL] Krzysztof Domin [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 07
100 [CZE] Matej Zahalka [CZE] Elkov – Kasper + 07
101 [POL] Damian Bieniek [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
102 [FRA] Nicolas Colluccini [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 07
103 [NED] Joris Kroon [NED] WP Groot Amsterdam + 07
104 [HON] Pablo Cruz [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 07
105 [CZE] Michael Kukrle [CZE] Elkov – Kasper + 07
106 [NED] Martin Van de Pol [NED] Global Cycling Team + 07
107 [SVK] Richard Coma [SVK] Slovakia + 07
108 [NED] Thijs De Lange [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 07
109 [SVK] Stanislav Beres [SVK] Slovakia + 07
110 [POL] Pawel Franczak [POL] Voster ATS Team + 07
111 [GER] Max Benz-Kuch [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
112 [NZL] James Oram [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 07
113 [POL] Patryk Gieracki [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 07
114 [CAN] William Goodfellow [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 07
115 [GER] Constantin Lohse [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 07
116 [POL] Jan Miazga [POL] Luks Trojka Piaseczno + 07
117 [NED] Wessel Mouris [NED] WP Groot Amsterdam + 07
118 [HUN] Zsombor Palumby [HUN] Epronex-Gesu + 07
119 [POL] Szymon Rekita [POL] Voster ATS Team + 07
120 [HUN] Bendeguz Matyas Nagy [HUN] Epronex-Gesu + 07
121 [UKR] Andriyi Movchan [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 07
122 [POL] Adam Kus [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 07
123 [POL] Mateusz Manowski [POL] Luks Trojka Piaseczno + 07
124 [POL] Szymon Potasznik [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 07
125 [GER] Ludwig Stadler [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 07
126 [HUN] Gergely Kiss [HUN] Epronex-Gesu + 07
127 [NZL] Ethan Batt [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 07
128 [AUS] Mitchell Mulhern [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 07
129 [POL] Krzysztof Parma [POL] Voster ATS Team + 07
130 [NED] Melle Nikkels [NED] Global Cycling Team + 07
131 [NED] Tim Bierkens [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 07
132 [GER] Michael Peter [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 07
133 [POL] Kacper Bartkowski [POL] WMKS Olsztyn + 31
134 [POL] Bartlomiej Proc [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 36
135 [POL] Adrian Karpiuk [POL] WMKS Olsztyn + 47
136 [GER] Lorenz Brandl [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 52
137 [GBR] Alex Sherwin [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 01:07
138 [UKR] Serhii Sydor [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 01:08
139 [CZE] Tomas Jakoubek [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 01:15
140 [UKR] Mykyta Yakovlev [UKR] Ukraine + 01:53
141 [GBR] Leo Hayter [GER] Development Team DSM + 02:26
142 [NZL] Kiaan Watts [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 02:48
143 [POL] Jan Lamaszewski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 02:50
144 [POL] Jan Fijak [POL] Luks Trojka Piaseczno + 02:50
145 [POL] Bartosz Troszok [POL] Luks Trojka Piaseczno + 02:50
146 [FRA] Alexandre Latil [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 05:51
147 [POL] Adrian Krawczyk [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06:51
148 [NZL] Logan Currie [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 09:09

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments