Nick Brabander był najszybszy na drugim etapie Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Drugie miejsce zajął Alan Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski.
Dziś rozegrano dwa etapy Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Pierwszy z nich – z Pabianic do Łodzi – po sprincie z peletonu padł łupem Patryka Stosza. Wieczorem ponownie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem był finisz z dużej grupy. Trasa odcinka z Kutna do Płocka była niemalże płaska. Jedyną przeszkodą terenową była niewielka hopka (200 m; 12%) ulokowana na 5 kilometrów do mety.
Niedługo po starcie w Kutnie zawiązała się trzyosobowa ucieczka, którą utworzyli Jan Barta (Elkov – Kasper), Jason van Dalen (Metec – Solarwatt p/b Mantel) i James Fouche (Black Spoke Pro Cycling Academy). Trójka wypracowała sobie około 2-minutową przewagę nad peletonem.
Przez cały czas główna grupa, prowadzona przez drużynę lidera – Voster ATS Team – trzymała uciekinierów na krótkiej smyczy. Kilkanaście kilometrów przed metą, gdy przewaga ucieczki wynosiła niespełna 25 sekund, odpadł z niej James Fouche.
Mimo tego, dwójka dzielnie walczyła i utrzymywała przewagę nad peletonem. Czołówka została doścignięta przez rozpędzone, sprinterskie pociągi dopiero na 4 kilometry do mety.
Doszło do finiszu z dużej grupy, w którym najszybszy był Nick Brabander (VolkerWessels Cyclingteam). Drugie miejsce zajął Alan Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski, a trzeci był drużynowy kolega zwycięzcy – Coen Vermeltfoort.
Dla Alana Banaszka jest to drugie podium w tegorocznym Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Poranny etap ukończył na trzeciej pozycji. Dzięki tym wynikom został nowym liderem wyścigu.
Wyniki drugiego etapu Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków 2021:
01 | Nick Brabander | VolkerWessels Cycling Team | 01:59:56 |
02 | Alan Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
03 | Coen Vermeltfoort | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
04 | Ramon Van Bokhoven | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
05 | Patryk Stosz | Voster ATS Team | + 00 |
06 | Jochem Kerckhaert | WP Groot Amsterdam | + 00 |
07 | Tomas Barta | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
08 | Casper Van Uden | Development Team DSM | + 00 |
09 | Dennis Van Der Horst | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
10 | Alois Kankovsky | Elkov – Kasper | + 00 |
11 | Nick Van der Meer | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
12 | Erik Baska | Slovakia | + 00 |
13 | Joonas Kurits | Ampler Development Team | + 00 |
14 | Pavel Bittner | Development Team DSM | + 00 |
15 | Dominik Neuman | Elkov – Kasper | + 00 |
16 | Bartlomiej Proc | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
17 | Siarhei Shauchenka | Minsk CC | + 00 |
18 | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | + 00 |
19 | Jari Stravers | Global Cycling Team | + 00 |
20 | Antti-Jussi Juntunen | Ampler Development Team | + 00 |
21 | Daan Van Sintmaartensdijk | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
22 | Aivaras Mikutis | Ampler Development Team | + 00 |
23 | Florent Gardella | Team Sprinter Nice Métropole | + 00 |
24 | Michal Paluta | WMKS Olsztyn | + 00 |
25 | Maciej Paterski | Voster ATS Team | + 00 |
26 | Pawel Szostka | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
27 | Jakub Toupalik | Elkov – Kasper | + 00 |
28 | Aleksander Skjelbred | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 00 |
29 | Antonie Van Noppen | Global Cycling Team | + 00 |
30 | Mark Grinkevich | Minsk CC | + 00 |
31 | Paul Rudys | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
32 | Martin Salmon | Development Team DSM | + 00 |
33 | Maksym Vasilyev | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
34 | Aliaksandr Piasetski | Minsk CC | + 00 |
35 | Jason Van Dalen | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
36 | Gergo Gonczi | Epronex-Gesu | + 00 |
37 | Tobiasz Pawlak | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
38 | Karol Wawrzyniak | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
39 | Daniel Staniszewski | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
40 | Lars Hohmann | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
41 | Robin Lowik | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
42 | Tim Naberman | Development Team DSM | + 00 |
43 | Piotr Mierzynski | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
44 | Konrad Trzesowski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 00 |
45 | Matus Stocek | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
46 | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
47 | Rick Ottema | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
48 | Petr Fiala | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
49 | Yauheni Karaliok | Minsk CC | + 00 |
50 | Yaroslav Kozakov | Ukraine | + 00 |
51 | Serhii Sydor | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
52 | Kristers Ansons | Ampler Development Team | + 00 |
53 | Richard Banusch | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
54 | Lars Quaedvlieg | Global Cycling Team | + 00 |
55 | Johannes Glameyer | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 00 |
56 | Jasper Schouten | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
57 | Balazs Rozsa | Epronex-Gesu | + 00 |
58 | Max Kroonen | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
59 | Eelke Nikkels | Global Cycling Team | + 00 |
60 | Oleksandr Smetaniuk | Ukraine | + 00 |
61 | Vitaliy Novakovskyi | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
62 | Michal Podlaski | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
63 | Artur Sowinski | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
64 | Artur Kiryevich | Minsk CC | + 00 |
65 | Milosz Osko | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 00 |
66 | Adam Nocen | WMKS Olsztyn | + 00 |
67 | Adrian Kurek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
68 | Antony Rolant | Team Sprinter Nice Métropole | + 00 |
69 | Martin Gavenda | Slovakia | + 00 |
70 | Oleksandr Shevchenko | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
71 | Edouard Bonnefoix | Team Sprinter Nice Métropole | + 00 |
72 | Pepijn Reinderink | Development Team DSM | + 00 |
73 | Mantas Bitinas | Ampler Development Team | + 00 |
74 | Piotr Pekala | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
75 | Mateusz Kostanski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 00 |
76 | Yevhen Kryachko | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
77 | Kyrylo Tsarenko | Ukraine | + 00 |
78 | Ukko Peltonen | Ampler Development Team | + 00 |
79 | James Fouche | Black Spoke Pro Cycling | + 00 |
80 | Michael Kukrle | Elkov – Kasper | + 00 |
81 | Jan Miazga | Luks Trojka Piaseczno | + 00 |
82 | Norbert Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
83 | Jakub Malachowski | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
84 | Jan Barta | Elkov – Kasper | + 00 |
85 | Petr Klabouch | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
86 | Sjoerd Bax | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
87 | Lennart Lein | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
88 | Jozef Mank | WMKS Olsztyn | + 00 |
89 | Leo Zierenner | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
90 | Vincent Hoppezak | WP Groot Amsterdam | + 00 |
91 | Matej Blasko | Slovakia | + 00 |
92 | Patryk Dabski | WMKS Olsztyn | + 00 |
93 | Max Benz-Kuch | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
94 | Jiri Petrus | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
95 | Marcin Zarebski | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
96 | Marton Solymosi | Epronex-Gesu | + 00 |
97 | Nicolas Colluccini | Team Sprinter Nice Métropole | + 00 |
98 | Martin Van de Pol | Global Cycling Team | + 00 |
99 | Nazar Pokoyoviy | Ukraine | + 00 |
100 | Filip Lohinskiy | Slovakia | + 00 |
101 | Matej Zahalka | Elkov – Kasper | + 00 |
102 | Bram Leerkes | WP Groot Amsterdam | + 00 |
103 | Damian Bieniek | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
104 | William Goodfellow | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 00 |
105 | Thijs De Lange | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
106 | Wessel Mouris | WP Groot Amsterdam | + 00 |
107 | Constantin Lohse | KED Stevens Radteam Berlin | + 00 |
108 | James Oram | Black Spoke Pro Cycling | + 00 |
109 | Andriyi Movchan | Eurocar Grawe Ukraine | + 00 |
110 | Kacper Bartkowski | WMKS Olsztyn | + 00 |
111 | Pawel Franczak | Voster ATS Team | + 00 |
112 | Richard Coma | Slovakia | + 00 |
113 | Patryk Gieracki | TC Chrobry Scott Glogow | + 00 |
114 | Yauheni Sobal | Minsk CC | + 00 |
115 | Daniil Nikulin | Ukraine | + 00 |
116 | Zsombor Palumby | Epronex-Gesu | + 00 |
117 | Mateusz Manowski | Luks Trojka Piaseczno | + 00 |
118 | Pablo Cruz | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 00 |
119 | Joris Kroon | WP Groot Amsterdam | + 00 |
120 | Krzysztof Domin | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
121 | Bas Van Belle | WP Groot Amsterdam | + 00 |
122 | Stanislav Beres | Slovakia | + 00 |
123 | Mitchell Mulhern | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
124 | Gergely Kiss | Epronex-Gesu | + 00 |
125 | Adam Kus | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 00 |
126 | Ethan Batt | Black Spoke Pro Cycling | + 00 |
127 | Szymon Rekita | Voster ATS Team | + 00 |
128 | Melle Nikkels | Global Cycling Team | + 00 |
129 | Ludwig Stadler | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 00 |
130 | Tim Bierkens | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
131 | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | + 00 |
132 | Adrian Krawczyk | Luks Trojka Piaseczno | + 00 |
133 | Luke Mudgway | Black Spoke Pro Cycling | + 00 |
134 | Bendeguz Matyas Nagy | Epronex-Gesu | + 00 |
135 | Szymon Potasznik | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 00 |
136 | Michael Peter | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 00 |
137 | Adrian Karpiuk | WMKS Olsztyn | + 40 |
138 | Lorenz Brandl | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 45 |
139 | Alex Sherwin | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 01:00 |
140 | Tomas Jakoubek | Topforex – ATT Investments PCT | + 01:08 |
141 | Mykyta Yakovlev | Ukraine | + 01:46 |
142 | Leo Hayter | Development Team DSM | + 02:19 |
143 | Kiaan Watts | Black Spoke Pro Cycling | + 02:41 |
144 | Jan Fijak | Luks Trojka Piaseczno | + 02:43 |
145 | Bartosz Troszok | Luks Trojka Piaseczno | + 02:43 |
146 | Jan Lamaszewski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:43 |
147 | Alexandre Latil | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 05:44 |
148 | Logan Currie | Black Spoke Pro Cycling | + 09:02 |
DNS | Jelle Bootsveld | Allinq-Krush-De IJsselstreek | |
DNS | Daniel Leithner | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | |
DNF | Théo Matonti | Team Sprinter Nice Métropole | |
DNF | Bas Van Der Kooij | VolkerWessels Cycling Team | |
DNF | Leon Echtermann | Wibatech Bayern/RSV Passau |
Klasyfikacja generalna Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków 2021 po 2. etapie:
01 | [POL] Alan Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | 03:37:20 |
02 | [POL] Patryk Stosz | [POL] Voster ATS Team | + 01 |
03 | [NED] Nick Brabander | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 01 |
04 | [CZE] Pavel Bittner | [GER] Development Team DSM | + 03 |
05 | [NZL] James Fouche | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 04 |
06 | [BLR] Yauheni Sobal | [BLR] Minsk CC | + 04 |
07 | [NED] Coen Vermeltfoort | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 05 |
08 | [NED] Jason Van Dalen | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 05 |
09 | [CZE] Jiri Petrus | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 05 |
10 | [CZE] Jan Barta | [CZE] Elkov – Kasper | + 06 |
11 | [NED] Ramon Van Bokhoven | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 07 |
12 | [CZE] Tomas Barta | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 07 |
13 | [NED] Jochem Kerckhaert | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
14 | [EST] Joonas Kurits | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
15 | [CZE] Alois Kankovsky | [CZE] Elkov – Kasper | + 07 |
16 | [SVK] Erik Baska | [SVK] Slovakia | + 07 |
17 | [BLR] Siarhei Shauchenka | [BLR] Minsk CC | + 07 |
18 | [NED] Casper Van Uden | [GER] Development Team DSM | + 07 |
19 | [NED] Jari Stravers | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
20 | [NED] Daan Van Sintmaartensdijk | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 07 |
21 | [NED] Dennis Van Der Horst | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 07 |
22 | [POL] Sylwester Janiszewski | [POL] Voster ATS Team | + 07 |
23 | [POL] Maciej Paterski | [POL] Voster ATS Team | + 07 |
24 | [FRA] Florent Gardella | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 07 |
25 | [FIN] Antti-Jussi Juntunen | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
26 | [CZE] Dominik Neuman | [CZE] Elkov – Kasper | + 07 |
27 | [UKR] Maksym Vasilyev | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 07 |
28 | [CZE] Jakub Toupalik | [CZE] Elkov – Kasper | + 07 |
29 | [POL] Daniel Staniszewski | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 07 |
30 | [POL] Michal Paluta | [POL] WMKS Olsztyn | + 07 |
31 | [NED] Robin Lowik | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 07 |
32 | [POL] Pawel Szostka | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
33 | [POL] Konrad Trzesowski | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 07 |
34 | [NOR] Aleksander Skjelbred | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 07 |
35 | [POL] Karol Wawrzyniak | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 07 |
36 | [GER] Martin Salmon | [GER] Development Team DSM | + 07 |
37 | [LTU] Aivaras Mikutis | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
38 | [NED] Tim Naberman | [GER] Development Team DSM | + 07 |
39 | [HUN] Gergo Gonczi | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
40 | [LAT] Kristers Ansons | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
41 | [GER] Paul Rudys | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
42 | [BLR] Aliaksandr Piasetski | [BLR] Minsk CC | + 07 |
43 | [NED] Lars Hohmann | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 07 |
44 | [NED] Antonie Van Noppen | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
45 | [POL] Tobiasz Pawlak | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 07 |
46 | [UKR] Vitaliy Novakovskyi | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 07 |
47 | [SVK] Matus Stocek | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 07 |
48 | [POL] Milosz Osko | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 07 |
49 | [BLR] Mark Grinkevich | [BLR] Minsk CC | + 07 |
50 | [POL] Norbert Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 07 |
51 | [GER] Johannes Glameyer | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 07 |
52 | [NED] Eelke Nikkels | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
53 | [POL] Piotr Mierzynski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
54 | [UKR] Yaroslav Kozakov | [UKR] Ukraine | + 07 |
55 | [NED] Max Kroonen | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 07 |
56 | [NED] Jasper Schouten | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 07 |
57 | [NED] Lars Quaedvlieg | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
58 | [FRA] Antony Rolant | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 07 |
59 | [POL] Adrian Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 07 |
60 | [BLR] Yauheni Karaliok | [BLR] Minsk CC | + 07 |
61 | [POL] Mateusz Kostanski | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 07 |
62 | [POL] Michal Podlaski | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 07 |
63 | [POL] Adrian Kurek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 07 |
64 | [NED] Nick Van der Meer | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 07 |
65 | [LTU] Mantas Bitinas | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
66 | [POL] Jozef Mank | [POL] WMKS Olsztyn | + 07 |
67 | [HUN] Balazs Rozsa | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
68 | [POL] Adam Nocen | [POL] WMKS Olsztyn | + 07 |
69 | [NED] Bram Leerkes | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
70 | [UKR] Kyrylo Tsarenko | [UKR] Ukraine | + 07 |
71 | [UKR] Yevhen Kryachko | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 07 |
72 | [NED] Rick Ottema | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 07 |
73 | [NZL] Luke Mudgway | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 07 |
74 | [UKR] Oleksandr Smetaniuk | [UKR] Ukraine | + 07 |
75 | [FRA] Edouard Bonnefoix | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 07 |
76 | [POL] Artur Sowinski | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 07 |
77 | [NED] Sjoerd Bax | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 07 |
78 | [CZE] Petr Fiala | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 07 |
79 | [FIN] Ukko Peltonen | [EST] Ampler Development Team | + 07 |
80 | [UKR] Oleksandr Shevchenko | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 07 |
81 | [CZE] Petr Klabouch | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 07 |
82 | [POL] Marcin Zarebski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
83 | [NED] Pepijn Reinderink | [GER] Development Team DSM | + 07 |
84 | [POL] Jakub Malachowski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
85 | [SVK] Matej Blasko | [SVK] Slovakia | + 07 |
86 | [POL] Piotr Pekala | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 07 |
87 | [GER] Richard Banusch | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
88 | [NED] Bas Van Belle | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
89 | [GER] Leo Zierenner | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
90 | [POL] Patryk Dabski | [POL] WMKS Olsztyn | + 07 |
91 | [SVK] Martin Gavenda | [SVK] Slovakia | + 07 |
92 | [HUN] Marton Solymosi | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
93 | [GER] Lennart Lein | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
94 | [UKR] Daniil Nikulin | [UKR] Ukraine | + 07 |
95 | [SVK] Filip Lohinskiy | [SVK] Slovakia | + 07 |
96 | [NED] Vincent Hoppezak | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
97 | [UKR] Nazar Pokoyoviy | [UKR] Ukraine | + 07 |
98 | [BLR] Artur Kiryevich | [BLR] Minsk CC | + 07 |
99 | [POL] Krzysztof Domin | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 07 |
100 | [CZE] Matej Zahalka | [CZE] Elkov – Kasper | + 07 |
101 | [POL] Damian Bieniek | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
102 | [FRA] Nicolas Colluccini | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 07 |
103 | [NED] Joris Kroon | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
104 | [HON] Pablo Cruz | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 07 |
105 | [CZE] Michael Kukrle | [CZE] Elkov – Kasper | + 07 |
106 | [NED] Martin Van de Pol | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
107 | [SVK] Richard Coma | [SVK] Slovakia | + 07 |
108 | [NED] Thijs De Lange | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 07 |
109 | [SVK] Stanislav Beres | [SVK] Slovakia | + 07 |
110 | [POL] Pawel Franczak | [POL] Voster ATS Team | + 07 |
111 | [GER] Max Benz-Kuch | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
112 | [NZL] James Oram | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 07 |
113 | [POL] Patryk Gieracki | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 07 |
114 | [CAN] William Goodfellow | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 07 |
115 | [GER] Constantin Lohse | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 07 |
116 | [POL] Jan Miazga | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 07 |
117 | [NED] Wessel Mouris | [NED] WP Groot Amsterdam | + 07 |
118 | [HUN] Zsombor Palumby | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
119 | [POL] Szymon Rekita | [POL] Voster ATS Team | + 07 |
120 | [HUN] Bendeguz Matyas Nagy | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
121 | [UKR] Andriyi Movchan | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 07 |
122 | [POL] Adam Kus | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 07 |
123 | [POL] Mateusz Manowski | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 07 |
124 | [POL] Szymon Potasznik | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 07 |
125 | [GER] Ludwig Stadler | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 07 |
126 | [HUN] Gergely Kiss | [HUN] Epronex-Gesu | + 07 |
127 | [NZL] Ethan Batt | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 07 |
128 | [AUS] Mitchell Mulhern | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 07 |
129 | [POL] Krzysztof Parma | [POL] Voster ATS Team | + 07 |
130 | [NED] Melle Nikkels | [NED] Global Cycling Team | + 07 |
131 | [NED] Tim Bierkens | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 07 |
132 | [GER] Michael Peter | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 07 |
133 | [POL] Kacper Bartkowski | [POL] WMKS Olsztyn | + 31 |
134 | [POL] Bartlomiej Proc | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 36 |
135 | [POL] Adrian Karpiuk | [POL] WMKS Olsztyn | + 47 |
136 | [GER] Lorenz Brandl | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 52 |
137 | [GBR] Alex Sherwin | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 01:07 |
138 | [UKR] Serhii Sydor | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 01:08 |
139 | [CZE] Tomas Jakoubek | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 01:15 |
140 | [UKR] Mykyta Yakovlev | [UKR] Ukraine | + 01:53 |
141 | [GBR] Leo Hayter | [GER] Development Team DSM | + 02:26 |
142 | [NZL] Kiaan Watts | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 02:48 |
143 | [POL] Jan Lamaszewski | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:50 |
144 | [POL] Jan Fijak | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 02:50 |
145 | [POL] Bartosz Troszok | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 02:50 |
146 | [FRA] Alexandre Latil | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 05:51 |
147 | [POL] Adrian Krawczyk | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 06:51 |
148 | [NZL] Logan Currie | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 09:09 |