fot. Beograde-Banjaluka

Po finiszu z peletonu zwycięstwem Patryka Stosza (Voster ATS Team) zakończył się 1. etap “Solidarki”. Rzecz jasna Polak stanie też w koszulce lidera do startującego już dziś o 18:00 drugiego odcinka!

Kolarze rywalizowali na 76-kilometrowej, płaskiej trasie z Pabianic do Łodzi. Na trasie zlokalizowano jeden lotny finisz i dwie premie specjalne.

fot. procyclingstats.com

Początek zmagań w dniu dzisiejszym to ledwie 75-kilometrowa trasa z Pabianic do Łodzi. Kolarze ruszyli dość spokojnie, a pierwszy skuteczny odjazd zawiązał się po przeszło 20km. Z przodu znalazła się dwójka Yauhen Sobal (Minsk Cycling Club) i Jiří Petruš (Topforex – ATT Investments). 7-krotny mistrz Białorusi i 25-letni Czech szybko zbudowali sobie przeszło 2-minutową przewagę.

W peletonie ciężar pracy na siebie wzięły drużyny Elkov – Kasper oraz Team DSM. Sprawiło to, że już za lotną premią w Brójcach, na 20km przed metą, na czele pozostawał jedynie Yauhen Sobal, a jego przewaga oscylowała w okolicach minuty. Odjazd Białorusina został jednak skasowany.

O triumfie zadecydował finisz z dużej grupy. Tam najlepiej poradził sobie Patryk Stosz i tym samym Voster ATS drugi rok z rzędu triumfuje w Łodzi! Dalsze miejsca dla Pavla Bittnera (Team DSM) oraz Alana Banaszka (HRE Mazowsze Serce Polski).

Wyniki 1. etapu Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków 2021:

01 Patryk Stosz Voster ATS Team 01:37:31
02 Pavel Bittner Development Team DSM + 00
03 Alan Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
04 Coen Vermeltfoort VolkerWessels Cycling Team + 00
05 Bas Van Der Kooij VolkerWessels Cycling Team + 00
06 Tomas Barta Topforex – ATT Investments PCT + 00
07 Joonas Kurits Ampler Development Team + 00
08 Ramon Van Bokhoven Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
09 Jason Van Dalen Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
10 Luke Mudgway Black Spoke Pro Cycling + 00
11 Alois Kankovsky Elkov – Kasper + 00
12 Erik Baska Slovakia + 00
13 Siarhei Shauchenka Minsk CC + 00
14 Jochem Kerckhaert WP Groot Amsterdam + 00
15 Norbert Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
16 Daniel Staniszewski HRE Mazowsze Serce Polski + 00
17 Maciej Paterski Voster ATS Team + 00
18 Maksym Vasilyev Eurocar Grawe Ukraine + 00
19 Daan Van Sintmaartensdijk VolkerWessels Cycling Team + 00
20 Jari Stravers Global Cycling Team + 00
21 Robin Lowik Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
22 Florent Gardella Team Sprinter Nice Métropole + 00
23 Konrad Trzesowski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
24 Sylwester Janiszewski Voster ATS Team + 00
25 Kiaan Watts Black Spoke Pro Cycling + 00
26 Casper Van Uden Development Team DSM + 00
27 Jakub Toupalik Elkov – Kasper + 00
28 Kristers Ansons Ampler Development Team + 00
29 Antti-Jussi Juntunen Ampler Development Team + 00
30 Karol Wawrzyniak KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
31 Milosz Osko KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
32 Dennis Van Der Horst Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
33 Vitaliy Novakovskyi Eurocar Grawe Ukraine + 00
34 Tim Naberman Development Team DSM + 00
35 Michal Paluta WMKS Olsztyn + 00
36 Dominik Neuman Elkov – Kasper + 00
37 Bram Leerkes WP Groot Amsterdam + 00
38 Pawel Szostka TC Chrobry Scott Glogow + 00
39 Martin Salmon Development Team DSM + 00
40 Aleksander Skjelbred Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
41 Gergo Gonczi Epronex-Gesu + 00
42 Eelke Nikkels Global Cycling Team + 00
43 Johannes Glameyer Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
44 Mateusz Kostanski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
45 Antony Rolant Team Sprinter Nice Métropole + 00
46 Max Kroonen VolkerWessels Cycling Team + 00
47 Jozef Mank WMKS Olsztyn + 00
48 Lars Hohmann Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
49 Aliaksandr Piasetski Minsk CC + 00
50 Paul Rudys KED Stevens Radteam Berlin + 00
51 Matus Stocek Topforex – ATT Investments PCT + 00
52 Aivaras Mikutis Ampler Development Team + 00
53 Jasper Schouten Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
54 Yaroslav Kozakov Ukraine + 00
55 Alex Sherwin Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
56 Adrian Kurek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
57 Tobiasz Pawlak HRE Mazowsze Serce Polski + 00
58 Lars Quaedvlieg Global Cycling Team + 00
59 Bas Van Belle WP Groot Amsterdam + 00
60 Piotr Mierzynski TC Chrobry Scott Glogow + 00
61 Michal Podlaski KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
62 Mantas Bitinas Ampler Development Team + 00
63 Kyrylo Tsarenko Ukraine + 00
64 Sjoerd Bax Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
65 Antonie Van Noppen Global Cycling Team + 00
66 Yevhen Kryachko Eurocar Grawe Ukraine + 00
67 Mark Grinkevich Minsk CC + 00
68 Marcin Zarebski TC Chrobry Scott Glogow + 00
69 Théo Matonti Team Sprinter Nice Métropole + 00
70 Yauheni Karaliok Minsk CC + 00
71 Adrian Banaszek HRE Mazowsze Serce Polski + 00
72 Adam Nocen WMKS Olsztyn + 00
73 Mykyta Yakovlev Ukraine + 00
74 Edouard Bonnefoix Team Sprinter Nice Métropole + 00
75 Petr Klabouch Topforex – ATT Investments PCT + 00
76 Ukko Peltonen Ampler Development Team + 00
77 Yauheni Sobal Minsk CC + 00
78 Matej Blasko Slovakia + 00
79 Daniil Nikulin Ukraine + 00
80 Krzysztof Domin KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
81 Balazs Rozsa Epronex-Gesu + 00
82 Jan Lamaszewski KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
83 Jakub Malachowski TC Chrobry Scott Glogow + 00
84 Oleksandr Smetaniuk Ukraine + 00
85 Artur Sowinski KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
86 Joris Kroon WP Groot Amsterdam + 00
87 Oleksandr Shevchenko Eurocar Grawe Ukraine + 00
88 Pablo Cruz Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
89 Alexandre Latil Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
90 Patryk Dabski WMKS Olsztyn + 00
91 Marton Solymosi Epronex-Gesu + 00
92 Leo Zierenner KED Stevens Radteam Berlin + 00
93 Leon Echtermann Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
94 Pepijn Reinderink Development Team DSM + 00
95 Filip Lohinskiy Slovakia + 00
96 Rick Ottema Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
97 James Fouche Black Spoke Pro Cycling + 00
98 Stanislav Beres Slovakia + 00
99 Nazar Pokoyoviy Ukraine + 00
100 Piotr Pekala KS Pogon Mostostal Pulawy + 00
101 Damian Bieniek TC Chrobry Scott Glogow + 00
102 Matej Zahalka Elkov – Kasper + 00
103 Richard Coma Slovakia + 00
104 Lennart Lein KED Stevens Radteam Berlin + 00
105 Petr Fiala Topforex – ATT Investments PCT + 00
106 Jan Fijak Luks Trojka Piaseczno + 00
107 Vincent Hoppezak WP Groot Amsterdam + 00
108 Nicolas Colluccini Team Sprinter Nice Métropole + 00
109 Jan Barta Elkov – Kasper + 00
110 Pawel Franczak Voster ATS Team + 00
111 Thijs De Lange Metec – Solarwatt p/b Mantel + 00
112 Martin Van de Pol Global Cycling Team + 00
113 Patryk Gieracki TC Chrobry Scott Glogow + 00
114 James Oram Black Spoke Pro Cycling + 00
115 Martin Gavenda Slovakia + 00
116 Adrian Karpiuk WMKS Olsztyn + 00
117 Logan Currie Black Spoke Pro Cycling + 00
118 Bendeguz Matyas Nagy Epronex-Gesu + 00
119 Nick Van der Meer VolkerWessels Cycling Team + 00
120 Szymon Rekita Voster ATS Team + 00
121 Bartosz Troszok Luks Trojka Piaseczno + 00
122 Jiri Petrus Topforex – ATT Investments PCT + 00
123 Constantin Lohse KED Stevens Radteam Berlin + 00
124 William Goodfellow Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 00
125 Richard Banusch KED Stevens Radteam Berlin + 00
126 Szymon Potasznik KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
127 Zsombor Palumby Epronex-Gesu + 00
128 Michael Kukrle Elkov – Kasper + 00
129 Max Benz-Kuch KED Stevens Radteam Berlin + 00
130 Adam Kus KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 00
131 Leo Hayter Development Team DSM + 00
132 Wessel Mouris WP Groot Amsterdam + 00
133 Ludwig Stadler Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
134 Tomas Jakoubek Topforex – ATT Investments PCT + 00
135 Lorenz Brandl Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
136 Artur Kiryevich Minsk CC + 00
137 Michael Peter Wibatech Bayern/RSV Passau + 00
138 Krzysztof Parma Voster ATS Team + 00
139 Gergely Kiss Epronex-Gesu + 00
140 Mateusz Manowski Luks Trojka Piaseczno + 00
141 Ethan Batt Black Spoke Pro Cycling + 00
142 Tim Bierkens Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
143 Melle Nikkels Global Cycling Team + 00
144 Nick Brabander VolkerWessels Cycling Team + 00
145 Mitchell Mulhern Allinq-Krush-De IJsselstreek + 00
146 Andriyi Movchan Eurocar Grawe Ukraine + 00
147 Kacper Bartkowski WMKS Olsztyn + 24
148 Bartlomiej Proc KS Pogon Mostostal Pulawy + 29
149 Serhii Sydor Eurocar Grawe Ukraine + 01:01
150 Jelle Bootsveld Allinq-Krush-De IJsselstreek + 02:17
151 Jan Miazga Luks Trojka Piaseczno + 00
152 Adrian Krawczyk Luks Trojka Piaseczno + 06:44
153 Daniel Leithner Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 07:44
DNS Mateusz Rajtak Luks Trojka Piaseczno

Klasyfikacja generalna Wyścigu “Solidarności” i Olimpijczyków 2021 po 1. etapie:

01 [POL] Patryk Stosz [POL] Voster ATS Team 01:37:25
02 [CZE] Pavel Bittner [GER] Development Team DSM + 02
03 [POL] Alan Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 03
04 [BLR] Yauheni Sobal [BLR] Minsk CC + 03
05 [CZE] Jiri Petrus [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 04
06 [NED] Coen Vermeltfoort [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
07 [NED] Bas Van Der Kooij [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
08 [CZE] Tomas Barta [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 06
09 [EST] Joonas Kurits [EST] Ampler Development Team + 06
10 [NED] Ramon Van Bokhoven [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
11 [NED] Jason Van Dalen [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
12 [NZL] Luke Mudgway [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
13 [CZE] Alois Kankovsky [CZE] Elkov – Kasper + 06
14 [SVK] Erik Baska [SVK] Slovakia + 06
15 [BLR] Siarhei Shauchenka [BLR] Minsk CC + 06
16 [NED] Jochem Kerckhaert [NED] WP Groot Amsterdam + 06
17 [POL] Norbert Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 06
18 [POL] Daniel Staniszewski [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 06
19 [POL] Maciej Paterski [POL] Voster ATS Team + 06
20 [UKR] Maksym Vasilyev [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 06
21 [NED] Daan Van Sintmaartensdijk [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
22 [NED] Jari Stravers [NED] Global Cycling Team + 06
23 [NED] Robin Lowik [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 06
24 [FRA] Florent Gardella [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 06
25 [POL] Konrad Trzesowski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
26 [POL] Sylwester Janiszewski [POL] Voster ATS Team + 06
27 [NZL] Kiaan Watts [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
28 [NED] Casper Van Uden [GER] Development Team DSM + 06
29 [CZE] Jakub Toupalik [CZE] Elkov – Kasper + 06
30 [LAT] Kristers Ansons [EST] Ampler Development Team + 06
31 [FIN] Antti-Jussi Juntunen [EST] Ampler Development Team + 06
32 [POL] Karol Wawrzyniak [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 06
33 [POL] Milosz Osko [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
34 [NED] Dennis Van Der Horst [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 06
35 [UKR] Vitaliy Novakovskyi [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 06
36 [NED] Tim Naberman [GER] Development Team DSM + 06
37 [POL] Michal Paluta [POL] WMKS Olsztyn + 06
38 [CZE] Dominik Neuman [CZE] Elkov – Kasper + 06
39 [NED] Bram Leerkes [NED] WP Groot Amsterdam + 06
40 [POL] Pawel Szostka [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
41 [GER] Martin Salmon [GER] Development Team DSM + 06
42 [NOR] Aleksander Skjelbred [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 06
43 [HUN] Gergo Gonczi [HUN] Epronex-Gesu + 06
44 [NED] Eelke Nikkels [NED] Global Cycling Team + 06
45 [GER] Johannes Glameyer [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 06
46 [POL] Mateusz Kostanski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
47 [FRA] Antony Rolant [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 06
48 [NED] Max Kroonen [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
49 [POL] Jozef Mank [POL] WMKS Olsztyn + 06
50 [NED] Lars Hohmann [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
51 [BLR] Aliaksandr Piasetski [BLR] Minsk CC + 06
52 [GER] Paul Rudys [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
53 [SVK] Matus Stocek [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 06
54 [LTU] Aivaras Mikutis [EST] Ampler Development Team + 06
55 [NED] Jasper Schouten [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 06
56 [UKR] Yaroslav Kozakov [UKR] Ukraine + 06
57 [GBR] Alex Sherwin [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 06
58 [POL] Adrian Kurek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 06
59 [POL] Tobiasz Pawlak [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 06
60 [NED] Lars Quaedvlieg [NED] Global Cycling Team + 06
61 [NED] Bas Van Belle [NED] WP Groot Amsterdam + 06
62 [POL] Piotr Mierzynski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
63 [POL] Michal Podlaski [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 06
64 [LTU] Mantas Bitinas [EST] Ampler Development Team + 06
65 [UKR] Kyrylo Tsarenko [UKR] Ukraine + 06
66 [NED] Sjoerd Bax [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
67 [NED] Antonie Van Noppen [NED] Global Cycling Team + 06
68 [UKR] Yevhen Kryachko [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 06
69 [BLR] Mark Grinkevich [BLR] Minsk CC + 06
70 [POL] Marcin Zarebski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
71 [FRA] Théo Matonti [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 06
72 [BLR] Yauheni Karaliok [BLR] Minsk CC + 06
73 [POL] Adrian Banaszek [POL] HRE Mazowsze Serce Polski + 06
74 [POL] Adam Nocen [POL] WMKS Olsztyn + 06
75 [UKR] Mykyta Yakovlev [UKR] Ukraine + 06
76 [FRA] Edouard Bonnefoix [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 06
77 [CZE] Petr Klabouch [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 06
78 [FIN] Ukko Peltonen [EST] Ampler Development Team + 06
79 [SVK] Matej Blasko [SVK] Slovakia + 06
80 [UKR] Daniil Nikulin [UKR] Ukraine + 06
81 [POL] Krzysztof Domin [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 06
82 [HUN] Balazs Rozsa [HUN] Epronex-Gesu + 06
83 [POL] Jan Lamaszewski [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
84 [POL] Jakub Malachowski [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
85 [UKR] Oleksandr Smetaniuk [UKR] Ukraine + 06
86 [POL] Artur Sowinski [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 06
87 [NED] Joris Kroon [NED] WP Groot Amsterdam + 06
88 [UKR] Oleksandr Shevchenko [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 06
89 [HON] Pablo Cruz [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 06
90 [FRA] Alexandre Latil [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 06
91 [POL] Patryk Dabski [POL] WMKS Olsztyn + 06
92 [HUN] Marton Solymosi [HUN] Epronex-Gesu + 06
93 [GER] Leo Zierenner [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
94 [GER] Leon Echtermann [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 06
95 [NED] Pepijn Reinderink [GER] Development Team DSM + 06
96 [SVK] Filip Lohinskiy [SVK] Slovakia + 06
97 [NED] Rick Ottema [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
98 [NZL] James Fouche [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
99 [SVK] Stanislav Beres [SVK] Slovakia + 06
100 [UKR] Nazar Pokoyoviy [UKR] Ukraine + 06
101 [POL] Piotr Pekala [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 06
102 [POL] Damian Bieniek [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
103 [CZE] Matej Zahalka [CZE] Elkov – Kasper + 06
104 [SVK] Richard Coma [SVK] Slovakia + 06
105 [GER] Lennart Lein [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
106 [CZE] Petr Fiala [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 06
107 [POL] Jan Fijak [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06
108 [NED] Vincent Hoppezak [NED] WP Groot Amsterdam + 06
109 [FRA] Nicolas Colluccini [FRA] Team Sprinter Nice Métropole + 06
110 [CZE] Jan Barta [CZE] Elkov – Kasper + 06
111 [POL] Pawel Franczak [POL] Voster ATS Team + 06
112 [NED] Thijs De Lange [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel + 06
113 [NED] Martin Van de Pol [NED] Global Cycling Team + 06
114 [POL] Patryk Gieracki [POL] TC Chrobry Scott Glogow + 06
115 [NZL] James Oram [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
116 [SVK] Martin Gavenda [SVK] Slovakia + 06
117 [POL] Adrian Karpiuk [POL] WMKS Olsztyn + 06
118 [NZL] Logan Currie [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
119 [HUN] Bendeguz Matyas Nagy [HUN] Epronex-Gesu + 06
120 [NED] Nick Van der Meer [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
121 [POL] Szymon Rekita [POL] Voster ATS Team + 06
122 [POL] Bartosz Troszok [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06
123 [GER] Constantin Lohse [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
124 [CAN] William Goodfellow [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 06
125 [GER] Richard Banusch [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
126 [POL] Szymon Potasznik [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
127 [HUN] Zsombor Palumby [HUN] Epronex-Gesu + 06
128 [CZE] Michael Kukrle [CZE] Elkov – Kasper + 06
129 [GER] Max Benz-Kuch [GER] KED Stevens Radteam Berlin + 06
130 [POL] Adam Kus [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne + 06
131 [GBR] Leo Hayter [GER] Development Team DSM + 06
132 [NED] Wessel Mouris [NED] WP Groot Amsterdam + 06
133 [GER] Ludwig Stadler [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 06
134 [CZE] Tomas Jakoubek [CZE] Topforex – ATT Investments PCT + 06
135 [GER] Lorenz Brandl [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 06
136 [BLR] Artur Kiryevich [BLR] Minsk CC + 06
137 [GER] Michael Peter [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau + 06
138 [POL] Krzysztof Parma [POL] Voster ATS Team + 06
139 [HUN] Gergely Kiss [HUN] Epronex-Gesu + 06
140 [POL] Mateusz Manowski [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06
141 [NZL] Ethan Batt [NZL] Black Spoke Pro Cycling + 06
142 [NED] Tim Bierkens [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 06
143 [NED] Melle Nikkels [NED] Global Cycling Team + 06
144 [NED] Nick Brabander [NED] VolkerWessels Cycling Team + 06
145 [AUS] Mitchell Mulhern [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 06
146 [UKR] Andriyi Movchan [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 06
147 [POL] Jan Miazga [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06
148 [POL] Kacper Bartkowski [POL] WMKS Olsztyn + 30
149 [POL] Bartlomiej Proc [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy + 35
150 [UKR] Serhii Sydor [UKR] Eurocar Grawe Ukraine + 01:07
151 [NED] Jelle Bootsveld [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek + 02:23
152 [POL] Adrian Krawczyk [POL] Luks Trojka Piaseczno + 06:50
153 [GER] Daniel Leithner [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 07:50

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments