fot. Mario Stiehl / HRE Mazowsze Serce Polski

Mazowsze Serce Polski ogłosiło swój skład na rozpoczynający się dziś Wyścig Solidarności i Olimpijczyków.

Na trasie „Solidarki” pojawią się aż cztery sprinterskie etapy, dlatego wydaje się, że największe szanse na pokazanie czerwonej koszulki ekipy Dariusza Banaszka powinien mieć Alan Banaszek, który obecnie jest w całkiem niezłej dyspozycji. W ostatnią niedzielę zajął 2. miejsce w mistrzostwach Polski, a wcześniej w Wyścigu Dookoła Słowenii dwukrotnie plasował się w czołowej „10” płaskich etapów. W „Solidarce” stawka powinna być nieco słabsza, więc być może uda mu się nawet powalczyć o pierwsze w sezonie zwycięstwo.

Obok niego na starcie pojawią się również dwaj pozostali zawodnicy o nazwisku Banaszek – bracia Adrian i Norbert, którzy także nieźle spisali się w ostatnim krajowym czempionacie. Czy w biegnącym po szosach centralnej i południowo-wschodniej Polski wyścigu również pokażą się z dobrej strony? Pierwszą odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już naprawdę niedługo, bowiem już kilkadziesiąt minut temu kolarze ruszyli na trasę pierwszego z dwóch zaplanowanych na dziś etapów.

Skład Mazowsze Serce Polski na Wyścig Solidarności i Olimpijczyków 2021:

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst „HUrOm Bakoma Daniel Staniszewski STRABAG HRE Investments Mazowsze. Norbert Alan Adrian Tobiasz Banaszek Banaszek Banaszek Pawlak Adrian Kurek fર yrf Mazowsze. Bakoma TRABAO Mazowsze. Mazowsze. Bakoma TRABAG Bakoma Mazowsze. Bakoma TRABA Mazowsze. Bakoma TRABA Mazowsze. Bakoma TRABAG Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques 23-26.06”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments