Alejandro Valverde (Movistar) został zwycięzcą szóstego etapu wyścigu Criterium du Dauhine, który kończył się na podjeździe trzeciej kategorii. Nowym liderem klasyfikacji generalnej został Alexey Lutsenko (Astana-Premier Tech).
Szóstego dnia rywalizacji w wyścigu Criterium du Dauphine kolarze musieli zmierzyć się z pierwszym finiszem na podjeździe. Był to podjazd trzeciej kategorii Montée du Sappey-en-Charteuse, położony na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza (3,3 km; 6,2%). Tym samym rozpoczął się ostatni górski weekend wyścigu, choć piątkowy odcinek był zdecydowanie najłatwiejszym. Łączna liczba 2655 metrów przewyższenia, jaka znajdowała się na dzisiejszym etapie skumulowana została w jego ostatniej części. Łączny dystans wynosił 167,2 km.
Początek etapu był bardzo szybki. Długo trwała batalia o związanie się ucieczki dnia, w wyniku której kolarze przejechali w pierwszej godzinie wyścigu 50 km. Dopiero na 47. kilometrze ukształtowała się 14-osobowa ucieczka dnia w składzie: Lawson Craddock (EF Nippo), Olivier Le Gac (Groupama-FDJ), Anthony Perez (Cofidis), Greg Van Avermaet (AG2R), Omar Goldstein (Israel Start-Up Nation), Laurent Pichon (Arkéa Samsic), Matthew Holmes (Lotto Soudal), Sven Erik Bystrom (UAE), Josef Cerny (Deceuninck), Julien Bernard (Trek-Segafredo), Damien Howson (BikeExchange), Martin Salmon (DSM), Franck Bonnamour (B&B p/b KTM) oraz Jan Bakelants (Intermarché-Wanty-Gobert).
Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem w ucieczce dnia był Greg Van Avermaet, który po pięciu etapach zajmował czternaste miejsce w klasyfikacji generalnej ze stratą 2 minut i 40 sekund. Ponadto w tym gronie znajdował się tylko jeden były etapowy zwycięzca w Dauphine – Bakelants, który triumfował w edycji 2014. Z kolei obecność w odjeździe dnia lidera klasyfikacji górskiej Holmesa zapewniła mu otrzymanie koszulki w grochy.
Przewaga uciekinierów na słynnym zarówno dla Criterium du Dauphine, jak i Tour de France podjeździe Col de Porte (około 30 kilometrów przed metą) wynosiła już tylko okoły minuty, zatem wszystko wskazywało na to, że zgodnie z przewidywaniami do głosu dojdą na tym etapie faworyci do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.
Na podjeździe Col de Porte zaczęła dzielić się ucieczka. Najsilniejszymi kolarzami wydawali się być Bernard, Holmes, Bakelants, Craddock, Perez oraz Bonnamour. Tymczasem w peletonie pracowały drużyny Astana oraz Jumbo-Visma, a także Movistar. Nieco wycofana w tym momencie była drużyna największych faworytów – INEOS Grenadiers.
Premię górską na Col de Porte jako pierwszy przekroczył Craddock, natomiast od peletonu odpadł dotychczasowy lider wyścigu Lukas Postlberger.
Na kolejnym podjeździe, który następował po zjeździe z Col de Porte, na czele wyścigu wciąż znajdował się świetnie jadący Craddock. 7,5 km przed metą Amerykanin miał 25 sekund przewagi nad peletonem, w którym dla Alejandro Valverde napierała drużyna Movistar. Za Movistarem jechał w tym momencie Lutsenko, którym opiekował się Ion Izagirre, a ponadto wysoko jechał także Michał Kwiatkowski.
Tymczasem z peletonu 3700 metrów przed metą zaatakował Louis Meintjes z drużyny Intermarche Wanty Gobert. 3 km przed metą dogonił Craddocka i samotnie pomknął do przodu. W tym momencie na czele peletonu pojawił się Michał Kwiatkowski, prowadzący Gerainta Thomasa oraz Richie Porte’a.
Meintjes został doścignięty 2400 metrów przed metą i natychmiast kontratakował David Gaudu, który ściga się w wyścigu Dauphine po dość poważnej kraksie podczas zgrupowania na Teneryfie. Do tej pory jednak żaden z ataków nie przyniósł powodzenia.
Na ostatni kilometr razem wjechała zredukowana grupa kolarzy, z której na atak (300 metrów przed metą) zdecydował się Tao Geoghegan Hart. Jednak 100 metrów później kontratakował Alejandro Valverde, który pewnie wyczekał na swój moment i ograł o wiele młodszego rywala o dobrą długość roweru.
Dla Alejandro Valverde jest to drugie zwycięstwo w tym sezonie i zarazem pierwsze w wyścigu kategorii World Tour. Hiszpan może być wdzięczny drużynie za znakomitą pracę w ostatniej fazie etapu, której ów triumf jest wspaniałym wykończeniem. Kufel piwa należy się przede wszystkim Carlosowi Veronie oraz Miguelowi Angelowi Lopezowi.
Wyniki szóstego etapu:
1 | Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team | 3:52:53 |
2 | Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers | |
3 | Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe | |
4 | Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe | |
5 | Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team | |
6 | Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma | |
7 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech | |
8 | Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious | |
9 | Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation | |
10 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | |
11 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | |
12 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
13 | Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers | |
14 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | |
15 | Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | |
16 | Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM | |
17 | Damien Howson (Aus) Team BikeExchange | |
18 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
19 | Guillaume Martin (Fra) Cofidis | |
20 | Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team | |
21 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team | 0:00:13 |
22 | Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team | 0:00:23 |
23 | Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo | 0:00:25 |
24 | Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos | |
25 | Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo | 0:00:36 |
26 | Felix Gall (Aut) Team DSM | 0:00:40 |
27 | Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma | 0:01:26 |
28 | Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo | |
29 | Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:02:10 |
30 | Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange | 0:02:13 |
31 | Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
32 | Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:02:18 |
33 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
34 | Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange | |
35 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
36 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
37 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious | 0:02:27 |
38 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:02:30 |
39 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | 0:02:43 |
40 | Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos | |
41 | Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team | |
42 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | 0:02:51 |
43 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | |
44 | Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers | 0:03:44 |
45 | Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers | |
46 | Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers | |
47 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | 0:04:15 |
48 | Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal | 0:05:14 |
49 | Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo | 0:05:55 |
50 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team | |
51 | Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:05:57 |
52 | Marco Brenner (Ger) Team DSM | 0:06:06 |
53 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:06:29 |
54 | Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ | |
55 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | |
56 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation | |
57 | Anthony Perez (Fra) Cofidis | |
58 | Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo | |
59 | Chad Haga (USA) Team DSM | 0:08:02 |
60 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:08:12 |
61 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | |
62 | Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates | |
63 | José Rojas (Spa) Movistar Team | |
64 | Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers | |
65 | Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal | |
66 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech | |
67 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | |
68 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | |
69 | Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation | 0:08:43 |
70 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | |
71 | Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM | |
72 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | |
73 | Steff Cras (Bel) Lotto Soudal | |
74 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | |
75 | Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team | |
76 | Imanol Erviti (Spa) Movistar Team | |
77 | Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma | |
78 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | 0:09:43 |
79 | Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis | 0:09:57 |
80 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | |
81 | Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:11:17 |
82 | Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma | 0:11:35 |
83 | Kevin Vermaerke (USA) Team DSM | 0:12:09 |
84 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | |
85 | Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos | |
86 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | |
87 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | |
88 | Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic | |
89 | Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
90 | Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM | |
91 | Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange | |
92 | Martijn Tusveld (Ned) Team DSM | |
93 | Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma | 0:12:45 |
94 | Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal | 0:15:13 |
95 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | 0:15:19 |
96 | Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal | 0:15:24 |
97 | Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
98 | Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
99 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | |
100 | Nathan Haas (Aus) Cofidis | |
101 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | |
102 | Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
103 | Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team | |
104 | Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe | |
105 | Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
106 | Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation | |
107 | Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic | |
108 | Emmanuel Morin (Fra) Cofidis | |
109 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
110 | Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo | |
111 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | |
112 | Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos | |
113 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep | |
114 | Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal | |
115 | Logan Owen (USA) EF Education-Nippo | |
116 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | |
117 | Martin Salmon (Ger) Team DSM | |
118 | Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep | |
119 | Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious | |
120 | Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep | |
121 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | |
122 | Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious | |
123 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | |
124 | Simon Geschke (Ger) Cofidis | 0:15:34 |
125 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech | 0:15:41 |
126 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech | |
127 | Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange | 0:16:31 |
128 | William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ | 0:18:25 |
129 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis | 0:26:31 |
130 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep | |
131 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | |
132 | Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe | |
133 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | |
134 | Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep | 0:26:47 |
135 | Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe | |
136 | Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep | |
DNF | Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux |
Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:
1 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech | 20:52:16 |
2 | Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | 0:00:08 |
3 | Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe | 0:00:12 |
4 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | 0:00:13 |
5 | Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM | |
6 | Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers | 0:00:15 |
7 | Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:00:27 |
8 | Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious | 0:00:34 |
9 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | 0:00:39 |
10 | Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team | 0:00:42 |
11 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team | 0:00:50 |
12 | Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation | 0:00:51 |
13 | Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team | 0:00:56 |
14 | Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers | 0:00:57 |
15 | Damien Howson (Aus) Team BikeExchange | 0:00:59 |
16 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | |
17 | Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team | 0:01:03 |
18 | Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo | 0:01:13 |
19 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | 0:01:14 |
20 | Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team | 0:01:15 |
21 | Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma | 0:01:17 |
22 | Guillaume Martin (Fra) Cofidis | 0:01:20 |
23 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:01:22 |
24 | Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:01:59 |
25 | Felix Gall (Aut) Team DSM | 0:02:06 |
26 | Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo | 0:02:21 |
27 | Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo | 0:02:31 |
28 | Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:03:51 |
29 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious | 0:03:54 |
30 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | 0:05:01 |
31 | Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:05:12 |
32 | Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team | 0:05:19 |
33 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | 0:06:20 |
34 | Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers | 0:07:09 |
35 | Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal | 0:07:35 |
36 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:08:11 |
37 | Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:08:35 |
38 | Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos | 0:08:58 |
39 | Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:09:42 |
40 | Steff Cras (Bel) Lotto Soudal | 0:09:59 |
41 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | 0:10:39 |
42 | Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ | 0:10:56 |
43 | Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers | 0:10:59 |
44 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | 0:11:28 |
45 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team | 0:11:48 |
46 | Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange | 0:12:18 |
47 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:12:39 |
48 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | 0:12:40 |
49 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | 0:13:35 |
50 | Kevin Vermaerke (USA) Team DSM | 0:14:08 |
51 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:15:29 |
52 | Anthony Perez (Fra) Cofidis | 0:15:52 |
53 | Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange | 0:15:57 |
54 | Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious | 0:16:07 |
55 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | 0:16:14 |
56 | Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo | 0:16:30 |
57 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech | 0:16:45 |
58 | Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:17:02 |
59 | Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation | 0:17:04 |
60 | José Rojas (Spa) Movistar Team | 0:17:09 |
61 | Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo | 0:17:18 |
62 | Marco Brenner (Ger) Team DSM | 0:17:25 |
63 | Martijn Tusveld (Ned) Team DSM | 0:18:27 |
64 | Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers | 0:18:40 |
65 | Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM | 0:20:06 |
66 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:20:13 |
67 | Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM | 0:20:19 |
68 | Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal | 0:20:50 |
69 | Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma | 0:21:53 |
70 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | 0:22:13 |
71 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | 0:22:19 |
72 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | 0:22:38 |
73 | Simon Geschke (Ger) Cofidis | 0:22:47 |
74 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:23:01 |
75 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 0:23:02 |
76 | Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team | 0:23:07 |
77 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech | 0:23:31 |
78 | Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma | 0:23:38 |
79 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation | 0:23:45 |
80 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | 0:23:46 |
81 | Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:23:52 |
82 | Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos | 0:25:53 |
83 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | 0:26:38 |
84 | Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal | 0:26:48 |
85 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | 0:27:33 |
86 | Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:27:52 |
87 | Chad Haga (USA) Team DSM | 0:28:31 |
88 | Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma | 0:28:47 |
89 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | 0:28:56 |
90 | Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team | 0:29:30 |
91 | Imanol Erviti (Spa) Movistar Team | 0:30:30 |
92 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | 0:30:39 |
93 | Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange | 0:31:07 |
94 | Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:31:54 |
95 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | 0:31:55 |
96 | Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates | 0:33:31 |
97 | Nathan Haas (Aus) Cofidis | 0:34:06 |
98 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:34:07 |
99 | Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:34:23 |
100 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | 0:35:12 |
101 | Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos | 0:35:36 |
102 | Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis | 0:36:00 |
103 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:36:26 |
104 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | 0:36:27 |
105 | Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange | 0:37:49 |
106 | Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:38:00 |
107 | Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers | 0:38:45 |
108 | Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal | |
109 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:39:57 |
110 | Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:40:29 |
111 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | 0:41:40 |
112 | Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:41:52 |
113 | Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation | 0:43:24 |
114 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech | 0:43:43 |
115 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | 0:44:19 |
116 | Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:45:32 |
117 | Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo | 0:45:36 |
118 | Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:46:25 |
119 | Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma | 0:46:36 |
120 | Logan Owen (USA) EF Education-Nippo | 0:46:59 |
121 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:49:05 |
122 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep | 0:50:14 |
123 | William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ | 0:51:12 |
124 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | 0:51:27 |
125 | Martin Salmon (Ger) Team DSM | 0:51:38 |
126 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | 0:52:48 |
127 | Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep | 0:53:22 |
128 | Emmanuel Morin (Fra) Cofidis | 0:54:07 |
129 | Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal | 0:54:45 |
130 | Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious | 0:54:48 |
131 | Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:56:16 |
132 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis | 0:59:19 |
133 | Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 1:01:47 |
134 | Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep | 1:02:50 |
135 | Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep | 1:07:01 |
136 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | 1:15:11 |