fot. bettiniphoto

Alejandro Valverde (Movistar) został zwycięzcą szóstego etapu wyścigu Criterium du Dauhine, który kończył się na podjeździe trzeciej kategorii. Nowym liderem klasyfikacji generalnej został Alexey Lutsenko (Astana-Premier Tech). 

Szóstego dnia rywalizacji w wyścigu Criterium du Dauphine kolarze musieli zmierzyć się z pierwszym finiszem na podjeździe. Był to podjazd trzeciej kategorii Montée du Sappey-en-Charteuse, położony na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza (3,3 km; 6,2%). Tym samym rozpoczął się ostatni górski weekend wyścigu, choć piątkowy odcinek był zdecydowanie najłatwiejszym. Łączna liczba 2655 metrów przewyższenia, jaka znajdowała się na dzisiejszym etapie skumulowana została w jego ostatniej części. Łączny dystans wynosił 167,2 km.

 

Początek etapu był bardzo szybki. Długo trwała batalia o związanie się ucieczki dnia, w wyniku której kolarze przejechali w pierwszej godzinie wyścigu 50 km. Dopiero na 47. kilometrze ukształtowała się 14-osobowa ucieczka dnia w składzie: Lawson Craddock (EF Nippo), Olivier Le Gac (Groupama-FDJ), Anthony Perez (Cofidis), Greg Van Avermaet (AG2R), Omar Goldstein (Israel Start-Up Nation), Laurent Pichon (Arkéa Samsic), Matthew Holmes (Lotto Soudal), Sven Erik Bystrom (UAE), Josef Cerny (Deceuninck), Julien Bernard (Trek-Segafredo), Damien Howson (BikeExchange), Martin Salmon (DSM), Franck Bonnamour (B&B p/b KTM) oraz Jan Bakelants (Intermarché-Wanty-Gobert). 

Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem w ucieczce dnia był Greg Van Avermaet, który po pięciu etapach zajmował czternaste miejsce w klasyfikacji generalnej ze stratą 2 minut i 40 sekund. Ponadto w tym gronie znajdował się tylko jeden były etapowy zwycięzca w Dauphine – Bakelants, który triumfował w edycji 2014. Z kolei obecność w odjeździe dnia lidera klasyfikacji górskiej Holmesa zapewniła mu otrzymanie koszulki w grochy. 

Przewaga uciekinierów na słynnym zarówno dla Criterium du Dauphine, jak i Tour de France podjeździe Col de Porte (około 30 kilometrów przed metą) wynosiła już tylko okoły minuty, zatem wszystko wskazywało na to, że zgodnie z przewidywaniami do głosu dojdą na tym etapie faworyci do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej. 

Na podjeździe Col de Porte zaczęła dzielić się ucieczka. Najsilniejszymi kolarzami wydawali się być Bernard, Holmes, Bakelants, Craddock, Perez oraz Bonnamour. Tymczasem w peletonie pracowały drużyny Astana oraz Jumbo-Visma, a także Movistar. Nieco wycofana w tym momencie była drużyna największych faworytów – INEOS Grenadiers. 

Premię górską na Col de Porte jako pierwszy przekroczył Craddock, natomiast od peletonu odpadł dotychczasowy lider wyścigu Lukas Postlberger. 

Na kolejnym podjeździe, który następował po zjeździe z Col de Porte, na czele wyścigu wciąż znajdował się świetnie jadący Craddock. 7,5 km przed metą Amerykanin miał 25 sekund przewagi nad peletonem, w którym dla Alejandro Valverde napierała drużyna Movistar. Za Movistarem jechał w tym momencie Lutsenko, którym opiekował się Ion Izagirre, a ponadto wysoko jechał także Michał Kwiatkowski. 

Tymczasem z peletonu 3700 metrów przed metą zaatakował Louis Meintjes z drużyny Intermarche Wanty Gobert. 3 km przed metą dogonił Craddocka i samotnie pomknął do przodu. W tym momencie na czele peletonu pojawił się Michał Kwiatkowski, prowadzący Gerainta Thomasa oraz Richie Porte’a. 

Meintjes został doścignięty 2400 metrów przed metą i natychmiast kontratakował David Gaudu, który ściga się w wyścigu Dauphine po dość poważnej kraksie podczas zgrupowania na Teneryfie. Do tej pory jednak żaden z ataków nie przyniósł powodzenia. 

Na ostatni kilometr razem wjechała zredukowana grupa kolarzy, z której na atak (300 metrów przed metą) zdecydował się Tao Geoghegan Hart. Jednak 100 metrów później kontratakował Alejandro Valverde, który pewnie wyczekał na swój moment i ograł o wiele młodszego rywala o dobrą długość roweru.

Dla Alejandro Valverde jest to drugie zwycięstwo w tym sezonie i zarazem pierwsze w wyścigu kategorii World Tour. Hiszpan może być wdzięczny drużynie za znakomitą pracę w ostatniej fazie etapu, której ów triumf jest wspaniałym wykończeniem. Kufel piwa należy się przede wszystkim Carlosowi Veronie oraz Miguelowi Angelowi Lopezowi.  

Wyniki szóstego etapu:

1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 3:52:53
2 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
3 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
4 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
5 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team
6 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma
7 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
8 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
9 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation
10 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
11 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
12 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
13 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers
14 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
15 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
16 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM
17 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange
18 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
19 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
20 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team
21 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:13
22 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:00:23
23 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo 0:00:25
24 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
25 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:00:36
26 Felix Gall (Aut) Team DSM 0:00:40
27 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:01:26
28 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo
29 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:10
30 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange 0:02:13
31 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
32 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:18
33 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo
34 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
35 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
36 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
37 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:02:27
38 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:02:30
39 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:02:43
40 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos
41 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
42 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:02:51
43 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
44 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:03:44
45 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers
46 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers
47 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:04:15
48 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 0:05:14
49 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:05:55
50 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team
51 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:05:57
52 Marco Brenner (Ger) Team DSM 0:06:06
53 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:06:29
54 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
55 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation
56 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation
57 Anthony Perez (Fra) Cofidis
58 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo
59 Chad Haga (USA) Team DSM 0:08:02
60 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:08:12
61 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
62 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates
63 José Rojas (Spa) Movistar Team
64 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers
65 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal
66 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech
67 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech
68 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
69 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:08:43
70 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates
71 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM
72 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos
73 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal
74 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic
75 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
76 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
77 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
78 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:09:43
79 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:09:57
80 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
81 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:11:17
82 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:11:35
83 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM 0:12:09
84 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
85 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos
86 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
87 William Barta (USA) EF Education-Nippo
88 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
89 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
90 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM
91 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange
92 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
93 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 0:12:45
94 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:15:13
95 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo 0:15:19
96 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:15:24
97 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
98 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
99 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
100 Nathan Haas (Aus) Cofidis
101 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
102 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
103 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
104 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe
105 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
106 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation
107 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic
108 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis
109 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
110 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo
111 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
112 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos
113 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
114 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal
115 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo
116 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange
117 Martin Salmon (Ger) Team DSM
118 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep
119 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious
120 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep
121 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
122 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious
123 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
124 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:15:34
125 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:15:41
126 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech
127 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:16:31
128 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 0:18:25
129 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:26:31
130 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep
131 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe
132 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe
133 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates
134 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:26:47
135 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
136 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep
DNF Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:

1 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 20:52:16
2 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:08
3 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:00:12
4 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:13
5 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM
6 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:15
7 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:27
8 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 0:00:34
9 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:00:39
10 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team 0:00:42
11 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:50
12 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:00:51
13 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:00:56
14 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:57
15 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:00:59
16 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
17 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:01:03
18 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo 0:01:13
19 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:14
20 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:01:15
21 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:01:17
22 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:20
23 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:22
24 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 0:01:59
25 Felix Gall (Aut) Team DSM 0:02:06
26 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:02:21
27 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:02:31
28 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:03:51
29 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:03:54
30 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:05:01
31 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:05:12
32 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:05:19
33 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team 0:06:20
34 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:07:09
35 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 0:07:35
36 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:08:11
37 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:08:35
38 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 0:08:58
39 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:09:42
40 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:09:59
41 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:10:39
42 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:10:56
43 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:10:59
44 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:11:28
45 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:11:48
46 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange 0:12:18
47 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:12:39
48 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:12:40
49 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:13:35
50 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM 0:14:08
51 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:15:29
52 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:15:52
53 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:15:57
54 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:16:07
55 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:16:14
56 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:16:30
57 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:16:45
58 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:17:02
59 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:17:04
60 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:17:09
61 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:17:18
62 Marco Brenner (Ger) Team DSM 0:17:25
63 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:18:27
64 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:18:40
65 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM 0:20:06
66 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:20:13
67 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:20:19
68 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:20:50
69 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:21:53
70 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:22:13
71 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:22:19
72 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:22:38
73 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:22:47
74 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:23:01
75 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:23:02
76 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:23:07
77 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:23:31
78 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:23:38
79 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 0:23:45
80 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 0:23:46
81 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:23:52
82 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos 0:25:53
83 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:26:38
84 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal 0:26:48
85 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 0:27:33
86 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:27:52
87 Chad Haga (USA) Team DSM 0:28:31
88 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:28:47
89 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 0:28:56
90 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:29:30
91 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 0:30:30
92 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:30:39
93 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 0:31:07
94 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:31:54
95 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:31:55
96 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:33:31
97 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:34:06
98 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:34:07
99 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:34:23
100 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:35:12
101 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos 0:35:36
102 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:36:00
103 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:36:26
104 William Barta (USA) EF Education-Nippo 0:36:27
105 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:37:49
106 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:38:00
107 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:38:45
108 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal
109 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:39:57
110 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:40:29
111 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange 0:41:40
112 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:41:52
113 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:43:24
114 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:43:43
115 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:44:19
116 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:45:32
117 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:45:36
118 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:46:25
119 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 0:46:36
120 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo 0:46:59
121 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:49:05
122 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:50:14
123 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 0:51:12
124 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo 0:51:27
125 Martin Salmon (Ger) Team DSM 0:51:38
126 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:52:48
127 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:53:22
128 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:54:07
129 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:54:45
130 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:54:48
131 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:56:16
132 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:59:19
133 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 1:01:47
134 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 1:02:50
135 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 1:07:01
136 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 1:15:11
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments