fot. Mazowsze Serce Polski

Pasmo sukcesów i stały rozwój drużyny Dariusza Banaszka zaowocowały pozyskaniem nowego sponsora tytularnego – firmy HRE Investments. Nazwa drużyny zmieni się na HRE Mazowsze Serce Polski. 

To drugi sezon działalności polskiej drużyny kontynentalnej – w pierwszym kolarze w czerwonych trykotach odnieśli 12 zwycięstw w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI), a także sięgnęli po miano najlepszej drużyny kontynentalnej w Europie. To wszystko przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach projektu “Mazowsze. Serce Polski”

Na rok 2021 mazowiecka drużyna zakontraktowała siedmiu nowych kolarzy – w tym estońską gwiazdę z doświadczeniem na poziomie WorldTour – Mihkela Raima. Do dnia ogłoszenia umowy z nowym sponsorem, kolarze Dariusza Banaszka odnieśli już cztery zwycięstwa na arenie międzynarodowej w sezonie 2021, a także prowadzą w rankingu europejskim Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Firma HRE Investments to niezależny holding działający jako fundusz private equity na rachunek własny oraz zewnętrznych inwestorów prywatnych i instytucjonalnych w obszarze nieruchomości. Wraz z dniem podpisania umowy drużyna zmieniła nazwę na HRE Mazowsze Serce Polski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments