fot. INEOS Grenadiers

W rozpoczynającym się w najbliższy wtorek wyścigu Tour de Romandie zaprezentuje się bardzo silny skład ekipy INEOS Grenadiers. Liderem brytyjskiej drużyny będzie Geraint Thomas.

Zwycięzca Tour de France z 2018 roku uda się na wyścig we francuskojęzycznej części Szwajcarii, aby w dalszym ciągu budować swoją formę przed “Wielką Pętlą”. Walijczyk w ostatnim swoim starcie w wyścigu “dookoła Katalonii zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i pokazał, że jego dyspozycja rośnie.

O wysoką lokatę w “generalce” może postarać się, także Richie Porte. Pochodzący z Tasmanii, również na wspomnianym powyżej wyścigu Volta Ciclista a Catalunya zaprezentował się świetnie i zakończył rywalizację na drugiej pozycji.

Prolog Tour de Romandie z całą pewnością może wygrać, zarówno obecny mistrz świata w jeździe na czas Filippo Ganna, jak i były mistrz świata w tej specjalności – Rohan Dennis. Skład ekipy kierowanej przez Dave’a Brailsforda uzupełnią świetni pomocnicy: Andrey Amador, Owain Doull oraz Eddie Dunbar.

Skład zespołu INEOS Grenadiers w Tour de Romandie 2021:

Andrey Amador (Kostaryka), Rohan Dennis, Richie Porte (obaj Australia), Owain Doull, Geraint Thomas (obaj Wielka Brytania), Eddie Dunbar (Irlandia) oraz Filippo Ganna (Włochy).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments