Włoch Gianni Moscon (INEOS Grenadiers) odniósł triumf na trzecim etapie wyścigu Tour of the Alps. Liderem klasyfikacji generalnej całej imprezy pozostał Brytyjczyk Simon Yates (Team BikeExchange).
Trzeci odcinek tegorocznej edycji „etapówki” Tour of the Alps rozpoczął się w austriackiej części Tyrolu, w mieście Imst. Celem kolarzy na środowym etapie była miejscowość Naturns położona już we Włoszech, gdzie znajdowała się meta. Peleton miał do pokonania w sumie 162-kilometry, na których znalazły się cztery podjazdy, z których tylko dwa były kategoryzowane. Profil całego odcinka wskazywał na to, że może być to dobra okazja na walkę o zwycięstwo etapowe dla uciekinierów lub na finisz ze zredukowanego peletonu.
Niestety tuż przed rozpoczęciem trzeciego etapu z wyścigu Tour of the Alps wycofała się drużyna Uno-X Pro Cycling Team. Powodem był pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z członków zespołu.
Pół godziny po rozpoczęciu rywalizacji do odjazdu dnia starała się zabrać dwójka Włochów, którymi byli: Matteo Fabbro (BORA – hansgrohe) oraz Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation). Obaj zawodnicy chwilę później zostali dopadnięci przez peleton.
Po serii kolejnych ataków na czele wykrystalizowała się spora, piętnastoosobowa ucieczka, w której znaleźli się: Gianni Moscon (INEOS Grenadiers), Reuben Thompson (Groupama-FDJ), Antonio Nibali (Trek-Segafredo), Luis León Sánchez, Harold Tejada (Astana – Premier Tech), Matteo Fabbro, Felix Großschartner (
Tejay van Garderen ( Hermann Pernsteiner ( François Bidard, Tony Gallopin ( Michael Storer ( Edward Ravasi, Mark Christian (W dalszej części rywalizacji mieliśmy do czynienia z typowym „przeciąganiem liny” pomiędzy ucieczką, a grupą zasadniczą. Harcownicy na 55-kilometrów przed finiszem w Naturns mieli jeszcze około dwóch minut przewagi nad peletonem. Na trzecim z podjazdów dzisiejszego dnia tempo w odjeździe wzrosło i z czołówki odpadli, tacy zawodnicy jak: Ravasi, Christian, Gallopin, Thompson i Tejada.
Okrojona do dziesięciu zawodników ucieczka na 37-kilometrów przed końcową kreską miała jeszcze minutę i 20 sekund przewagi nad grupą zasadniczą, w której tempo nadawała grupa lidera Simona Yatesa, czyli Team BikeExchange. Nieco później w peletonie w kraksie ucierpiał drugi kolarz klasyfikacji generalnej Pavel Sivakov (INEOS Grenadiers). Na szczęście Rosjanin zdołał bez większych problemów wrócić do peletonu.
Podczas ostatniej wspinaczki dzisiejszego etapu – Tarsch/Tarres na atak zdecydował się Hermann Pernsteiner. Za Austriakiem podążał Gianni Moscon, który chwilę zostawił kolarza ekipy Bahrain-Victorious. Do krnąbrnego Włocha dojechał jego rodak Matteo Fabbro. Zaraz potem dołączyli do nich Michael Storer oraz Felix Großschartner. W międzyczasie na tak z grupy liderów zdecydował się Bask Pello Bilbao (Bahrain-Victorious).
Wszystko wskazywało na to, że czołową czwórka między sobą rozstrzygnie losy dzisiejszego etapu wyścigu Tour of the Alps. 10-kilometrów przed metą ze stratą wynoszącą pół minuty do nich jechał Pello Bilbao wraz z kilkoma innymi uciekinierami, którymi byli: Nibali, Luis León Sánchez, De Marchi, Pernsteiner i Bidard. Z tyłu natomiast ze stratą całej minuty do pierwszej grupy zmierzał mały peleton, w którym był Simon Yates.
Grupka Bilbao ruszyła w mocną pogoń i znacznie zniwelowała przewagę czołowej czwórki, ale brakło im do pełni szczęścia kilkuset metrów. Finałowy sprint z grona uciekinierów wygrał Gianni Moscon (INEOS Grenadiers). Tuż za Włochem finiszował Austriak Felix Großschartner (BORA – hansgrohe). Na trzecim miejscu natomiast etap zakończył Australijczyk Michael Storer (Team DSM). Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Brytyjczyk Simon Yates (Team BikeExchange).
Wyniki trzeciego etapu wyścigu Tour of the Alps:
1 | Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers | 4:04:25 |
2 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | |
3 | Michael Storer (Aus) Team DSM | 0:00:01 |
4 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
5 | Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation | |
6 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | |
7 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | |
8 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious | |
9 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | |
10 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | 0:00:13 |
11 | Nicolas Roche (Irl) Team DSM | 0:00:49 |
12 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | |
13 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | |
14 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | |
15 | Cristian Scaroni (Ita) Gazprom-RusVelo | |
16 | Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team | |
17 | Antonio Tiberi (Ita) Trek-Segafredo | |
18 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
19 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | |
20 | Henri Vandenabeele (Bel) Team DSM | |
21 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | |
22 | Erik Fetter (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
23 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo | |
24 | Luca Chirico (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
25 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | |
26 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | |
27 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
28 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | |
29 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | |
30 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
31 | Nicolas Prodhomme (Fra) AG2R Citroën Team | |
32 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | |
33 | Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers | |
34 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | |
35 | Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec | |
36 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | |
37 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
38 | Mattias Skjelmose Jensen (Den) Trek-Segafredo | |
39 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | |
40 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | |
41 | Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
42 | Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange | |
43 | Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers | |
44 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
45 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
46 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | |
47 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
48 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | |
49 | Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural-Seguros RGA | |
50 | Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos | |
51 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | |
52 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
53 | Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Ineos Grenadiers | |
54 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | |
55 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | |
56 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
57 | Florian Lipowitz (Ger) Tirol KTM Cycling Team | |
58 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
59 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | |
60 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | |
61 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | |
62 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | |
63 | Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team | |
64 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | |
65 | Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious | |
66 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | |
67 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | |
68 | Anton Palzer (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:01:57 |
69 | Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
70 | Georg Steinhauser (Ger) Tirol KTM Cycling Team | |
71 | Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo | |
72 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | |
73 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | |
74 | Dayer Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
75 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
76 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | |
77 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | |
78 | Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec | |
79 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | |
80 | Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
81 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | |
82 | Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:07:49 |
83 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
84 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | |
85 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | 0:08:07 |
86 | Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
87 | Jon Barrenetxea Golzarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
88 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | |
89 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | |
90 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | |
91 | Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech | |
92 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | |
93 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | |
94 | Reuben Thompson (NZl) Groupama-FDJ | 0:11:54 |
95 | Johnatan Cañaveral Vargas (Col) Bardiani CSF Faizane’ | |
96 | Romain Hardy (Fra) Team Arkea-Samsic | |
97 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | |
98 | Anton Kuzmin (Kaz) Gazprom-RusVelo | |
99 | Romain Combaud (Fra) Team DSM | |
100 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | |
101 | Domen Novak (Slo) Bahrain Victorious | |
102 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | |
103 | Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:13:18 |
104 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | |
105 | Nicholas Dlamini (RSA) Team Qhubeka Assos | |
106 | Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers | |
107 | Nikolay Cherkasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
108 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | |
109 | Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo | |
110 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team | |
111 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | |
112 | Felix Engelhardt (Ger) Tirol KTM Cycling Team | |
113 | Alessandro Fancellu (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
114 | Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange | |
115 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | |
116 | Leon Heinschke (Ger) Team DSM | |
117 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | 0:18:35 |
118 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | |
119 | Emanuel Zangerle (Aut) Tirol KTM Cycling Team | |
120 | Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
121 | Santiago Umba Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | |
122 | Mathias Vacek (Cze) Gazprom-RusVelo | |
123 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | |
124 | Matevz Govekar (Slo) Tirol KTM Cycling Team | |
125 | Kevin Pezzo Rosola (Ita) Tirol KTM Cycling Team | |
126 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates | |
127 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | |
128 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
DNF | Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
DNF | Markus Pajur (Est) Team Arkea-Samsic | |
DNF | Logan McLain (USA) Tirol KTM Cycling Team | |
DNF | Karel Vacek (Cze) Team Qhubeka Assos | |
DNF | Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation | |
DNS | Torstein Træen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Lars Saugstad (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Torjus Sleen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Sindre Kulset (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Idar Andersen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Morten Hulgaard (Den) Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Tobias Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team |
Klasyfikacja generalna:
1 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 10:52:10 |
2 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | 0:00:45 |
3 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious | 0:01:04 |
4 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | |
5 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | 0:01:08 |
6 | Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec | |
7 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | 0:01:27 |
8 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | |
9 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | 0:01:52 |
10 | Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange | |
11 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | |
12 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
13 | Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Ineos Grenadiers | |
14 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:02:09 |
15 | Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers | 0:02:12 |
16 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:13 |
17 | Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers | 0:02:18 |
18 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:02:26 |
19 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 0:02:33 |
20 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
21 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | 0:02:45 |
22 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:59 |
23 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo | |
24 | Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural-Seguros RGA | |
25 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | |
26 | Nicolas Roche (Irl) Team DSM | 0:03:21 |
27 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
28 | Erik Fetter (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
29 | Mattias Skjelmose Jensen (Den) Trek-Segafredo | |
30 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
31 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
32 | Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos | |
33 | Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team | |
34 | Florian Lipowitz (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:03:46 |
35 | Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:04:29 |
36 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:05:23 |
37 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:05:28 |
38 | Luca Chirico (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:06:11 |
39 | Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team | |
40 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | |
41 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | |
42 | Nicolas Prodhomme (Fra) AG2R Citroën Team | |
43 | Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers | |
44 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
45 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | |
46 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | |
47 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | 0:06:36 |
48 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:07:19 |
49 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | |
50 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 0:07:26 |
51 | Anton Palzer (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:07:44 |
52 | Cristian Scaroni (Ita) Gazprom-RusVelo | 0:08:03 |
53 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
54 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | |
55 | Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious | |
56 | Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo | 0:08:34 |
57 | Georg Steinhauser (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:08:55 |
58 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:10:04 |
59 | Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
60 | Antonio Tiberi (Ita) Trek-Segafredo | 0:10:29 |
61 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:10:39 |
62 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | 0:11:12 |
63 | Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec | |
64 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
65 | Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
66 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | 0:12:21 |
67 | Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation | 0:12:47 |
68 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:13:11 |
69 | Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech | 0:13:29 |
70 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | |
71 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | |
72 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | |
73 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | 0:13:47 |
74 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:14:09 |
75 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:14:29 |
76 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | 0:14:54 |
77 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | 0:15:17 |
78 | Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:17:04 |
79 | Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:17:22 |
80 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | 0:17:34 |
81 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 0:17:59 |
82 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | 0:19:05 |
83 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | 0:19:50 |
84 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | 0:20:18 |
85 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | 0:20:36 |
86 | Dayer Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | 0:20:50 |
87 | Jon Barrenetxea Golzarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:21:47 |
88 | Reuben Thompson (NZl) Groupama-FDJ | 0:22:29 |
89 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:22:54 |
90 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:23:26 |
91 | Santiago Umba Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:23:53 |
92 | Michael Storer (Aus) Team DSM | 0:23:58 |
93 | Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:24:50 |
94 | Henri Vandenabeele (Bel) Team DSM | 0:25:42 |
95 | Johnatan Cañaveral Vargas (Col) Bardiani CSF Faizane’ | 0:26:22 |
96 | Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange | 0:26:58 |
97 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | 0:27:00 |
98 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | |
99 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | 0:27:37 |
100 | Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:27:50 |
101 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:29:05 |
102 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | 0:30:03 |
103 | Nikolay Cherkasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
104 | Nicholas Dlamini (RSA) Team Qhubeka Assos | |
105 | Romain Combaud (Fra) Team DSM | 0:30:59 |
106 | Alessandro Fancellu (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:32:11 |
107 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team | |
108 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | 0:32:15 |
109 | Felix Engelhardt (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:32:26 |
110 | Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers | 0:35:22 |
111 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | 0:35:48 |
112 | Anton Kuzmin (Kaz) Gazprom-RusVelo | 0:36:12 |
113 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:36:47 |
114 | Domen Novak (Slo) Bahrain Victorious | |
115 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo | 0:37:40 |
116 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:38:11 |
117 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | 0:38:35 |
118 | Romain Hardy (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:38:42 |
119 | Emanuel Zangerle (Aut) Tirol KTM Cycling Team | 0:39:51 |
120 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | 0:40:10 |
121 | Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo | 0:42:29 |
122 | Leon Heinschke (Ger) Team DSM | |
123 | Mathias Vacek (Cze) Gazprom-RusVelo | 0:42:53 |
124 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:45:23 |
125 | Matevz Govekar (Slo) Tirol KTM Cycling Team | |
126 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | 0:47:46 |
127 | Kevin Pezzo Rosola (Ita) Tirol KTM Cycling Team | |
128 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates | 0:53:48 |