fot. Tour of Turkey

Zwycięstwem Marka Cavendisha (Deceuninck – Quick Step) zakończył się ostatni etap wyścigu dookoła Turcji. Cała impreza, po ciekawej rywalizacji na lotnych premiach, padła łupem Jose Manuela Diaza (DELKO).

Ostatni etap Tour of Turkey 2021 przeznaczony był dla sprinterów, lecz ze względu na niewielkie różnice w klasyfikacji generalnej, swoje trzy grosze do rywalizacji chcieli także dorzucić liderzy. W sumie kolarze mieli dziś do pokonania było 161 kilometrów lekko pofałdowanej trasy z Bodrum do Kusadasi.

Zważając na lotną premię, usytuowaną nieco ponad 20 kilometrów po starcie, pierwsze kilometry były niezwykle szalone. Wszystko ze względu na plan ekipy Alpecin – Fenix, która miała dużą szansę na wyprowadzenie Jaya Vine’a na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. W odróżnieniu od siódmego etapu, ekipa DELKO zdołała jednak znakomicie zorganizować defensywę, co chwilę wypuszczając swojego zawodnika do odjazdu. Ostatecznie premia padła łupem Mauro Finetto (DELKO), za którym kreskę przekroczyli Jetse Bol (Burgos – BH) i Jasper Philipsen (Alpecin – Fenix) co oznaczało, że Jose Manuel Diaz jest już bardzo blisko wygrania całej imprezy.

Na kolejnych kilometrach sytuacja tylko pozornie się uspokoiła. Peleton pozwalał bowiem na większe harce poszczególnych zawodników, lecz jednocześnie ekipa DELKO kontynuowała swój taktyczny majstersztyk. W ucieczce dnia, liczącej 9 zawodników, znaleźli się bowiem Stijn Steels (Deceuninck – Quick Step), Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation), Mirco Maestri, Alessandro Tonelli (Bardiani), Sean De Bie (Bingoal), Willie Smit (Burgos – BH), Erik Ressel (Uno-X), Sergei Tvetcov (Wildfire) oraz… Delio Fernandez (DELKO).

Mimo, że grupa zasadnicza nie odpuszczała harcowników na więcej niż 2 minuty, Fernandez i tak długo był wirtualnym liderem. To z kolei zmuszało inne zespoły, z Alpecin – Fenix na czele, do pogoni za Hiszpanem, kiedy ekipa DELKO była w wyjątkowo komfortowej sytuacji.

Ostatecznie ucieczka została skasowana przez kolegów Jaya Vine’a i Eduardo Sepulvedy na niespełna 30 kilometrów przed metą. Wtedy też na kolejny atak zdecydował się Smit, do którego dołączył Francesco Gavazzi (EOLO – Kometa). Dwójka szybko wyrobiła sobie kilkadziesiąt sekund przewagi, po drodze się jeszcze wzmacniając. Na przeskok na ostatniej w wyścigu górskiej premii zdecydowali się Javier Romo (Astana) i Kevin Rivera (Bardiani). Z tyłu jednak tempo także było bardzo wysokie, co nie tylko rozciągnęło peleton, ale i nieco go uszczupliło.

Niedługo przed szczytem do czołówki przeskoczyli jeszcze Danilo Celano (Sapura) i czwarty w klasyfikacji generalnej Jhojan Garcia (Caja Rural), narzucając bardzo wysokie tempo i rozrywając czołówkę. Na ich kole utrzymać zdołał jedynie Javier Romo.

Akcja Garcii od razu wprowadziła w grupie zasadniczej sporo zamieszania. Na czoło momentalnie wysforowali się kolarze DELKO, starając się gonić niebezpiecznego kolarza. To z kolei dość mocno podzieliło peleton, zapowiadając znakomitą końcówkę.

Kolejne kilometry były typowym dla kolarstwa przeciąganiem liny. Mimo, że współpraca w peletonie liczącym około 50 zawodników układała się naprawdę dobrze, harcownicy wciąż utrzymywali kilkanaście sekund przewagi, mając nadzieje na skuteczne zakończenie swojej akcji.

Na 7 kilometrów przed metą, ekipa DELKO zaczęła mieć problemy z kontrolowaniem sytuacji, co pozwoliło czołowej trójce odjechać nawet na 25 sekund. Z pomocą kolarzom francuskiej ekipy przyszli jednak koledzy Stanisława Aniołkowskiego z Bingoal, podkręcając tempo.

Ostatni podjazd w wyścigu, umiejscowiony około 5000 metrów przed kreską, przejeżdżany był w niezwykle mocnym tempie. Mimo ciężkiej pracy zawodników Androni – Sidermec oraz Israel Start-Up Nation, różnica nie została jednak zasypana. Wykorzystać to postanowili kolarze Uno-X z Antonem Charmigiem na czele. Duńczyk postanowił bowiem zaatakować, próbując jeszcze przeskoczyć na podium klasyfikacji generalnej. Jego akcja skończyła się jednak niepowodzeniem.

2 kilometry przed metą peleton znów jechał razem, choć o dużym pechu mógł mówić Jay Vine. Australijczyk upadł na 2,5 kilometra przed kreską, tracąc szanse na odrobienie sekundy do Jose Manuela Diaza.

Ostatecznie o zwycięstwie etapowym zdecydował finisz z ograniczonego peletonu. W nim najlepszy okazał się Mark Cavendish (Deceuninck – Quick Step), który pokonał Jaspera Philipsena (Alpecin – Fenix) i Kristofera Halvorsena (Uno-X). O dużym pechu może mówić z kolei Stanisław Aniołkowski (Bingoal), który na ostatnich metrach został zamknięty przez Andre Greipela. W klasyfikacji generalnej prowadzenie utrzymał Jose Manuel Diaz (DELKO), który wygrał cały wyścig.

Wyniki:

1 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep 3:24:38
2 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
3 Kristoffer Halvorsen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
4 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
5 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’
6 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
7 Stanislaw Aniolkowski (Pol) Bingoal WB
8 Damiano Cima (Ita) Gazprom-RusVelo
9 Jokin Aranburu Arruti (Spa) Euskaltel-Euskadi
10 Ahmet Orken (Tur) Team Sapura Cycling
11 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
12 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
13 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
14 Jhojan Orlando Garcia Susa (Col) Caja Rural-Seguros RGA
15 Søren Wærenskjold (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
16 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech
17 Cristian Raileanu (Mda) Team Sapura Cycling
18 Alex Hoehn (USA) Wildlife Generation Pro Cycling
19 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
20 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH
21 Vitaliy Buts (Ukr) Salcano Sakarya BB
22 Anthon Charmig (Den) Uno-X Pro Cycling Team
23 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
24 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
25 Aritz Bagües Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
26 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
27 Jose Manuel Diaz Gallego (Spa) Delko
28 Mauro Finetto (Ita) Delko
29 Kevin Kuhn (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti
30 Szymon Tracz (Pol) Nippo-Provence-PTS Conti
31 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation
32 Gabriel Reguero Corral (Spa) Spor Toto Cycling Team
33 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH
34 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
35 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko
36 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep
37 Javier Romo Oliver (Spa) Astana-Premier Tech
38 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo
39 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
40 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi
41 Joel Nicolau Beltran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
42 Anders Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
43 Meindert Weulink (Ned) Abloc CT
44 Stijn Daemen (Ned) Abloc CT
45 Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk
46 Gleb Brussenskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
47 Rasmus Tiller (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
48 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
49 Stijn Appel (Ned) Abloc CT
50 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
51 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec
52 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech
53 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
54 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-RusVelo
55 Anatolii Budiak (Ukr) Spor Toto Cycling Team
56 Joel Suter (Swi) Bingoal WB
57 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Euskaltel-Euskadi
58 Iker Ballarin Manso (Spa) Euskaltel-Euskadi
59 Siarhei Shauchenka (Blr) Minsk Cycling Club
60 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
61 Serghei Tvetcov (Rom) Wildlife Generation Pro Cycling
62 Jesse Ewart (Irl) Team Sapura Cycling 0:00:13
63 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos-BH
64 Danilo Celano (Ita) Team Sapura Cycling 0:00:19
65 Michel Gießelmann (Ger) Team SKS Sauerland NRW
66 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’
67 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
68 Isaac Canton Serrano (Spa) Burgos-BH
69 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
70 Igor Boev (Rus) Gazprom-RusVelo
71 Jonathan Bögli (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:00:35
72 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:41
73 Kevin Rivera Serrano (CRc) Bardiani CSF Faizane’ 0:00:49
74 Muhammad Zawawi Azman (Mas) Team Sapura Cycling
75 Nikita Stalnov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:00:58
76 Martin Pluto (Lat) Abloc CT
77 Tom Paquot (Bel) Bingoal WB 0:01:19
78 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix
79 Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:01:19
80 Luca Wackermann (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
81 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation 0:01:37
82 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club 0:02:03
83 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:02:08
84 Sebastian Berwick (Aus) Israel Start-up Nation 0:02:38
85 Burak Abay (Tur) Salcano Sakarya BB 0:03:02
86 Oguzhan Tiryaki (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:03:15
87 Carmelo Urbano Fontiveros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:03:24
88 Manuel Peñalver Aniorte (Spa) Burgos-BH
89 Elchin Asadov (Aze) Salcano Sakarya BB 0:03:28
90 Artyom Zakharov (Kaz) Astana-Premier Tech
91 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech
92 Fabio Christen (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti
93 Per Christian Münstermann (Ger) Team SKS Sauerland NRW
94 Jonas Castrique (Bel) Bingoal WB
95 Jon Knolle (Ger) Team SKS Sauerland NRW
96 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep
97 Muhammad Nur Aiman Rosli (Mas) Team Sapura Cycling
98 Kent Ross (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:04:25
99 Cormac McGeough (Irl) Wildlife Generation Pro Cycling 0:05:39
100 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
101 Mathias Le Turnier (Fra) Delko 0:06:23
102 Mamyr Stash (Rus) Spor Toto Cycling Team
103 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:06:54
104 Halil Dogan (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:07:17
105 Mattia Frapporti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:46
106 Ivar Slik (Ned) Abloc CT
107 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:10:13
108 Georgios Bouglas (Gre) Salcano Sakarya BB
109 Ivan Charniauski (Blr) Minsk Cycling Club
110 Marti Vigo Del Arco (Spa) Androni Giocattoli-Sidermec
111 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
112 Feritcan Samli (Tur) Spor Toto Cycling Team
113 Ziga Jerman (Slo) Androni Giocattoli-Sidermec
114 Mustafa Sayar (Tur) Salcano Sakarya BB
115 Lionel Taminiaux (Bel) Alpecin-Fenix
116 Marcel Meisen (Ger) Alpecin-Fenix
117 Wesley Vercamst (Bel) Bingoal WB
118 Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk
119 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
120 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko
121 Quentin Venner (Bel) Bingoal WB
122 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:10:16
123 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
124 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
125 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Burgos-BH
126 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club
127 Aliaksei Shnyrko (Blr) Minsk Cycling Club
128 Emre Yavuz (Tur) Spor Toto Cycling Team
129 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Team Sapura Cycling
130 Josu Etxeberria Azpilikueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
131 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB
132 Bodi del Gorsso (Ned) Abloc CT
133 Nils Sinschek (Ned) Abloc CT
134 Frederik Rodenberg Madsen (Den) Uno-X Pro Cycling Team
135 Sean De Bie (Bel) Bingoal WB
136 Jonathan Clarke (Aus) Wildlife Generation Pro Cycling
137 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:10:21
138 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:10:23
139 Matvey Mamykin (Rus) Nippo-Provence-PTS Conti 0:13:19
DNS Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
DNS Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
DNS Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels p/b KTM
DNS Kevin Reza (Fra) B&B Hotels p/b KTM
DNS Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM
DNS Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM
DNF Gabriel Muller (Fra) Burgos-BH
DNF Oliver Behringer (Swi) Team Novo Nordisk

 

Klasyfikacja generalna:

1 Jose Manuel Diaz Gallego (Spa) Delko 29:19:40
2 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix 0:00:01
3 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:06
4 Jhojan Orlando Garcia Susa (Col) Caja Rural-Seguros RGA 0:00:25
5 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech 0:00:28
6 Anthon Charmig (Den) Uno-X Pro Cycling Team 0:00:30
7 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko 0:00:33
8 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo 0:00:52
9 Anders Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:00:55
10 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:01
11 Javier Romo Oliver (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:21
12 Mauro Finetto (Ita) Delko 0:01:28
13 Alex Hoehn (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:01:29
14 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech
15 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH 0:01:31
16 Luca Wackermann (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:02:13
17 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH 0:02:30
18 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
19 Joel Suter (Swi) Bingoal WB 0:02:43
20 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:49
21 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
22 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation 0:02:56
23 Anatolii Budiak (Ukr) Spor Toto Cycling Team 0:03:10
24 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:03:16
25 Ahmet Orken (Tur) Team Sapura Cycling 0:03:31
26 Gabriel Reguero Corral (Spa) Spor Toto Cycling Team 0:03:35
27 Jesse Ewart (Irl) Team Sapura Cycling 0:03:36
28 Szymon Tracz (Pol) Nippo-Provence-PTS Conti 0:04:00
29 Meindert Weulink (Ned) Abloc CT 0:04:03
30 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec 0:04:07
31 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:04:24
32 Serghei Tvetcov (Rom) Wildlife Generation Pro Cycling 0:05:07
33 Joel Nicolau Beltran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:05:19
34 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
35 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:05:29
36 Vitaliy Buts (Ukr) Salcano Sakarya BB 0:05:31
37 Stijn Daemen (Ned) Abloc CT 0:05:38
38 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club 0:05:59
39 Iker Ballarin Manso (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:06:26
40 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:19
41 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:26
42 Cristian Raileanu (Mda) Team Sapura Cycling 0:08:00
43 Jonathan Bögli (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:08:06
44 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:08:07
45 Nikita Stalnov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:09:19
46 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 0:09:21
47 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:10:05
48 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 0:10:21
49 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 0:10:28
50 Gleb Brussenskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 0:11:17
51 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:11:18
52 Stijn Appel (Ned) Abloc CT 0:11:43
53 Isaac Canton Serrano (Spa) Burgos-BH 0:11:49
54 Jokin Aranburu Arruti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:52
55 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:11:55
56 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:12:03
57 Burak Abay (Tur) Salcano Sakarya BB 0:12:13
58 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos-BH 0:12:14
59 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:12:23
60 Kristoffer Halvorsen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:12:25
61 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:12:36
62 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:12:39
63 Aritz Bagües Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
64 Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk
65 Kevin Rivera Serrano (CRc) Bardiani CSF Faizane’ 0:12:51
66 Sebastian Berwick (Aus) Israel Start-up Nation 0:13:14
67 Oguzhan Tiryaki (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:13:24
68 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:13:50
69 Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:13:58
70 Danilo Celano (Ita) Team Sapura Cycling 0:14:43
71 Michel Gießelmann (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:15:15
72 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:31
73 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:15:32
74 Mustafa Sayar (Tur) Salcano Sakarya BB 0:15:49
75 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:15:54
76 Martin Pluto (Lat) Abloc CT
77 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club 0:16:10
78 Stanislaw Aniolkowski (Pol) Bingoal WB 0:16:13
79 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech 0:17:47
80 Artyom Zakharov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:17:51
81 Kevin Kuhn (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:18:13
82 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:18:54
83 Igor Boev (Rus) Gazprom-RusVelo 0:19:01
84 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:19:03
85 Damiano Cima (Ita) Gazprom-RusVelo 0:19:26
86 Mathias Le Turnier (Fra) Delko 0:20:02
87 Cormac McGeough (Irl) Wildlife Generation Pro Cycling 0:21:57
88 Quentin Venner (Bel) Bingoal WB 0:22:56
89 Mattia Frapporti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:23:07
90 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation 0:23:08
91 Per Christian Münstermann (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:23:13
92 Jonas Castrique (Bel) Bingoal WB 0:24:03
93 Fabio Christen (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:24:09
94 Ziga Jerman (Slo) Androni Giocattoli-Sidermec 0:25:16
95 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:25:39
96 Tom Paquot (Bel) Bingoal WB
97 Rasmus Tiller (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:25:49
98 Siarhei Shauchenka (Blr) Minsk Cycling Club 0:25:50
99 Manuel Peñalver Aniorte (Spa) Burgos-BH 0:25:53
100 Kent Ross (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:25:58
101 Søren Wærenskjold (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:26:12
102 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:26:21
103 Elchin Asadov (Aze) Salcano Sakarya BB 0:26:22
104 Muhammad Nur Aiman Rosli (Mas) Team Sapura Cycling 0:26:29
105 Jon Knolle (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:27:20
106 Nils Sinschek (Ned) Abloc CT 0:28:20
107 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:28:25
108 Lionel Taminiaux (Bel) Alpecin-Fenix 0:28:26
109 Marti Vigo Del Arco (Spa) Androni Giocattoli-Sidermec
110 Jonathan Clarke (Aus) Wildlife Generation Pro Cycling 0:28:29
111 Sean De Bie (Bel) Bingoal WB 0:28:31
112 Muhammad Zawawi Azman (Mas) Team Sapura Cycling 0:28:50
113 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:29:19
114 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:29:31
115 Georgios Bouglas (Gre) Salcano Sakarya BB 0:30:09
116 Bodi del Gorsso (Ned) Abloc CT 0:30:41
117 Marcel Meisen (Ger) Alpecin-Fenix 0:30:53
118 Carmelo Urbano Fontiveros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:31:06
119 Halil Dogan (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:32:32
120 Mamyr Stash (Rus) Spor Toto Cycling Team 0:33:09
121 Emre Yavuz (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:33:30
122 Ivar Slik (Ned) Abloc CT 0:34:54
123 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Team Sapura Cycling 0:35:28
124 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko 0:35:55
125 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club 0:36:26
126 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:36:31
127 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:37:15
128 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Burgos-BH 0:38:03
129 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB 0:38:51
130 Wesley Vercamst (Bel) Bingoal WB 0:39:09
131 Matvey Mamykin (Rus) Nippo-Provence-PTS Conti 0:39:33
132 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk 0:41:25
133 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:43:33
134 Frederik Rodenberg Madsen (Den) Uno-X Pro Cycling Team 0:43:54
135 Feritcan Samli (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:45:49
136 Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk 0:46:16
137 Aliaksei Shnyrko (Blr) Minsk Cycling Club 0:47:59
138 Josu Etxeberria Azpilikueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:50:11
139 Ivan Charniauski (Blr) Minsk Cycling Club 1:03:56
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments