Fot. © Deceuninck - Quick-Step Cycling Team

Mark Cavendish po wielu miesiącach oczekiwania w końcu odniósł zwycięstwo. Z niezłej strony zaprezentowali się obaj Polacy – Stanisław Aniołkowski oraz Szymon Tracz.

Drugi etap Wyścigu Dookoła Turcji, podobnie jak pierwszy rozpoczynał się i kończył w Konyi. Tym razem na jego trasie znalazły się dwa solidne podjazdy, w tym jeden liczący sobie aż 14 kilometrów (choć fakt, niezbyt stromy, o średnim nachyleniu wynoszącym 2,5%). Jednak umiejscowione zostały one w pierwszej części trasy, co oznaczało, że walkę o zwycięstwo znów powinni rozstrzygnąć między sobą sprinterzy.

fot. ProCyclingStats

Mimo to, w peletonie jak zwykle nie zabrakło chętnych do tego, by albo pokrzyżować szyki najszybszym zawodnikom w peletonie, albo po prostu pokazać się i powalczyć na górskich premiach. Na początku od głównej grupy oderwali się Vitaliy Buts (Salcano Sakarya), Meindert Weulink (Ablock) oraz Samuele Zoccarato (Bardiani). Tuż przed pierwszą dziś górską premią dołączyła do nich piątka w składzie której znaleźli się Ayrtom Zakarov (Astana), Juan Antonio Lopez (Burgos BH), Josu Etxebarria (Caja Rural), Ulises Castillo (Wildlife Generation) oraz… nasz rodak – Szymon Tracz, jadący w koszulce Nippo-Provence-PTS.

Niestety, Polakowi nie udało się zapunktować ani na pierwszym, ani na drugim spośród oznaczonych dziś podjazdów. Obie górskie premie wygrał Buts (który dzięki temu wskoczył na prowadzenie w klasyfikacji najlepszego górala), a punkty zdołali zdobyć również tacy kolarze jak Zoccarato, Weulink, Castillo oraz Etxebarria. Lepiej poszło Traczowi na lotnej premii, gdzie przegrał jedynie z Artyomem Zakharowem, dzięki czemu dorzucił trzy oczka do klasyfikacji punktowej.

Walka na premiach była jedynym, na co mogli liczyć dziś uciekinierzy. Peleton ani przez chwilę nie odpuszczał, a ich przewaga bardzo rzadko przekraczała dwie minuty, więc koniec ich wspólnej przygody był kwestią czasu, nawet jeśli część uciekinierów walczyła, by jak najdłużej utrzymać się przed główną grupą. Bardzo aktywnie jechał choćby Tracz – często dawał zmiany, a gdy grupka dzieliła się na dwie części, on zazwyczaj był z przodu, raz nawet sam ją na chwilę rozerwał. Widać było, że pod koniec etapu to on był jednym z najmocniejszych uciekinierów, co zresztą potwierdziło się na 10 kilometrów przed metą, gdy w końcu został dogoniony, jako jeden z dwóch ostatnich harcowników.

Wtedy na pierwszy plan wyszli sprinterzy i ich rozprowadzający. Jeden z nich – Stanisław Aniołkowski tym razem mógł liczyć na lepsze rozprowadzenie ze strony swoich kolegów niż wczoraj, ale w samej końcówce przesiadł się na koło kolarza Alpecin-Fenix.  To dało mu niezłą (choć nie tak dobrą jak w niedzielę) pozycję wyjściową. Tym razem nie przeszkodził mu pech, dzięki czemu do końca mógł walczyć o zwycięstwo. Ostatecznie zajął 5. miejsce.

Jednak dziś zdecydowanie będzie mówić się o zwycięzcy. Został nim Mark Cavendish, który o włos pokonał Jaspera Philipsena. Brytyjczyk, który po transferze do Deceuninck-Quick Step powoli odzyskuje dawną formę (choć o powrót na sam szczyt będzie mu bardzo trudno), odniósł swoje pierwsze zwycięstwo od Dubai Tour 2018 (prehistoria, dziś wyścig nie istnieje – połączył się z Abu Dhabi Tour). Coś nam mówi, że na kolejne nie będzie musiał czekać równie długo.

Klasyfikacja 2. etapu Tour of Turkey 2021 (Top 10):

1 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 03:17:26
2 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix ,,
3 GREIPEL André Israel Start-Up Nation ,,
4 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling ,,
5 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
6 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
7 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
8 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
9 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
10 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
11 BARBIER Pierre DELKO ,,
12 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
13 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
14 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
15 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
16 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
17 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
18 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
19 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
20 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
21 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
22 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
23 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
24 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
25 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
26 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
27 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
28 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
29 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
30 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
31 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
32 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
33 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team ,,
34 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
35 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
36 SMIT Willie Burgos-BH ,,
37 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
38 SLIK Ivar ABLOC CT ,,
39 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
40 POLI Umberto Team Novo Nordisk ,,
41 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
42 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
43 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
44 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
45 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
46 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
47 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
48 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
49 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
50 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
51 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
52 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
53 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
54 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
55 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
56 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
57 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
58 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
59 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
60 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
61 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
62 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
63 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
64 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
65 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
66 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
67 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
68 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
69 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
70 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
71 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
72 BOL Jetse Burgos-BH ,,
73 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
74 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
75 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
76 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
77 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
78 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
79 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
80 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
81 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling ,,
82 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
83 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
84 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
85 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
86 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
87 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
88 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team ,,
89 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
90 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
91 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
92 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
93 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
94 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
95 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
96 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech ,,
97 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
98 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
99 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
100 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
101 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
102 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
103 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
104 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
105 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
106 LE TURNIER Mathias DELKO ,,
107 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
108 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
109 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
110 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
111 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
112 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
113 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
114 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
115 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
116 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
117 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
118 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
119 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
120 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
121 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
122 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
123 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
124 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
125 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
126 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team ,,
127 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
128 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
129 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
130 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
131 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
132 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
133 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
134 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
135 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
136 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
137 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
138 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
139 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
140 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
141 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
142 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
143 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
144 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
145 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
146 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
147 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation ,,
148 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
149 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
150 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
151 FINETTO Mauro DELKO ,,
152 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
153 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
154 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
155 BERTHET Clément DELKO ,,
156 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
157 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
158 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
159 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
160 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
161 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
162 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
163 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team ,,
164 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
165 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation 00:35
166 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix 00:46
167 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step 01:46
168 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team ,,
169 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec 00:00
170 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA 08:27
DNS BRITTON Rob Rally Cycling

 

Klasyfikacja Generalna:

1 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 04:52:54
2 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling ,,
3 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix 00:04
4 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team ,,
5 GREIPEL André Israel Start-Up Nation 00:06
6 BARBIER Pierre DELKO ,,
7 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech 00:07
8 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
9 SLIK Ivar ABLOC CT 00:08
10 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team ,,
11 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
12 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè 00:10
13 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
14 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
15 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
16 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
17 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
18 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
19 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
20 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
21 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
22 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
23 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
24 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
25 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
26 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
27 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
28 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
29 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
30 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
31 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
32 SMIT Willie Burgos-BH ,,
33 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
34 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
35 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
36 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
37 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
38 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
39 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
40 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
41 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
42 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
43 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
44 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
45 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
46 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
47 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
48 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
49 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
50 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
51 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
52 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
53 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
54 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling ,,
55 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
56 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
57 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
58 BOL Jetse Burgos-BH ,,
59 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
60 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
61 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
62 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
63 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
64 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
65 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
66 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
67 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
68 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
69 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
70 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
71 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
72 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
73 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
74 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
75 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
76 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
77 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
78 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
79 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
80 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
81 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
82 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
83 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
84 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
85 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
86 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
87 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
88 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
89 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
90 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
91 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
92 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
93 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
94 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
95 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
96 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
97 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
98 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
99 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
100 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
101 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
102 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
103 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
104 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
105 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
106 BERTHET Clément DELKO ,,
107 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
108 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
109 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
110 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
111 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
112 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
113 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
114 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
115 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
116 LE TURNIER Mathias DELKO ,,
117 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
118 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
119 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
120 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
121 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
122 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
123 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
124 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
125 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
126 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
127 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
128 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
129 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
130 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
131 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
132 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
133 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
134 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
135 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
136 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
137 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
138 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
139 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
140 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
141 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
142 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
143 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
144 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
145 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
146 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
147 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
148 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
149 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
150 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
151 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
152 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
153 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
154 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
155 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
156 FINETTO Mauro DELKO ,,
157 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
158 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
159 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
160 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
161 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
162 POLI Umberto Team Novo Nordisk 00:43
163 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team 00:46
164 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix 00:56
165 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team 01:04
166 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 01:09
167 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation 01:21
168 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step 01:56
169 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team 03:05
170 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA 08:37

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments