fot. Presidental Tour of Turkey

Nie Cavendish, nie Philipsen, a nawet nie Halvorsen – zwycięzcą pierwszego etapu Tour of Turkey został Arvid de Kleijn z Rally Cycling.

Z racji obfitych opadów śniegu w środkowej Turcji, pierwszy etap przeniesiono z Nevsehir do Konyi. Zaplanowany na szybko odcinek miał być krótki, bo zaledwie 70-kilometrowy, a jego trasa prowadziła po stosunkowo płaskim terenie, z zaledwie jedną górską premią trzeciej kategorii (0,9 km; 2,4% śr. nachylenia). Wszystko więc wskazywało na to, że już pierwszego dnia rywalizacji będziemy mieli starcie sprinterów, którzy w dość licznym gronie pojawili się na trasie wyścigu.

fot. ProCyclingStats

Do tego miało jednak dojść dopiero na samym finiszu etapu. Natomiast na pierwszych kilometrach tradycyjnie miała walka o zabranie się w odjazd. Zwycięsko wyszła z niej niderlandzkojęzyczna dwójka, w której znaleźli się Holender – Ivar Slik (ABlock) i Belg – Sean De Bie (Bingoal).

To oni stworzyli ucieczkę dnia (o ile, biorąc pod uwagę długość etapu, można ją tak nazwać) i rozdzielili między siebie: lotną premię (tę zgarnął De Bie), górską premię (Slik) oraz nagradzaną bonifikatą czasową premię Beauties of Turkey (De Bie). Obaj kolarze utrzymywali się z przodu zaskakująco długo – jeszcze na 10 kilometrów przed metą ich przewaga wynosiła 20 sekund. Mimo to doścignięcie ich pozostawało kwestią czasu

Ostatecznie stało się to na 6 kilometrów przed metą. Na czoło mogły więc wyjść już dawno ustawione gigantyczne pociągi Deceuninck-Quick Step i Uno-X, a także kilka zdecydowanie mniejszych, w tym złożony z kolarzy Bingoal miniparowozik mający rozprowadzać Stanisława Aniołkowskiego.

Na ostatnich kilometrach Polaka wspierał jeden zawodnik, jednak w samej końcówce jadący w biało-czerwonej koszulce kolarz przeniósł się na koło Kristoffera Halvorsena. To była dobra decyzja – dzięki niej Polak rozpoczął finisz z niezłej pozycji. Niestety w pewnym momencie wypiął mu się but, stracił równowagę, co wybiło go z rytmu i odebrało mu szansę na dobre miejsce. Koło Norwega było dziś zdecydowanie najlepsze – jego koledzy wykonali bardzo dobrą pracę, ale ostatecznie nie udało mu się jej wykorzystać. Choć długo wydawało się, że to on sięgnie dziś po zwycięstwo, to tuż przed samą metą dojechał do niego Arvid De Kleijn. O tym, kto wygrał, musiał zadecydować fotofinisz, który stwierdził, że dzisiejszym triumfatorem został Holender z Rally Cycling.

Dla 27-letniego De Kleijna, który niedawne Scheldeprijs zakończył na 41. miejscu, to pierwsze zwycięstwo w sezonie i prawdopodobnie największy sukces w dotychczasowej karierze.

Wyniki pierwszego etapu Tour of Turkey 2021:

1 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling 1:35:38
2 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team ,,
3 BARBIER Pierre DELKO ,,
4 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step ,,
5 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix ,,
6 GREIPEL André Israel Start-Up Nation ,,
7 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
8 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
9 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
10 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
11 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
12 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
13 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
14 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
15 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
16 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
17 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
18 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
19 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
20 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
21 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
22 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
23 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
24 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
25 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
26 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
27 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
28 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
29 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
30 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
31 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
32 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling ,,
33 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
34 SMIT Willie Burgos-BH ,,
35 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
36 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech ,,
37 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
38 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
39 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
40 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
41 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
42 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
43 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
44 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
45 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
46 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
47 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
48 BERTHET Clément DELKO ,,
49 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
50 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
51 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
52 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
53 BOL Jetse Burgos-BH ,,
54 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
55 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
56 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
57 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
58 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
59 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
60 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
61 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team ,,
62 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
63 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
64 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
65 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
66 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
67 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
68 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
69 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
70 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
71 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
72 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
73 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
74 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
75 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
76 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
77 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
78 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
79 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
80 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
81 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
82 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
83 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
84 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
85 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
86 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
87 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
88 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
89 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
90 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
91 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
92 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
93 SLIK Ivar ABLOC CT ,,
94 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
95 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
96 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
97 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
98 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
99 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
100 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
101 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
102 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
103 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
104 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
105 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
106 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
107 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
108 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
109 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
110 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
111 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
112 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
113 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
114 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
115 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
116 LE TURNIER Mathias DELKO ,,
117 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
118 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
119 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
120 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
121 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
122 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
123 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
124 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
125 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
126 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
127 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
128 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
129 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
130 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
131 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
132 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
133 BRITTON Rob Rally Cycling ,,
134 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
135 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
136 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
137 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
138 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
139 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
140 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
141 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
142 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
143 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
144 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
145 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
146 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
147 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
148 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
149 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
150 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
151 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
152 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
153 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
154 FINETTO Mauro DELKO ,,
155 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
156 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA ,,
157 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
158 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
159 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
160 POLI Umberto Team Novo Nordisk 0:33
161 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team 0:36
162 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
163 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team 0:54
164 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 0:59
165 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team 1:09
166 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti 0:00
167 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
168 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
169 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
170 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
171 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
DNS PELLAUD Simon Androni Giocattoli – Sidermec

 

Klasyfikacja generalna Tour of Turkey 2021:

1 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling 1:35:28
2 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team 0:04
3 BARBIER Pierre DELKO 0:06
4 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB 0:07
5 SLIK Ivar ABLOC CT 0:08
6 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team 0:09
7 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 0:10
8 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix ,,
9 GREIPEL André Israel Start-Up Nation ,,
10 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
11 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
12 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
13 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
14 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
15 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
16 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
17 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
18 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
19 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
20 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
21 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
22 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
23 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
24 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
25 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
26 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
27 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
28 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
29 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
30 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
31 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
32 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
33 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
34 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
35 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling ,,
36 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
37 SMIT Willie Burgos-BH ,,
38 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
39 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech ,,
40 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
41 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
42 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
43 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
44 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
45 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
46 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
47 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
48 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
49 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
50 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
51 BERTHET Clément DELKO ,,
52 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
53 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
54 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
55 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
56 BOL Jetse Burgos-BH ,,
57 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
58 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
59 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
60 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
61 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
62 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
63 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
64 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
65 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
66 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
67 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
68 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
69 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
70 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
71 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
72 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
73 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
74 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
75 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
76 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
77 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
78 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
79 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
80 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
81 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
82 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
83 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
84 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
85 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
86 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
87 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
88 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
89 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
90 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
91 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
92 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
93 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
94 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
95 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
96 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
97 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
98 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
99 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
100 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
101 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
102 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
103 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
104 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
105 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
106 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
107 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
108 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
109 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
110 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
111 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
112 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
113 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
114 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
115 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
116 LE TURNIER Mathias DELKO ,,
117 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
118 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
119 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
120 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
121 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
122 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
123 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
124 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
125 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
126 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
127 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
128 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
129 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
130 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
131 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
132 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
133 BRITTON Rob Rally Cycling ,,
134 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
135 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
136 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
137 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
138 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
139 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
140 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
141 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
142 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
143 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
144 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
145 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
146 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
147 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
148 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
149 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
150 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
151 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
152 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
153 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
154 FINETTO Mauro DELKO ,,
155 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
156 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA ,,
157 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
158 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
159 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
160 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
161 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
162 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
163 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
164 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
165 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
166 POLI Umberto Team Novo Nordisk 0:43
167 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team 0:46
168 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
169 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team 1:04
170 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 1:09
171 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team 1:19

 

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom

Wie ktoś w jakich pedałach jeździ Aniołkowski że się same wypinają ?