fot. INEOS Grenadiers

INEOS Grenadiers jest jedną z pierwszych ekip, które opublikowały skład na nadchodzący monument Ronde van Vlaanderen zaplanowany na najbliższą niedzielę. Znalazł się w nim między innymi prezentujący ostatnio dobrą formę Michał Gołaś.

Wyścig Ronde van Vlaanderen odbędzie się w niedzielę 4 kwietnia. Kolarze będą rywalizować na ponad 260-kilometrowej, obfitującej w brukowane podjazdy trasie trasie z Antwerpii do Oudenaarde. Klasycznie zawodnicy będą musieli się zmierzyć między innymi z Oude Kwaremontem i Paterbergiem.

O dobry wynik we “Flandryjskiej Piękności” powalczyć mogą zawodnicy INEOS Grenadiers. Liderami brytyjskiej formacji wydają się być Dylan van Baarle oraz Tom Pidcock. Pierwszy z nich zwyciężył w środę w Dwars door Vlaanderen, a wcześniej w czołowej dziesiątce kończył E3 Saxo Bank Classic i Gandawa-Wevelgem. Tom Pidcock również radzi sobie wiosną bardzo dobrze – zajmował miejsca w najlepszej piątce Kuurne-Bruksela-Kuurne oraz Starade Bianche.

Pokazać mogą się też między innymi Michał Gołaś i Ethan Hayter, którzy – podobnie jak ich koledzy z ekipy – potwierdzili już, że ich forma jest na początku tego sezonu wysoka. Oprócz nich w składzie INEOS Grenadiers znaleźli się Owain Doull, Leonardo Basso oraz Luke Rowe.

Skład INEOS Grenadiers na Ronde van Vlaanderen 2021: Dylan van Baarle, Michał Gołaś, Tom Pidcock, Ethan Hayter, Owain Doull, Luke Rowe, Leonardo Basso.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments