fot. Team Qhubeka ASSOS

Łukasz Wiśniowski znalazł się w składzie Team Qhubeka ASSOS na Gandawa-Wevelgem. Oprócz Polaka w barwach ekipy z Republiki Południowej Afryki pojedzie między innymi mistrz Europy ze startu wspólnego – Giacomo Nizzolo. O dobry wynik mogą pokusić się też zawodnicy Team BikeExchange, którym przewodził będzie Michael Matthews.

Kolejne ekipy ogłaszają swoje składy na jutrzejszy Gandawa-Wevelgem. Belgijski wyścig może zakończyć się walką sprinterów, ale także kolarzy specjalizujących się w klasykach, dlatego wiele drużyn będzie przygotowana na kilka scenariuszy.

Jedną z nich jest Team Qhubeka ASSOS, w której składzie znaleźli się między innymi Giacomo Nizzolo i Michael Gogl. Pierwszy z nich z pewnością będzie liczył na finisz z peletonu. Nie bez szans jest też Gogl, który na początku tego sezonu prezentuje się z bardzo dobrej strony. Warto też zwrócić uwagę na Dimitriego Claeysa, który może postarać się o wysokie miejsce w przypadku dojazdu do mety mniejszej grupki. W Gandawa-Wevelgem pojedzie też Łukasz Wiśniowski, który w tym roku jeździ bardzo aktywnie.

Dobrze mogą zaprezentować się też zawodnicy Team BikeExchange. Liderem australijskiej ekipy będzie Michael Matthews, który po wysokich miejscach na etapach Paryż-Nicea i w Mediolan-San Remo może mieć chrapkę na zwycięstwo. Nie można też skreślać Roberta Stannarda czy potrafiącego dobrze odnaleźć się w finiszach z dużej grupy Luki Mezgeca.

Skład Team Qhubeka ASSOS na Gandawa-Wevelgem: Łukasz Wiśniowski, Giacomo Nizzolo, Michael Gogl, Dimitri Claeys, Emil Vinjebo, Andreas Stokbro, Max Walscheid.

Skład Team Qhubeka ASSOS na Gandawa-Wevelgem: Luka Mezgec, Michael Matthews, Jack Bauer, Luke Durbridge, Alex Edmondson, Amund Grondahl Jansen, Robert Stannard.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments