fot. Jumbo-Visma

Jonas Vingegaard najlepszy na 2. etapie Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Duńczyk na ostatnich metrach wyprzedził dzielnie walczącego Mauriego Vansevenanta

Drugi odcinek wyścigu poświęconego pamięci dwóch wielkich mistrzów rozpoczynał się w Riccione, a kończył w Sogliano al Rubicone. Etap liczył sobie 164 kilometry i był dość wymagający – zawodnicy mieli pokonać sześć podjazdów – najpierw krótką, ale dość stromą Torrianę (2 kilometry o śr. nachyleniu 10%), a po wjeździe na okrążenia pięciokrotnie podjazd pod Sogliano al Rubicone (3 km; 6,4%).

Ucieczkę dnia stworzyli: Marton Dina (Eolo-Kometa), Lorenzo Visintainer (General Store), Mattia Petrucci (Colpack Ballan), Xabier Azparren (Euskaltel), Emil Dima (Giotti Victoria) i Francesco Carollo (MGK Vis). Początkowo grupka zgodnie współpracowała, rozdzielając między siebie dwie dzisiejsze górskie premie, jednak w końcu oderwało się od niej dwóch kolarzy – Dina i Azparren.

Atak węgiersko-hiszpańskiej dwójki nie przyniósł jednak daleko idących skutków. Przewaga nad główną grupą spadała tak samo szybko, jak spadała wcześniej i w końcu, tuż zakończeniu przez śmiałków przedostatniej wspinaczki pod Sogliano al Rubicone, zostali oni – najpierw Azparren, później Dina – wchłonięci przez peletonik.

Jednak wspólna jazda głównej grupy nie trwała długo. Szybko rozpoczęły się ataki. Jeszcze przed rozpoczęciem na odjazd zdecydowała się bardzo mocna dwójka w składzie Mauri Vansevenant-Juan Ayuso. Za nimi utworzyła się dziewięcioosobowa pogoń, w której składzie znaleźli się m.in: Antonio Tiberi i piąty w klasyfikacji generalnej Guy Niv. Jednak goniący nie osiągnęli swojego celu – nie zbliżyli się do Belga i Hiszpana, a w dodatku szybko zostali doścignięci przez przerzedzoną grupę.

Wydawało się, że wobec tego to właśnie któryś z tej dwójki sięgnie po zwycięstwo, zwłaszcza, gdy na niecały kilometr przed metą na kolejny mocny atak zdecydował się Vansevenant. Jednak ambitny Belg w końcu spuchł i został doścignięty przez grupkę, w której znaleźli się m.in.: Ivan Ramiro Sosa, Nick Schultz oraz Sergio Henao. Najszybszy z niej okazał się Vingegaard i to właśnie zwycięzca etapowy Tour de Pologne 2019 mógł na mecie cieszyć się ze zwycięstwa.

Wyniki 2. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali:

1 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 14 20 4:17:43
2 SOSA Iván Ramiro INEOS Grenadiers 5 12 ,,
3 SCHULTZ Nick Team BikeExchange 3 7 0:04
4 HERMANS Ben Israel Start-Up Nation 5 ,,
5 HAYTER Ethan INEOS Grenadiers 4 ,,
6 VANSEVENANT Mauri Deceuninck – Quick Step 3 0:10
7 VAN WILDER Ilan Team DSM 2 ,,
8 BRENNER Marco Team DSM 1 ,,
9 HENAO Sergio Team Qhubeka ,,
10 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
11 TESFATSION Natnael Androni Giocattoli – Sidermec 0:13
12 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ,,
13 HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step ,,
14 RAVASI Edward EOLO-Kometa ,,
15 FANCELLU Alessandro EOLO-Kometa 0:15
16 GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo ,,
17 COLLEONI Kevin Team BikeExchange ,,
18 CEPEDA Jefferson Alexander Androni Giocattoli – Sidermec 0:18
19 RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers 0:28
20 JORGENSON Matteo Movistar Team 0:31
21 DOUBLE Paul Mg.k Vis VPM 0:33
22 MOSCA Jacopo Trek – Segafredo 0:42
23 CARBONI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
24 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
25 COVILI Luca Bardiani-CSF-Faizanè ,,
26 CUADRADO Unai Euskaltel – Euskadi ,,
27 CONCI Nicola Trek – Segafredo ,,
28 FRIGO Marco Italy 0:53
29 ZARDINI Edoardo Vini Zabù 0:56
30 TOLIO Alex Italy ,,
31 MURGUIALDAY Jokin Caja Rural – Seguros RGA ,,
32 ANGULO Antonio Euskaltel – Euskadi 1:04
33 RAVANELLI Simone Androni Giocattoli – Sidermec 1:06
34 GALL Felix Team DSM 1:08
35 FELLINE Fabio Astana – Premier Tech ,,
36 VELASCO Simone Gazprom – RusVelo 1:10
37 DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation ,,
38 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
39 VERMAERKE Kevin Team DSM 1:13
40 JUARISTI Txomin Euskaltel – Euskadi ,,
41 AYUSO Juan Team Colpack Ballan 1:15
42 BOARO Manuele Astana – Premier Tech 1:18
43 GAROSIO Andrea Bardiani-CSF-Faizanè ,,
44 NIBALI Antonio Trek – Segafredo ,,
45 PONOMAR Andrii Androni Giocattoli – Sidermec ,,
46 MULUBRHAN Henok Team Qhubeka 1:32
47 MONACO Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
48 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec 1:55
49 GARAVAGLIA Giacomo Work Service Marchiol Vega 2:00
50 HENAO Sebastián INEOS Grenadiers 2:04
51 SWIFT Ben INEOS Grenadiers ,,
52 CAÑAVERAL Johnatan Bardiani-CSF-Faizanè ,,
53 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech 2:16
54 TIBERI Antonio Trek – Segafredo 2:34
55 FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa 2:54
56 MEYER Cameron Team BikeExchange 3:12
57 PICCOLI James Israel Start-Up Nation 4:00
58 FETTER Erik EOLO-Kometa 4:51
59 NIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
60 VANDENABEELE Henri Team DSM 4:55
61 PLUIMERS Rick Team Jumbo-Visma 5:30
62 LAZKANO Oier Caja Rural – Seguros RGA ,,
63 ALBA Juan Diego Movistar Team 5:32
64 SENNI Manuel Italy 6:14
65 HOWSON Damien Team BikeExchange 6:20
66 GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè 7:44
67 MARTINELLI Alessio Team Colpack Ballan ,,
68 COLOMBO Raul Work Service Marchiol Vega ,,
69 LUCCA Riccardo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
70 VDOVIN Alexander Russia ,,
71 GONZÁLEZ Abner Movistar Team 7:59
72 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech 8:57
73 CARRETERO Héctor Movistar Team 9:20
74 AULAR Orluis Caja Rural – Seguros RGA 9:21
75 PARISINI Nicolò Beltrami TSA – Tre Colli 10:22
76 HAYTER Leo Team DSM 11:53
77 RIKUNOV Petr Gazprom – RusVelo ,,
78 UMBA Santiago Androni Giocattoli – Sidermec ,,
79 PUPPIO Antonio Team Qhubeka ,,
80 VISINTAINER Lorenzo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
81 WRIGHT Paul Mg.k Vis VPM ,,
82 REBELLIN Davide Work Service Marchiol Vega ,,
83 SMIRNOV Ivan Russia ,,
84 MAYRHOFER Marius Team DSM ,,
85 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
86 HEPBURN Michael Team BikeExchange ,,
87 AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi ,,
88 VAN DIJKE Mick Team Jumbo-Visma 13:08
89 HESSMANN Michel Team Jumbo-Visma ,,
90 LEEMREIZE Gijs Team Jumbo-Visma ,,
91 DINA Márton EOLO-Kometa 13:12
92 MUKHOMEDIAROV Dmitrii Russia 13:50
93 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec 14:20
94 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè 14:22
95 ZAHIRI Abderrahim General Store Essegibi F.lli Curia 14:23
96 MILESI Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli 14:53
97 TOSIN Ricardo General Store Essegibi F.lli Curia 14:55
98 SCARONI Cristian Gazprom – RusVelo ,,
99 VACEK Mathias Gazprom – RusVelo ,,
100 BALESTRA Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli ,,
101 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step ,,
102 ZANDRI Francesco Work Service Marchiol Vega ,,
103 EG Niklas Trek – Segafredo 15:27
104 PLEBANI Nicola Team Colpack Ballan 15:58
105 YUSTRE Kristian Javier Giotti Victoria – Savini Due ,,
106 CHRISTENSEN Drew Team Qhubeka ,,
107 DRAGHI Guido Mg.k Vis VPM ,,
108 CRETTI Luca Beltrami TSA – Tre Colli ,,
109 PESENTI Thomas Beltrami TSA – Tre Colli ,,
110 NORSGAARD Mathias Movistar Team ,,
111 NATAROV Yuriy Astana – Premier Tech ,,
112 BEWLEY Sam Team BikeExchange ,,
113 SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka ,,
114 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
115 RADICE Raffaele Mg.k Vis VPM ,,
116 CUADROS Álvaro Caja Rural – Seguros RGA ,,
117 DIMA Emil Giotti Victoria – Savini Due ,,
118 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
119 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
120 FISHER-BLACK Finn Team Jumbo-Visma ,,
121 ZECCHIN Michael Work Service Marchiol Vega 16:09
122 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
123 PETRUCCI Mattia Team Colpack Ballan ,,
124 OSORIO Alejandro Caja Rural – Seguros RGA ,,
125 GRADEK Kamil Vini Zabù 16:18
126 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation 16:55
127 RUBIO Einer Augusto Movistar Team 17:06
128 SYRITSA Gleb Russia 18:50
129 BERSENEV Nikita Russia 18:51
130 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo 18:53
131 FRAPPORTI Marco Vini Zabù ,,
132 PENCEDANO Nicolo Mg.k Vis VPM ,,
133 SALVIETTI Niccolò Mg.k Vis VPM ,,
134 COATI Luca Team Qhubeka ,,
135 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation ,,
136 BEVILACQUA Simone Vini Zabù ,,
137 BASEGGIO Matteo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
138 GUASCO Mattia Team Qhubeka ,,
139 GUARDINI Andrea Giotti Victoria – Savini Due ,,
140 DELLA LUNGA Francesco Team Colpack Ballan ,,
141 GORAK Dominik General Store Essegibi F.lli Curia ,,
142 DE PRETTO Davide Beltrami TSA – Tre Colli ,,
143 GARRISON Ian Deceuninck – Quick Step ,,
144 SZARKA Gergely Giotti Victoria – Savini Due ,,
145 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
146 BOSCARO Davide Team Colpack Ballan ,,
147 ROCCHETTA Cristian General Store Essegibi F.lli Curia ,,
148 BURCHIO Federico Work Service Marchiol Vega ,,
149 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
150 NENCINI Tommaso Italy 19:02
151 COLNAGHI Luca Italy ,,
152 DI BENEDETTO Stefano Work Service Marchiol Vega 19:03
153 PIRAS Andrea Beltrami TSA – Tre Colli 19:14
154 UMBRI Gidas Team Colpack Ballan 19:21
155 CAROLLO Francesco Mg.k Vis VPM 19:45
156 STACCHIOTTI Riccardo Vini Zabù 20:38
157 ONESTI Emanuele Giotti Victoria – Savini Due ,,
158 MARECZKO Jakub Vini Zabù ,,
159 BERTAZZO Liam Vini Zabù 21:07
160 SCARTEZZINI Michele Italy 21:39
161 SVESHNIKOV Kirill Russia 29:54
162 NIKIFOROV Arseny Russia ,,
DNF SIMION Paolo Giotti Victoria – Savini Due –
DNF DUNBAR Eddie INEOS Grenadiers –
DNF SINZA Raul-Antonio Giotti Victoria – Savini Due –
DNS VENDRAME Andrea Italy –

Klasyfikacja generalna Settimana Internazionale Coppi e Bartali po 2. etapie:

1 23 ▲22 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 6:48:25
2 46 ▲44 SOSA Iván Ramiro INEOS Grenadiers 0:01
3 63 ▲60 HERMANS Ben Israel Start-Up Nation 0:03
4 76 ▲72 SCHULTZ Nick Team BikeExchange 0:05
5 21 ▲16 ROMO Javier Astana – Premier Tech 0:10
6 5 ▼1 HAYTER Ethan INEOS Grenadiers 0:11
7 29 ▲22 VANSEVENANT Mauri Deceuninck – Quick Step ,,
8 59 ▲51 HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step 0:14
9 42 ▲33 COLLEONI Kevin Team BikeExchange 0:20
10 74 ▲64 HENAO Sergio Team Qhubeka 0:31
11 91 ▲80 GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo 0:37
12 17 ▲5 VAN WILDER Ilan Team DSM 0:41
13 148 ▲135 BRENNER Marco Team DSM ,,
14 70 ▲56 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech 0:42
15 65 ▲50 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ,,
16 36 ▲20 RAVASI Edward EOLO-Kometa 0:44
17 90 ▲73 FANCELLU Alessandro EOLO-Kometa 0:46
18 25 ▲7 JORGENSON Matteo Movistar Team 0:51
19 153 ▲134 TESFATSION Natnael Androni Giocattoli – Sidermec 0:55
20 120 ▲100 CEPEDA Jefferson Alexander Androni Giocattoli – Sidermec 1:00
21 12 ▼9 MOSCA Jacopo Trek – Segafredo 1:04
22 104 ▲82 CONCI Nicola Trek – Segafredo ,,
23 85 ▲62 FRIGO Marco Italy 1:06
24 50 ▲26 FELLINE Fabio Astana – Premier Tech 1:08
25 73 ▲48 TOLIO Alex Italy 1:09
26 125 ▲99 DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation ,,
27 49 ▲22 BOARO Manuele Astana – Premier Tech 1:18
28 66 ▲38 ZARDINI Edoardo Vini Zabù 1:19
29 99 ▲70 CUADRADO Unai Euskaltel – Euskadi 1:23
30 103 ▲73 MURGUIALDAY Jokin Caja Rural – Seguros RGA 1:25
31 107 ▲76 DOUBLE Paul Mg.k Vis VPM 1:34
32 40 ▲8 GALL Felix Team DSM 1:39
33 114 ▲81 VELASCO Simone Gazprom – RusVelo ,,
34 39 ▲5 NIBALI Antonio Trek – Segafredo 1:40
35 52 ▲17 COVILI Luca Bardiani-CSF-Faizanè 1:41
36 132 ▲96 CARBONI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
37 79 ▲42 RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers 1:42
38 149 ▲111 VERMAERKE Kevin Team DSM 1:44
39 161 ▲122 ANGULO Antonio Euskaltel – Euskadi 1:45
40 105 ▲65 RAVANELLI Simone Androni Giocattoli – Sidermec 1:48
41 55 ▲14 AYUSO Juan Team Colpack Ballan 1:49
42 84 ▲42 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi 1:51
43 57 ▲14 MULUBRHAN Henok Team Qhubeka 1:53
44 136 ▲92 JUARISTI Txomin Euskaltel – Euskadi 1:54
45 31 ▼14 PONOMAR Andrii Androni Giocattoli – Sidermec 2:00
46 18 ▼28 SWIFT Ben INEOS Grenadiers 2:11
47 123 ▲76 GAROSIO Andrea Bardiani-CSF-Faizanè 2:17
48 33 ▼15 HENAO Sebastián INEOS Grenadiers 2:21
49 93 ▲44 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech 2:25
50 53 ▲3 MONACO Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè 2:32
51 43 ▼8 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec 2:37
52 87 ▲35 TIBERI Antonio Trek – Segafredo 2:56
53 47 ▼6 CAÑAVERAL Johnatan Bardiani-CSF-Faizanè 3:03
54 54 – GARAVAGLIA Giacomo Work Service Marchiol Vega ,,
55 144 ▲89 MEYER Cameron Team BikeExchange 3:25
56 88 ▲32 FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa 3:58
57 78 ▲21 PICCOLI James Israel Start-Up Nation 3:59
58 108 ▲50 NIV Guy Israel Start-Up Nation 4:50
59 60 ▲1 FETTER Erik EOLO-Kometa 5:22
60 141 ▲81 VANDENABEELE Henri Team DSM 5:26
61 146 ▲85 PLUIMERS Rick Team Jumbo-Visma 5:40
62 32 ▼30 ALBA Juan Diego Movistar Team 5:52
63 80 ▲17 LAZKANO Oier Caja Rural – Seguros RGA 5:59
64 62 ▼2 HOWSON Damien Team BikeExchange 6:25
65 71 ▲6 MARTINELLI Alessio Team Colpack Ballan 8:18
66 16 ▼50 GONZÁLEZ Abner Movistar Team 8:19
67 97 ▲30 LUCCA Riccardo General Store Essegibi F.lli Curia 8:25
68 67 ▼1 VDOVIN Alexander Russia 8:35
69 83 ▲14 SENNI Manuel Italy 8:41
70 13 ▼57 GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè 8:43
71 94 ▲23 COLOMBO Raul Work Service Marchiol Vega 8:47
72 20 ▼52 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech 8:57
73 82 ▲9 CARRETERO Héctor Movistar Team 9:40
74 154 ▲80 AULAR Orluis Caja Rural – Seguros RGA 9:50
75 133 ▲58 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation 11:52
76 35 ▼41 PARISINI Nicolò Beltrami TSA – Tre Colli 11:54
77 75 ▼2 HEPBURN Michael Team BikeExchange 11:58
78 131 ▲53 PUPPIO Antonio Team Qhubeka 12:14
79 3 ▼76 MAYRHOFER Marius Team DSM 12:22
80 56 ▼24 RIKUNOV Petr Gazprom – RusVelo ,,
81 134 ▲53 HAYTER Leo Team DSM 12:24
82 143 ▲61 SMIRNOV Ivan Russia 12:30
83 51 ▼32 VISINTAINER Lorenzo General Store Essegibi F.lli Curia 12:34
84 64 ▼20 AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi ,,
85 155 ▲70 UMBA Santiago Androni Giocattoli – Sidermec 12:35
86 102 ▲16 REBELLIN Davide Work Service Marchiol Vega 12:56
87 10 ▼77 VAN DIJKE Mick Team Jumbo-Visma 13:18
88 68 ▼20 LEEMREIZE Gijs Team Jumbo-Visma ,,
89 135 ▲46 WRIGHT Paul Mg.k Vis VPM 13:42
90 137 ▲47 DINA Márton EOLO-Kometa 13:43
91 121 ▲30 MUKHOMEDIAROV Dmitrii Russia 14:27
92 2 ▼90 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 14:52
93 41 ▼52 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec 15:02
94 106 ▲12 ZAHIRI Abderrahim General Store Essegibi F.lli Curia 15:04
95 139 ▲44 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè 15:21
96 69 ▼27 SCARONI Cristian Gazprom – RusVelo 15:24
97 110 ▲13 VACEK Mathias Gazprom – RusVelo ,,
98 58 ▼40 MILESI Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli 15:35
99 89 ▼10 TOSIN Ricardo General Store Essegibi F.lli Curia 15:36
100 118 ▲18 BALESTRA Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli 15:37
101 19 ▼82 HESSMANN Michel Team Jumbo-Visma 15:50
102 116 ▲14 NATAROV Yuriy Astana – Premier Tech 15:58
103 77 ▼26 FISHER-BLACK Finn Team Jumbo-Visma 16:08
104 72 ▼32 CHRISTENSEN Drew Team Qhubeka 16:19
105 24 ▼81 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo 16:27
106 111 ▲5 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
107 127 ▲20 NORSGAARD Mathias Movistar Team ,,
108 109 ▲1 PLEBANI Nicola Team Colpack Ballan 16:32
109 101 ▼8 OSORIO Alejandro Caja Rural – Seguros RGA 16:38
110 22 ▼88 CRETTI Luca Beltrami TSA – Tre Colli 16:40
111 45 ▼66 GRADEK Kamil Vini Zabù 16:41
112 92 ▼20 PETRUCCI Mattia Team Colpack Ballan 16:43
113 26 ▼87 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation 16:54
114 28 ▼86 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
115 142 ▲27 DRAGHI Guido Mg.k Vis VPM 16:59
116 100 ▼16 DIMA Emil Giotti Victoria – Savini Due 17:13
117 147 ▲30 YUSTRE Kristian Javier Giotti Victoria – Savini Due ,,
118 128 ▲10 SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka 17:19
119 6 ▼113 ZECCHIN Michael Work Service Marchiol Vega 17:21
120 15 ▼105 RUBIO Einer Augusto Movistar Team 17:26
121 38 ▼83 EG Niklas Trek – Segafredo 17:30
122 8 ▼114 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa 17:41
123 162 ▲39 RADICE Raffaele Mg.k Vis VPM 18:02
124 150 ▲26 GARRISON Ian Deceuninck – Quick Step 18:54
125 98 ▼27 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 19:06
126 4 ▼122 COATI Luca Team Qhubeka 19:14
127 11 ▼116 NENCINI Tommaso Italy 19:15
128 115 ▼13 FRAPPORTI Marco Vini Zabù 19:16
129 113 ▼16 BEVILACQUA Simone Vini Zabù ,,
130 124 ▼6 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA 19:22
131 27 ▼104 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa 19:24
132 37 ▼95 SYRITSA Gleb Russia 19:27
133 34 ▼99 DELLA LUNGA Francesco Team Colpack Ballan ,,
134 117 ▼17 BOSCARO Davide Team Colpack Ballan ,,
135 81 ▼54 BERSENEV Nikita Russia 19:28
136 163 ▲27 CUADROS Álvaro Caja Rural – Seguros RGA 19:33
137 7 ▼130 ROCCHETTA Cristian General Store Essegibi F.lli Curia 19:34
138 14 ▼124 BASEGGIO Matteo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
139 122 ▼17 GORAK Dominik General Store Essegibi F.lli Curia ,,
140 61 ▼79 DE PRETTO Davide Beltrami TSA – Tre Colli 19:35
141 9 ▼132 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo 19:45
142 165 ▲23 ZANDRI Francesco Work Service Marchiol Vega 19:53
143 96 ▼47 SALVIETTI Niccolò Mg.k Vis VPM 19:54
144 119 ▼25 UMBRI Gidas Team Colpack Ballan 19:55
145 30 ▼115 BURCHIO Federico Work Service Marchiol Vega 19:56
146 138 ▼8 PIRAS Andrea Beltrami TSA – Tre Colli ,,
147 112 ▼35 GUARDINI Andrea Giotti Victoria – Savini Due 20:08
148 44 ▼104 DI BENEDETTO Stefano Work Service Marchiol Vega 20:09
149 166 ▲17 PESENTI Thomas Beltrami TSA – Tre Colli 20:23
150 95 ▼55 SZARKA Gergely Giotti Victoria – Savini Due 20:26
151 130 ▼21 GUASCO Mattia Team Qhubeka 20:37
152 156 ▲4 COLNAGHI Luca Italy 20:38
153 48 ▼105 CAROLLO Francesco Mg.k Vis VPM 20:46
154 167 ▲13 BEWLEY Sam Team BikeExchange 21:21
155 152 ▼3 ONESTI Emanuele Giotti Victoria – Savini Due 21:53
156 140 ▼16 SCARTEZZINI Michele Italy 22:07
157 1 ▼156 MARECZKO Jakub Vini Zabù 22:19
158 151 ▼7 STACCHIOTTI Riccardo Vini Zabù 22:35
159 168 ▲9 PENCEDANO Nicolo Mg.k Vis VPM 23:39
160 164 ▲4 BERTAZZO Liam Vini Zabù 24:13
161 145 ▼16 SVESHNIKOV Kirill Russia 31:48
162 126 ▼36 NIKIFOROV Arseny Russia 33:18

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments