Foto: Tirreno Adriatico

Tadej Pogačar (UAE Team Emitares) w pięknym stylu wygrał czwarty etap i został nowym liderem Tirreno – Adriatico.

Etap numer cztery “Wyścigu dwóch mórz” można było z pewnością nazwać królewskim. Kolarze startowali z Terni, po drodze musieli zmierzyć się z Passo Capannelle (13,9 km długości; średnie nachylenie 4,4 %), a na “deser” czekało na nich apenińskie wzniesienie Prati di Tivo (14, 7 km długości; średnie nachylenie 7 %). Zapowiadało się na ciekawą batalię górali.

W pierwszą akcję zabrali się Mattia Bais (Androni Giocattoli-Sidermec) oraz Mads Würtz Schmidt (Israel Start-Up Nation). Po chwili dołączył do nich Benjamin Thomas (Groupama-FDJ). Ostatecznie do prowadzącej trójki dojechali jeszcze Marco Canola (Gazprom-RusVelo) i Emil Vinjebo (Qhubeka Assos).

W połowie dystansu ucieczka miała ponad osiem minut przewagi. W peletonie pracowali głównie kolarze UAE Team Emirates i Jumbo – Visma. Wirtualnym liderem wyścigu był Benjamin Thomas, który w 2019 roku był mistrzem Francji w jeździe indywidualnej na czas.

Na podjeździe pod Passo Capannelle z ucieczki odpadł Vinjebo, a w peletonie “rządy” przejęła ekipa Bahrain – Victorious, a wysoko jechał Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers). Także Canola nie dał rady jechać w ucieczce i na czele zostało trzech kolarzy.

Premię górską wygrał Mads Würtz Schmidt, a w peletonie na czele pościgu zobaczyliśmy Rafała Majkę (UAE Team Emirates). Na 28 kilometrów przed metą harcownicy mieli jeszcze 5 minut przewagi, ale przed sobą jeszcze niespełna 15 kilometrów wspinaczki na Prati di Tivo.

13 kilometrów przed szczytem odpadł kolejny z harcowników (Bais), w grupie faworytów “dość” miał Mathieu van der Poel (Alpecin – Fenix). Kiedy z peletonu zaatakował Giulio Ciccone (Trek – Segafredo) tempo zaczęła dyktować ekipa INEOS Grenadiers. Praca Ganny spowodowała, że kontakt stracił Rafał Majka.

Na 7700 metrów przed metą zaatakował Egan Bernal (INEOS Grenadiers), ale to tylko naciągnęło grupkę faworytów. Na czele kręcił już tylko Duńczyk Mads Würtz Schmidt. Kolejny atak zaprezentował Geraint Thomas (INEOS Grenadiers). Po chwili spokoju dojechał do niego Tadej Pogačar (UAE Team Emirates). 5 kilometrów przed metą ostatni z harcowników został doścignięty.

W tym samym momencie Słoweniec zostawił w tyle Brytyjczyka i samotnie pognał w stronę mety. 4 kilometry przed metą po raz kolejny przyspieszył Bernal. Na jego kole znaleźli się Simon Yates (Team BikeExchange) i Mikel Landa (Bahrain – Victorious). W kolejnej grupie był między innymi lider wyścigu, Wout van Aert (Jumbo – Visma).

Kilometr dalej z goniącej trójki odskoczył Yates, a pozostała dwójka została doścignięta przez van Aerta i “spółkę”. Co ciekawe tempa nie wytrzymał Bernal, a wcześniej odpadli między innymi Nibali i Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step).

1300 metrów przed metą Yates zaczął się zbliżać do Pogačar i z przewagi zostało tylko osiem sekund. Słoweniec nie dawał za wygraną, ale walka trwała do samej mety.

Brytyjczyk mocno naciskał, ale ostatecznie to zawodnik UAE Team Emirates wjechał jako pierwszy na Prati di Tivo! Trzeci był Sergio Higuita (EF Education – Nippo).

Wyniki czwartego etapu:

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 3:51:24
2 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:06
3 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo 0:00:29
4 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
5 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:00:31
6 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:00:35
7 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:00:42
8 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
9 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 0:00:45
10 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
11 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:00:58
12 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
13 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:01:17
14 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:27
15 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
16 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
17 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:01:44
18 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:02:05
19 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie 0:02:06
20 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:03:03
21 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
22 Marc Soler (Spa) Movistar Team
23 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
24 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:03:47
25 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie 0:04:00
26 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:04:03
27 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo
28 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
29 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
30 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:04:19
31 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
32 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:04:41
33 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
34 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 0:04:58
35 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
36 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:05:14
37 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:05:43
38 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
39 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
40 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
41 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:06:24
42 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:06:55
43 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:07:04
44 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo 0:07:31
45 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:08:46
46 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
47 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:08:55
48 Davide Villella (Ita) Movistar Team
49 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:09:40
50 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
51 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
52 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
53 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:10:22
54 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
55 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:10:53
56 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
57 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
58 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:11:31
59 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:14:19
60 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
61 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
62 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
63 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
64 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
65 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
66 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
67 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
68 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
69 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
70 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:15:00
71 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
72 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
73 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:15:46
74 Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates
75 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
76 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
77 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
78 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
79 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
80 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic
81 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
82 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic
83 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
84 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
85 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
86 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
87 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
88 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo 0:17:29
89 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:17:35
90 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
91 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
92 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
93 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
94 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
95 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma
96 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
97 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
98 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
99 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
100 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
101 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
102 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:20:30
103 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos
104 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
105 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep
106 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
107 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
108 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
109 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo
110 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
111 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
112 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:21:23
113 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
114 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange 0:21:31
115 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:22:53
116 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious
117 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
118 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo
119 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
120 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
121 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
122 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
123 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
124 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
125 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
126 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
127 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
128 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
129 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
130 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis
131 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
132 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
133 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
134 Elia Viviani (Ita) Cofidis
135 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
136 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
137 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
138 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
139 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
140 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
141 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
142 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
143 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
144 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
145 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
146 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
147 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
148 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
149 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
150 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
151 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
152 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix
153 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
154 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
155 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie
156 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
157 Max Kanter (Ger) Team DSM
158 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
159 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
160 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
161 Nico Denz (Ger) Team DSM
162 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
163 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
164 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
165 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
166 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
167 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
168 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:24:28
169 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
170 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates

Klasyfikacja generalna po czterech etapach: 

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 17:53:21
2 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 0:00:35
3 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
4 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:00:38
5 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:00:41
6 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:00:45
7 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech 0:00:55
8 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:01:03
9 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:01:12
10 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:25
11 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:01:26
12 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:01:27
13 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:01:37
14 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:01:44
15 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:01:59
16 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:02:15
17 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie 0:02:27
18 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:02:41
19 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:03:24
20 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:03:32
21 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:03:45
22 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:04:13
23 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:04:29
24 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie 0:04:42
25 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:04:57
26 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:05:08
27 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:05:31
28 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:05:58
29 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:06:04
30 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:06:43
31 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:07:01
32 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:07:12
33 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:07:38
34 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:08:30
35 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious 0:08:56
36 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:09:33
37 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:09:34
38 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:10:32
39 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:10:49
40 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:11:05
41 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:11:25
42 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:11:48
43 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:12:12
44 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo 0:13:05
45 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 0:14:16
46 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:15:01
47 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 0:15:03
48 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:15:25
49 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:15:45
50 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:16:06
51 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:16:11
52 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:16:15
53 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:16:16
54 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:16:38
55 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:17:45
56 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
57 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:18:16
58 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:18:39
59 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:18:41
60 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:18:56
61 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:19:03
62 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:20:05
63 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:20:19
64 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:20:24
65 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:20:35
66 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:20:56
67 Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates
68 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange 0:21:41
69 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic
70 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:22:00
71 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
72 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos 0:22:09
73 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:22:39
74 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos 0:23:03
75 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:23:13
76 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:23:14
77 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:23:37
78 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:23:57
79 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:24:12
80 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:24:50
81 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:25:24
82 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team 0:25:33
83 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation 0:25:44
84 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 0:26:04
85 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:26:38
86 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo 0:26:47
87 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:26:48
88 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:27:08
89 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:27:09
90 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech 0:27:16
91 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:27:24
92 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:27:40
93 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos 0:28:22
94 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:28:29
95 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:28:30
96 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos 0:28:40
97 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:28:48
98 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:30:05
99 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 0:30:36
100 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:30:41
101 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:30:57
102 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious 0:31:14
103 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:31:25
104 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:31:45
105 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:31:55
106 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:32:08
107 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:32:11
108 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
109 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange 0:32:31
110 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:32:36
111 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:32:40
112 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:32:46
113 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:33:05
114 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:33:11
115 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:33:19
116 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
117 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:33:41
118 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:34:02
119 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team 0:34:18
120 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:34:30
121 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team 0:34:31
122 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic 0:34:38
123 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:35:31
124 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:36:33
125 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:36:51
126 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:37:25
127 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:37:26
128 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 0:37:49
129 Max Kanter (Ger) Team DSM 0:38:04
130 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:38:45
131 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:39:00
132 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:39:02
133 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:39:03
134 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:39:12
135 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:39:41
136 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo 0:40:16
137 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:40:21
138 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 0:40:22
139 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:40:24
140 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
141 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:40:25
142 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:40:29
143 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:40:37
144 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos 0:40:42
145 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 0:40:46
146 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:41:21
147 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo 0:41:23
148 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:41:24
149 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo 0:41:26
150 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:41:39
151 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 0:41:41
152 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:42:15
153 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:42:33
154 Nico Denz (Ger) Team DSM 0:42:48
155 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:42:59
156 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:43:17
157 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:43:43
158 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:43:45
159 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:44:11
160 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:44:17
161 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
162 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:45:10
163 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:45:54
164 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
165 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma 0:46:48
166 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:48:01
167 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:50:22
168 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:52:25
169 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:58:15
170 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:04:04
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Sergio
Sergio

No. To Rafał jest w formie.