Fot. Lang Team

Znamy miejsce i termin rozegrania Tour de Pologne Amatorów 2021. Organizowana przez Czesława Langa impreza odbędzie się w Arłamowie.

Jeden z największych amatorskich wyścigów w naszym kraju rozgrywany jest od 11 lat i co roku przyciąga wielu uczestników. Od samego początku istnienia jego stałą lokalizacją była Bukowina Tatrzańska – zabrakło jej tylko w zeszłym roku i to tylko dlatego, że z powodu pandemii impreza została przeniesiona do świata wirtualnego.

W 2021 wyścig również opuści miejsce znane wszystkim fanom kolarstwa w Polsce. Wszystko dlatego, że tym razem odbędzie się on w Arłamowie – jednej z najbardziej znanych miejscowości w Bieszczadach, w której w 1982 roku internowany był Lech Wałęsa.

Inną zmianą będzie nazwa imprezy organizowanej przez Czesława Langa. Dopisany zostanie do niej człon „Memoriał Ryszarda Szurkowskiego”, ponieważ będzie ona dedykowana pamięci zmarłego kilka tygodni temu czterokrotnego zwycięzcy Wyścigu Pokoju.

Szczegóły trasy nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie zostaną podane do publicznej wiadomości jutro o 10.00, podczas oficjalnej konferencji prasowej w Hotelu Arłamów, który od kilku lat jest oficjalną bazą reprezentacji Polski w piłce nożnej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments