Fot. Lang Team

Porównanie swojego czasu z zawodowcami, okazja do wygrania tygodniowego pobytu w Hotelu Arłamów – to właśnie czeka na zawodników podczas ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników premię specjalną o długości kilometra na Kalwarii Pacławskiej.

31 lipca w Arłamowie wystartuje kolejna edycja ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. O trasach, zapisach i wszystkim co najważniejsze pisaliśmy już na naszej stronie, ale warto przypomnieć – na zawodników i zawodniczki czeka prawie 75km pełne podjazdów, z którymi zmierzą się także najlepsi kolarze na świecie w ramach 79. Tour de Pologne.

W tym roku stawiamy na sprawdzone miejsce i ponownie zapraszamy wszystkich amatorów do Arłamowa. Przygotowaliśmy piękną, wymagającą, ale bezpieczną trasę w Bieszczadach. Do pokonania będzie 75 kilometrów ze startem i metą w Hotelu Arłamów. Będzie to szansa aby przejechać odcinkiem III etapu dla zawodowców z Kraśnika do Przemyśla. Najlepsza zawodniczka i zawodnik wygrają wyjazd do Madonna di Campiglio

— zapowiada Czesław Lang i dodaje – ale mam jeszcze jednego asa w rękawie! 

Tym asem w rękawie jest dodatkowa klasyfikacja na odcinku specjalnym Hotelu Arłamów pod Kalwarię Pacławską! Najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna na tym odcinku wygrają tygodniowy pobyt w Hotelu Arłamów wraz z wieloma atrakcjami (rozgrzewający seans w Świecie Saun, relaks w Strefie Basenów, joga, siłownia) oraz pełnym wyżywieniem.

Podjazd pod Kalwarię Pacławską, a raczej wybrany jego odcinek o długości jednego kilometra to świetne miejsce, aby sprawdzić swój czas na tle zawodowców i porównać z nimi 1:1 swój wynik, dzięki odcinkowemu pomiarowi czasu. Patrząc na rozmiar nagrody można się spodziewać, że amatorzy pobiją tu najlepszych kolarzy na świecie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments