Fot. Mazowsze Serce Polski

BMW Zdunek, dealer niemieckiego koncernu samochodowego, został partnerem drużyny Mazowsze Serce Polski. 

W pierwszym sezonie mazowiecka ekipa jeździła samochodami marki Skoda, ale od tego roku przesiada się do BMW, konkretnie modelu 518 w wersji kombi.

Oto treść komunikatu drużyny:

BMW Zdunek partnerem Mazowsze Serce Polski Cycling Team przez najbliższe lata! Każdy sezon działalności ekipy kolarskiej to dziesiątki tysięcy kilometrów przejechanych w samochodach. Pojazdy muszą być niezawodne, komfortowe, zapewniające bezpieczeństwo dobrze się prezentujące na szosach całego świata.
Przez najbliższe lata w najwyższej jakości samochody będziemy wyposażeni przez BMW Zdunek. Nasz wybór to model 518 w wersji Combi.

Jesteśmy zaszczyceni, że udało nam się pozyskać takiego partnera i z dumą będziemy prezentować go na szosach krajowych oraz zagranicznych.

Jak poinformował nas szef ekipy Dariusz Banaszek, w najbliższych tygodniach do drużyny dołączą kolejni partnerzy i sponsorzy.

Ekipa Mazowsze Serce Polski Cycling Team rozpoczęła sezon 2021 w ubiegły weekend. Zawodnicy Dariusza Banaszka wystartowali w Grand Prix Alanya i Grand Prix Gazipasa, w którym Alan Banaszek zajął trzecie miejsce.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments