fot. Team Qhubeka ASSOS

Zawodnik zespołu Team Qhubeka ASSOS Łukasz Wiśniowski zadebiutuje w barwach nowego zespołu w rozpoczynającym się w najbliższą środę wyścigu Etoile de Bessèges.

Przypomnijmy, że popularny “Wiśnia” po dwóch latach spędzonych w CCC Team podpisał kontrakt z ekipą Team Qhubeka ASSOS. 29-letni zawodnik w ekipie kierowanej przez Douglasa Rydera będzie mógł się zaprezentować już w najbliższych dniach podczas pięcioetapowego wyścigu Etoile de Bessèges.

Liderem zespołu Team Qhubeka ASSOS podczas ścigania we Francji będzie obecny mistrz Włoch i Europy w wyścigu ze startu wspólnego Giacomo Nizzolo. Na finiszach z pewnością mogą go dobrze rozprowadzić wspomniany już Łukasz Wiśniowski, Matteo Pelucchi oraz Michael Gogl. W klasyfikacji generalnej i na trudniejszych odcinkach z pewnością groźny będzie Australijczyk Simon Clarke. Skład zespołu Team Qhubeka ASSOS uzupełnią Andreas Stokbro oraz Sean Bennett.

Skład zespołu Team Qhubeka ASSOS w wyścigu Etoile de Bessèges:

Giacomo Nizzolo, Matteo Pelucchi (Włochy), Michael Gogl (Austria), Simon Clarke (Australia), Łukasz Wiśniowski (Polska), Andreas Stokbro (Dania) oraz Sean Bennett (USA).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments