fot. Mostostal Puławy

Dziś poznaliśmy skład zespołu Mostostal Puławy w 2021 roku. Kadrę drużyny, którą kierują Andrzej Domin oraz Łukasz Świderski stworzy w sumie dziewięciu zawodników.

Spółka Mostostal Puławy, czyli jedna z największych spółek na rynku budowlanym powraca do sponsorowania drużyny kolarskiej. Przypomnijmy, że firma z Puław przez 24 lata wspierała kolarstwo. Na szczęście kierownictwo firmy zdecydowało się ponownie zainwestować swoje pieniądze w sport. W sezonie 2021 ekipa Mostostal Puławy nie będzie jeszcze zespołem zawodowym. Jednakże kierownictwo drużyny ma ambitne plany, aby uzyskać status profesjonalny już w 2022 roku.

Skład zespołu Mostostal Puławy stworzy w sumie dziewięciu kolarzy. Są wśród nich znani zawodnicy, tacy jak: Michał Podlaski (ostatnio Mazowsze Serce Polski), Piotr Pękala oraz Karol Wawrzyniak (byli kolarze CCC Development Team). Ponadto w ekipie znajdą sie, zarówno Artur Sowiński, jak i Krzysztof Domin, którzy ścigali się w minionym sezonie we włoskich ekipach kontynentalnych.

Skład drużyny Mostostal Puławy w sezonie 2021:

Kolarze:

Piotr Pękala

Michał Podlaski

Artur Sowiński

Krzysztof Domin

Bartłomiej Proć

Karol Wawrzyniak

Jakub Ścibior

Aleksander Nikiel

Michał Sędzielewski

Dyrektorzy sportowi:

Łukasz Świderski

Andrzej Domin

Poprzedni artykułDrużyna Trek-Segafredo wyrównała bazowe wynagrodzenie dla kobiet z pensją mężczyzn
Następny artykułRyszard Szurkowski nie żyje
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments