fot. Jumbo-Visma/Twitter

W sezonie 2021 kolarze grupy Jumbo-Visma już nie będą współpracować z włoskim dostawcą rowerów – firmą Bianchi. Zanim zawodnicy holenderskiej drużyny przesiądą się na sprzęt marki Cervélo, to charakterystyczne, turkusowe rowery można obecnie pozyskać na internetowej aukcji.

Na platformie Catawiki.com każdy pasjonat i kibic kolarstwa posiadający spore nakłady wolnej gotówki może wylicytować rowery Primoža Rogliča, Wouta van Aerta, Toma Dumoulina i innych kolarzy zespołu Jumbo-Visma.

Można zakupić, chociażby rower Bianchi Oltre XR4 2020 Celeste, na którym Primož Roglič wygrywał drugą w swojej karierze hiszpańską Vueltę. Cena w momencie publikacji tego artykułu wynosi 9500 euro. Nieco droższe są dostępne dwa rowery Wouta van Aerta. Pierwszy z nich Bianchi Oltre XR4 2020 Celeste, gdy Belg wygrywał tegoroczny Mediolan – San Remo kosztuje na ten moment równe 10 000 euro. Tyle samo trzeba zapłacić za popularną „kozę” – rower do jazdy indywidualnej na czas Bianchi Aquila TT Celeste, również należący wcześniej do Wouta van Aerta.

Aukcja rowerów Bianchi, na których w minionych sezonach ścigali się zawodnicy zespołu Jumbo-Visma dostępna jest pod wskazanym linkiem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments