Ekipa Bahrain Victorious zaprezentowała koszulkę na sezon 2021.

Drużyna z Królestwa Bahrajnu po odejściu McLarena zmienia swoją nazwę na Bahrain Victorious. Drugi człon nazwy ma oznaczać oczywiście dążenie do zwycięstwa w kolarstwie, a także poza nim.

W sezonie 2021 nowymi kolarzami ekipy będą Jack Haig, Gino Mäder i Jonathan Milan. Jednak nadal o sile zespołu stanowić będą Mikel Landa, Pello Bilbao, Wout Poels, Dylan Teuns, Sonny Colbrelli oraz Matej Mohoric.

Kolarstwo to jeden z najtrudniejszych sportów, w którym liczy się poświęcenie, dyscyplina i wytrwałość. To właśnie te wartości są potrzebne do uprawiania sportów wytrzymałościowych, które mogą promować lepszy styl życia dla wszystkich. Team Bahrain Victorious będzie odzwierciedlać naszą wizję budowania zespołu, który stawia na wydajność, a jego celem jest inspirowanie i wygrywanie na najwyższym poziomie

– powiedział założyciel drużyny – Shaikh Nasser bin Hamad Al Khalifa.

Koszulka nie zmieniła się zbytnio. Dominują czerwień i czerń, a projekt należy do Nalini. Ekipa nadal będzie jeździć na rowerach marki Merida. W gronie sponsorów znaleźli się: Bahrain Economic Development Board, Bapco, Batelco, National Bank of Bahrain oraz Alba.