fot. © BORA - hansgrohe / Sportful / Chiara Redaschi

Niemiecka ekipa BORA – hansgrohe należąca do grona WorldTeams zaprezentowała dziś swój strój, w jakim jej kolarze będą się ścigać w 2021 roku.

Nowa koszulka zespołu kierowanego przez Ralpha Denka została wykonana przez firmę Sportful. Barwy i krój tego stroju w znacznej mierze przypominają koszulki, w jakich zawodnicy ekipy BORA – hansgrohe występowali podczas tegorocznego Tour de France.

O powodach kontynuacji dotychczasowej współpracy z firmą Sportful opowiedział generalny menedżer niemieckiej drużyny BORA – hansgrohe Ralph Denk.

Jako zespół WorldTour naszym priorytetem są zawsze wyniki. Sportful współpracował z nami przez lata, aby opracować niezwykle szybki, aerodynamiczny materiał. Jednocześnie chcielibyśmy również zaprezentować naszym fanom i kolarzom uderzający design. Dlatego zdecydowaliśmy się wybrać dedykowany jasnoszary odcień jako główny kolor stroju w 2021 roku. Sportful jest przekonany, że delikatne odcienie szarości będą wyznaczać trend w branży modowej, więc oczywiście chcielibyśmy być w tej czołówce już od samego początku. Pozostajemy, także wierni szewronowi (wzór w jodełkę w dolnej części koszulki – przyp.red.)

– mówił Denk.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments