Ekipa Voster ATS Team poinformowała o przedłużeniu umów z Mateuszem Grabisem i Jakubem Muriasem.

Grabis i Murias są kolejnymi kolarzami, którzy będą reprezentować barwy ekipy Mariusza Witeckiego w przyszłym sezonie. Mateusz Grabis z ekipą Voster ATS związany jest od 2017 roku. W karierze zajmował drugie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego do lat 23. na mistrzostwach Polski i na jednym z etapów Karpackiego Wyścigu Kurierów. Na podium kończył też Koronę Kocich Gór i Puchar Uzdrowisk Karpackich. Triumfował w Memoriale Henryka Łasaka i był trzeci w etapówce Turul Romaniei (2.1). Najlepszymi wynikami Mateusza Grabisa w tym sezonie są czwarte miejsce w Pucharze Czech – Skoda Cup-Tour de Brdy i druga pozycja w klasyfikacji górskiej Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków.

22-letni Murias dołączył do Voster ATS Team w 2020 roku. W barwach tej ekipy zajął bardzo dobre, trzecie miejsce na etapie Belgrade – Banjaluka, a w klasyfikacji generalnej wyścigu uplasował się na dwunastej pozycji. W przeszłości zajmował szóste miejsce w szwajcarskim L’Enfer du Chablais oraz zwyciężył w klasyfikacji górskiej Wyścigu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej.

W składzie Voster ATS Team na sezon 2021 oprócz Mateusza Grabisa i Jakuba Muriasa są Szymon Rekita i Szymon Krawczyk.