Foto: Tirreno Adriatico

Tim Merlier (Alpecin-Fenix) wygrał po finiszu z peletonu szósty etap “Wyścigu Dwóch Mórz”. Liderem pozostał Simon Yates (Mitchelton-Scott), a drugi jest Rafał Majka (BORA-hansgrohe).

Po wczorajszym królewskim etapie na Tirreno-Adriatico dzisiaj na kolarzy czekała łatwiejsza przeprawa. Do przejechania było 171 kilometrów z Castelfidardo do miejscowości Senigallia. W pierwszej części trasy było pagórkowato, ale można się było raczej spodziewać pojedynku sprinterów.

Jeszcze przed startem miłą niespodziankę miał obchodzący dzisiaj 31 urodziny Rafał Majka (BORA-hansgrohe).

W ucieczkę dnia zabrali się: Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal), Josip Rumac i Simon Pellaud (obaj Androni Giocattoli – Sidermec), Axel Domont (AG2R La Mondiale) oraz Veljko Stojnić (Vini Zabù – KTM).

Peleton cały czas kontrolował sytuację i nie pozwalał na większą przewagę niż trzy minuty. Jedyną górską premię wygrał Hagen, ale w tej klasyfikacji liderował Héctor Carretero (Movistar Team).

Wśród harcowników najbardziej ambitny okazał się Norweg Hagen z Lotto Soudal, ale jego zakusy zakończyły się na 13 kilometrów przed metą.

Na pięć kilometrów przed kreską zaczęły się tworzyć na poważnie sprinterskie pociągi. Niestety osamotniony Szymon Sajnok (CCC Team) starał się utrzymywać na kole Fernando Gavirii (UAE Team Emirates).

Najlepiej na finiszu zachował się mistrz Belgii Tim Merlier (Alpecin-Fenix), który zaliczył swoje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drugi był Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe), a trzeci Magnus Cort (EF Pro Cycling).

Szymon Sajnok ostatecznie na dziewiętnastym miejscu.

Wyniki szóstego etapu:

1 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 3:59:30
2 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling 0:00:00
4 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
5 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
6 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
7 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
8 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:00
9 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
10 Alex Aranburu Deba (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
11 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
12 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:00:00
13 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
14 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
15 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
16 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
17 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
18 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb 0:00:00
19 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:00:00
20 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
21 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
22 Imerio Cima (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
23 Andrea Vendrame (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:00
24 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:00
25 Carlos Barbero (Esp) NTT Pro Cycling 0:00:00
26 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
27 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
28 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
29 Mathieu Van Der Poel (Ned) Alpecin – Fenix 0:00:00
30 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
31 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
32 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
33 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
34 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
35 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
36 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:00
37 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
38 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:00
39 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:00
40 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:00:00
41 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
42 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling 0:00:00
43 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
44 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:00
45 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
46 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
47 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
48 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
49 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:00
50 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
51 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:00
52 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
53 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:00:00
54 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 0:00:00
55 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:00:00
56 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
57 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
58 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
59 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
60 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
61 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:00:00
62 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
63 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
64 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:00:00
65 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
66 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
67 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
68 William Barta (USA) CCC Team 0:00:00
69 Enrico Gasparotto (SUI) NTT Pro Cycling 0:00:00
70 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
71 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:00
72 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling 0:00:00
73 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
74 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
75 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
76 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:00:00
77 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin – Fenix 0:00:00
78 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:00
79 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:00
80 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:00
81 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team 0:00:00
82 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
83 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
84 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:00
85 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R La Mondiale 0:00:00
86 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
87 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:00
88 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:00:00
89 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
90 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:00
91 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
92 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
93 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
94 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
95 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:00
96 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
97 Pieter Weening (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
98 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
99 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
100 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:00
101 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
102 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling 0:00:00
103 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 0:00:00
104 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:00:00
105 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
106 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
107 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
108 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:00:00
109 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:00
110 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:00
111 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
112 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:00:26
113 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
114 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:00:36
115 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:00:36
116 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:00:36
117 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:36
118 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:00:36
119 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:36
120 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:00:36
121 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:00:36
122 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:00:57
123 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:57
124 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:57
125 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation 0:00:57
126 Chris Froome (GBr) Team Ineos 0:00:57
127 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:57
128 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:57
129 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:57
130 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling 0:00:57
131 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:00:57
132 Rohan Dennis (Aus) Team Ineos 0:00:57
133 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:00:57
134 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:57
135 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:57
136 Marco Canola (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:57
137 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling 0:00:57
138 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:00:57
139 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:14
140 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:01:39
141 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:01
142 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:02:12
143 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:02:18
144 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:02:18
145 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
146 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:02:44
147 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:03
148 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team 0:03:10
149 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:03:37
150 Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabù – KTM 0:05:48
151 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:05:48
152 James Mitri (NZl) Vini Zabù – KTM 0:05:48
153 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:05:48
154 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:05:48
155 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:48
156 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 0:05:48
157 Antonio Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:05:48
158 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:05:48
159 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:48
160 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:05:59
161 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 0:05:59
162 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:59
DNF Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo
DNS Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:

1 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 27:36:29
2 Rafał Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:16
3 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:39
4 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:49
5 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:54
6 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:01:00
7 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:01:21
8 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:01:22
9 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:02:28
10 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:44
11 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:02:49
12 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling 0:02:52
13 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:03:24
14 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:25
15 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:03:31
16 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:03:49
17 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:04:47
18 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:04:57
19 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:05:51
20 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:06:49
21 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:07:18
22 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:07:22
23 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R La Mondiale 0:07:58
24 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:08:13
25 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:08:40
26 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:09:03
27 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:10:52
28 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:10:52
29 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:11:26
30 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:12:59
31 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:13:24
32 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:14:09
33 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:14:16
34 William Barta (USA) CCC Team 0:14:20
35 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:42
36 Pieter Weening (Ned) Trek – Segafredo 0:15:00
37 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team 0:15:17
38 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:15:52
39 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:16:19
40 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling 0:17:23
41 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling 0:19:45
42 Andrea Vendrame (Ita) AG2R La Mondiale 0:21:18
43 Enrico Gasparotto (SUI) NTT Pro Cycling 0:22:05
44 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:22:16
45 Alex Aranburu Deba (Esp) Astana Pro Team 0:23:19
46 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:24:12
47 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:24:32
48 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:24:38
49 Mathieu Van Der Poel (Ned) Alpecin – Fenix 0:24:55
50 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:26:08
51 Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabù – KTM 0:26:16
52 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 0:28:57
53 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:30:53
54 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:31:17
55 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation 0:32:10
56 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:32:35
57 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:32:37
58 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:32:38
59 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:33:26
60 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:33:50
61 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:34:12
62 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:34:52
63 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:35:05
64 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:35:11
65 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:35:20
66 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:35:28
67 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:35:49
68 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:36:37
69 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:37:46
70 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:37:51
71 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:40:00
72 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:40:52
73 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:41:13
74 Antonio Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:43:27
75 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:44:08
76 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:45:11
77 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:45:52
78 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:46:09
79 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:47:17
80 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabù – KTM 0:47:33
81 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team 0:47:55
82 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team 0:48:10
83 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:48:52
84 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:48:53
85 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:48:54
86 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:49:08
87 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:49:29
88 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:49:32
89 Rohan Dennis (Aus) Team Ineos 0:49:37
90 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:49:42
91 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:49:47
92 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:49:47
93 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:50:06
94 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:50:44
95 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:51:56
96 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:52:23
97 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 0:52:35
98 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:54:45
99 Carlos Barbero (Esp) NTT Pro Cycling 0:54:54
100 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 0:55:42
101 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin – Fenix 0:56:32
102 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling 0:57:21
103 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:57:22
104 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:57:49
105 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling 0:57:54
106 Chris Froome (GBr) Team Ineos 0:58:11
107 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:58:17
108 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:58:34
109 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling 0:59:54
110 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 1:00:43
111 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 1:00:46
112 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin – Fenix 1:01:14
113 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:01:30
114 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 1:02:12
115 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 1:02:54
116 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 1:03:14
117 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 1:03:47
118 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 1:04:09
119 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:04:31
120 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 1:05:01
121 Marco Canola (Ita) Gazprom – RusVelo 1:05:01
122 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:05:46
123 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 1:07:55
124 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 1:09:08
125 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin – Fenix 1:09:31
126 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 1:09:38
127 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 1:10:39
128 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 1:11:58
129 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 1:12:07
130 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 1:12:08
131 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:12:23
132 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:13:19
133 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 1:13:27
134 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 1:13:38
135 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 1:13:38
136 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 1:13:38
137 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 1:14:04
138 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 1:14:14
139 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:14:34
140 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:14:35
141 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 1:14:35
142 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 1:14:38
143 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 1:14:42
144 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 1:15:20
145 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 1:15:45
146 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:15:50
147 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 1:15:50
148 Imerio Cima (Ita) Gazprom – RusVelo 1:15:57
149 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 1:16:26
150 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 1:18:30
151 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 1:19:02
152 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabù – KTM 1:19:12
153 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb 1:19:12
154 James Mitri (NZl) Vini Zabù – KTM 1:19:26
155 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 1:19:31
156 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:19:31
157 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:22:46
158 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 1:22:46
159 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 1:23:11
160 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 1:23:39
161 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 1:25:11
162 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabù – KTM 1:31:28