fot. Giro Ciclistico d'Italia

Thomas Pidcock rozpoczął trudniejszą część Baby Giro od zwycięstwa i został nowym liderem wyścigu.

Dzisiejszy dzień stał pod znakiem gór. Pojawiły się dziś po raz pierwszy w tym roku zarówno na Tour de France – największym wyścigu kolarskim na świecie i Baby Giro – a więc, po odwołaniu Tour de l’Avenir – największym wyścigu wieloetapowym dla młodzieżowców.

Zawodnicy poniżej 23 roku życia musieli się zmierzyć z jeszcze większymi trudnościami niż ich starsi koledzy. Do pokonania mieli cztery górskie premie – wszystkie umiejscowione w drugiej części trasy. Najgroźniej wyglądał 20-kilometrowy podjazd pod Lessini, ale inne wzniesienia, w tym to finałowe, również wyglądały na dość trudne.

I być może z tego powodu w rywalizacji młodych kolarzy działo się dziś zdecydowanie więcej. Pierwszoplanowym aktorem okazał się Thomas Pidcock, który zaatakował na La Colinie i szybko dogonił Matteo Carboniego – ostatniego kolarza z ucieczki dnia, który utrzymywał się jeszcze przed główną grupą.

Później Brytyjczyk powiększał przewagę. Na 3 kilometry przed metą wynosiła ona 30 sekund. Na mecie nieco spadła – do 22 sekund, ale świetny przełajowiec i tak ma się z czego cieszyć, ponieważ odniósł swoje pierwsze zwycięstwo od roku.

W sierpniu 2019 wygrał Tour de Alsace, a niespełna miesiąc później odniósł groźną kontuzję podczas Tour de l’Avenir. Później była jeszcze przerwa spowodowana pandemią, co spowodowało, że Pidcock w czasie ostatnich 12 miesięcy wziął udział w zaledwie trzech imprezach (Giro jest czwarte). W międzyczasie zdążył zdobyć brąz mistrzostw świata młodzieżowców, ale po zwycięstwo sięgnął dopiero teraz.

Za nim linię mety przekroczyli dwaj Włosi – Kevin Colleoni i Giovanni Aleotti – 2. zawodnik Karpackiego Wyścigu Kurierów sprzed roku. Obaj zajmują także miejsca na podium klasyfikacji generalnej, ale do liderującego Pidcocka mają już spore straty. Jeśli na kolejnych, równie ciężkich etapach, Brytyjczyk utrzyma to tempo, to za kilka dni może zostać pierwszym zwycięzcą Giro Ciclistico d’Italia, pochodzącym z Wysp Brytyjskich.

Wyniki 4. etapu

1  PIDCOCK Thomas Trinity Road Racing 3:59:34
2  COLLEONI Kevin Biesse Arvedi 0:22
3  ALEOTTI Giovanni Cycling Team Friuli ASD 0:37
4  QUINN Sean Hagens Berman Axeon 0:42
5  VOISARD Yannis Swiss Racing Academy 1:02
6  ZAMBANINI Edoardo Zalf Euromobil Désirée Fior 1:06
7  VANDENABEELE Henri Lotto – Soudal U23 1:32
8  CONCA Filippo Biesse Arvedi 1:42
9  BAYER Tobias Tirol KTM Cycling Team 1:59
10  HEALY Ben Trinity Road Racing 2:23
11  TIBERI Antonio Team Colpack Ballan 2:29
12  GARCÍA Carlos Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 2:32
13  JOHNSTON Calum Holdsworth Zappi Team 2:34
14  CIUCCARELLI Riccardo Sangemini Trevigiani Mg.k Vis ,,
15  SESSA Gerardo Velo Plus Racing Team Palazzago 2:36
16  HELLEMOSE Asbjorn Velo Club Mendrisio ,,
17  MIGNOLLI Gianluca General Store Essegibi F.lli Curia 2:39
18  PEÑA JIMENEZ Jesus David Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 2:40
19  BAIS Davide Cycling Team Friuli ASD 2:42
20  RASTELLI Luca Team Colpack Ballan ,,
21  EL GOUZI Omar Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
22  BALMER Alexandre Equipe continentale Groupama-FDJ 2:48
23  GLOAG Thomas Trinity Road Racing ,,
24  MULUBRHAN Henok NTT Continental Cycling Team ,,
25  MALAVER Brayan Esteban Aran Cucine Vejus 2:51
26  GARCIA GONZALEZ Sergio Kometa Xstra Cycling Team 2:53
27  FANCELLU Alessandro Kometa Xstra Cycling Team 2:58
28  STEPANOV Andrei Gazprom-Rusvelo U23 3:03
29  MURGUIALDAY Jokin Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 3:07
30  DORIGONI Jakob Work Service Dynatek Vega 3:19
31  MURGANO Marco Casillo – Petroli Firenze – Hopplà ,,
32  WOOD Harrison SEG Racing Academy 3:41
33  ROPERO Alejandro Kometa Xstra Cycling Team 4:05
34  BARISON Emanuele Zalf Euromobil Désirée Fior ,,
35  NINCI Gabriele Mastromarco Sensi Nibali 4:10
36  PARRAVANO Francesco Aran Cucine Vejus 5:28
37  PORTA Gabriele Gallina Colosio Eurofeed 6:26
38  MAGLI Filippo Mastromarco Sensi Nibali 7:20
39  CARBONI Matteo Biesse Arvedi 7:37
40  ZOCCARATO Samuele Team Colpack Ballan ,,
41  PIETROBON Andrea Cycling Team Friuli ASD 8:10
42  ANDERSON Edward Hagens Berman Axeon 8:50
43  BOGLI Jonathan Swiss Racing Academy 9:15
44  SCHNEITER Joab Swiss Racing Academy ,,
45  ZEA Luis Daniel Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 9:26
46  PEREZ-LANDALUCE Eduardo Kometa Xstra Cycling Team 9:50
47  BARONI Alessandro Gallina Colosio Eurofeed 10:51
48  BENEDETTI Gabriele Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 11:37
49  BALDACCINI Davide Team Colpack Ballan 13:12
50  APOSTI Leonardo GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano 14:41
51  FATKULLIN Valerii Gazprom-Rusvelo U23 ,,
52  MAROUAN Omar GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano ,,
53  SHERSTNEV Timofei Gazprom-Rusvelo U23 14:47
54  PIERANTOZZI Lucio Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 15:28
55  WRIGHT Paul Holdsworth Zappi Team 17:36
56  PEÑA Wilson Estiben Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas ,,
57  ENGELHARDT Felix Tirol KTM Cycling Team 18:03
58  CANTONI Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team 18:34
59  ABENANTE Pasquale Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 19:32
60  MARINOZZI Alessandro Sangemini Trevigiani Mg.k Vis ,,
61  ASKEY Lewis Equipe continentale Groupama-FDJ ,,
62  CASTRO Camilo Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA ,,
63  PALADIN Luca Gallina Colosio Eurofeed 20:11
64  MERCHAN Didier Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 20:16
65  CASALLAS RINCON Yeisson Ferney Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas ,,
66  ZURLO Matteo Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 22:29
67  FARESIN Edoardo Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 22:32
68  FOUCHÉ James Hagens Berman Axeon 22:34
69  SWEENY Harry Lotto – Soudal U23 ,,
70  BARONCINI Filippo Beltrami TSA Marchiol 22:58
71  COLNAGHI Luca Zalf Euromobil Désirée Fior 23:17
72  EGGENBERG Ruben Swiss Racing Academy ,,
73  MÜLLER Reto Swiss Racing Academy ,,
74  MENEGOTTO Jacopo Biesse Arvedi 23:39
75  GAZZOLI Michele Team Colpack Ballan ,,
76  PETRELLI Gabriele Cycling Team Friuli ASD ,,
77  MUJIKA Mikel Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA ,,
78  NENCINI Tommaso Mastromarco Sensi Nibali ,,
79  FURLAN Matteo Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
80  BASEGGIO Matteo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
81  REGALLI Luca Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
82  GHIRLANDA Marco Velo Club Mendrisio ,,
83  PUPPIO Antonio Kometa Xstra Cycling Team ,,
84  VISINTAINER Lorenzo General Store Essegibi F.lli Curia ,,
85  FUENTES CHAVES Fabian Camilo Velo Plus Racing Team Palazzago ,,
86  MILAN Jonathan Cycling Team Friuli ASD ,,
87  MARIT Arne Lotto – Soudal U23 ,,
88  ZAMBELLI Samuele Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
89  BELLONI Manuel Velo Club Mendrisio ,,
90  VIEGAS Daniel Kometa Xstra Cycling Team ,,
91  GALLO Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team ,,
92  DEKKER David SEG Racing Academy ,,
93  BROWN Connor NTT Continental Cycling Team ,,
94  PICCOLO Andrea Team Colpack Ballan ,,
95  GRENDENE Marco Beltrami TSA Marchiol ,,
96  PIRRO Francesco GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano ,,
97  MOTTI Alessandro Velo Club Mendrisio ,,
98  BONALDO Kevin Zalf Euromobil Désirée Fior ,,
99  ROCCHETTA Cristian General Store Essegibi F.lli Curia ,,
100  GUASCO Mattia NTT Continental Cycling Team ,,
101  VERRE Alessandro Casillo – Petroli Firenze – Hopplà ,,
102  CAMARGO Diego Andres Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas ,,
103  QUARTUCCI Lorenzo Zalf Euromobil Désirée Fior ,,
104  PEGORARO Matteo Gino Zalf Euromobil Désirée Fior ,,
105  FERRI Niccolo Mastromarco Sensi Nibali ,,
106  MOLINI Federico Mastromarco Sensi Nibali ,,
107  POPOV Anton Gazprom-Rusvelo U23 ,,
108  GARIBBO Nicolò GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano ,,
109  HOLLYMAN Mason Holdsworth Zappi Team ,,
110  RUBINO Samuele NTT Continental Cycling Team ,,
111  BALLABIO Giacomo Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
112  RACCANI Simone Beltrami TSA Marchiol ,,
113  MARCELLUSI Martin Mastromarco Sensi Nibali ,,
114  TAROZZI Manuele #inEmiliaRomagna Cycling Team ,,
115  FANTONI Matteo Velo Plus Racing Team Palazzago ,,
116  SZOLLOSI Ferenc Gallina Colosio Eurofeed ,,
117  DI GUGLIELMO Fabio Sangemini Trevigiani Mg.k Vis ,,
118  DAVY Clément Equipe continentale Groupama-FDJ ,,
119  SANTAROMITA Alessandro Velo Club Mendrisio 24:25
120  HOOLE Daan SEG Racing Academy 24:48
121  MEEUS Jordi SEG Racing Academy ,,
122  STEWART Jake Equipe continentale Groupama-FDJ ,,
123  DAVIS Cole Hagens Berman Axeon ,,
124  MONIQUET Sylvain Equipe continentale Groupama-FDJ ,,
125  PETRUCCI Mattia Equipe continentale Groupama-FDJ ,,
126  BERZI Andrea Biesse Arvedi 25:38
127  TRONSTAD Karl Jonas Holdsworth Zappi Team ,,
128  FRIGERIO Stefano LAN Service – Zheroquadro Cycling Team ,,
129  PALMA Alessio LAN Service – Zheroquadro Cycling Team 25:41
130  PESENTI Jacopo Velo Plus Racing Team Palazzago 26:14
131  MOLINA Wilmar Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 26:23
132  TIKHONIN Evgenii Gazprom-Rusvelo U23 26:39
133  FREDDI Matteo Beltrami TSA Marchiol ,,
134  BAUCE Davide Gallina Colosio Eurofeed 28:56
135  BOBBO Riccardo NTT Continental Cycling Team ,,
136  VIERO Marco Work Service Dynatek Vega 29:44
137  PONGILUPPI Matteo Gallina Colosio Eurofeed 29:46
138  ZECCHIN Michael Work Service Dynatek Vega ,,
139  PELLIZZER Mattia Iseo Serrature – Rime – Carnovali 30:09
DNF  KUGAEVSKI Gleb Gazprom-Rusvelo U23
DNF  BAHR Christian Holdsworth Zappi Team ,,
DNF  ETXEBERRIA Josu Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA ,,
DNF  GAMPER Florian Tirol KTM Cycling Team ,,
DNF  SAUVAGNARGUES Jacques Trinity Road Racing ,,
DNF  WILDAUER Markus Tirol KTM Cycling Team ,,
DNF  MORO Riccardo LAN Service – Zheroquadro Cycling Team ,,
DNF  NESSLER Martin Cycling Team Friuli ASD ,,
DNF  WOOD Reece Holdsworth Zappi Team ,,
DNS  REYNDERS Jens Hagens Berman Axeon ,,

 

Klasyfikacja Generalna po 4. etapie:

1 3 ▲2  PIDCOCK Thomas Trinity Road Racing 13:08:10
2 14 ▲12  COLLEONI Kevin Biesse Arvedi 0:58
3 10 ▲7  ALEOTTI Giovanni Cycling Team Friuli ASD 1:15
4 11 ▲7  QUINN Sean Hagens Berman Axeon 1:24
5 2 ▼3  VANDENABEELE Henri Lotto – Soudal U23 1:27
6 13 ▲7  VOISARD Yannis Swiss Racing Academy 1:44
7 7  ZAMBANINI Edoardo Zalf Euromobil Désirée Fior 1:48
8 4 ▼4  BAYER Tobias Tirol KTM Cycling Team 2:11
9 15 ▲6  CONCA Filippo Biesse Arvedi 2:24
10 6 ▼4  BAIS Davide Cycling Team Friuli ASD 3:09
11 18 ▲7  HELLEMOSE Asbjorn Velo Club Mendrisio 3:18
12 16 ▲4  MULUBRHAN Henok NTT Continental Cycling Team 3:30
13 19 ▲6  BALMER Alexandre Equipe continentale Groupama-FDJ 3:36
14 12 ▼2  FANCELLU Alessandro Kometa Xstra Cycling Team 3:40
15 26 ▲11  JOHNSTON Calum Holdsworth Zappi Team 3:46
16 17 ▲1  MURGUIALDAY Jokin Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 3:49
17 25 ▲8  EL GOUZI Omar Iseo Serrature – Rime – Carnovali 3:54
18 5 ▼13  ROPERO Alejandro Kometa Xstra Cycling Team 4:22
19 22 ▲3  DORIGONI Jakob Work Service Dynatek Vega 4:28
20 29 ▲9  TIBERI Antonio Team Colpack Ballan 4:48
21 30 ▲9  MIGNOLLI Gianluca General Store Essegibi F.lli Curia 4:58
22 32 ▲10  GARCÍA Carlos Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 4:59
23 34 ▲11  MURGANO Marco Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 6:02
24 28 ▲4  BARISON Emanuele Zalf Euromobil Désirée Fior 6:05
25 36 ▲11  PARRAVANO Francesco Aran Cucine Vejus 8:25
26 48 ▲22  SESSA Gerardo Velo Plus Racing Team Palazzago 8:48
27 49 ▲22  GARCIA GONZALEZ Sergio Kometa Xstra Cycling Team 9:41
28 56 ▲28  PEÑA JIMENEZ Jesus David Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 10:54
29 61 ▲32  GLOAG Thomas Trinity Road Racing 12:06
30 65 ▲35  CIUCCARELLI Riccardo Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 12:23
31 63 ▲32  STEPANOV Andrei Gazprom-Rusvelo U23 12:48
32 73 ▲41  MALAVER Brayan Esteban Aran Cucine Vejus 14:21
33 23 ▼10  APOSTI Leonardo GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano 15:53
34 55 ▲21  ANDERSON Edward Hagens Berman Axeon 17:04
35 43 ▲8  BENEDETTI Gabriele Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 17:19
36 70 ▲34  ZOCCARATO Samuele Team Colpack Ballan 18:12
37 41 ▲4  BALDACCINI Davide Team Colpack Ballan 18:39
38 76 ▲38  PORTA Gabriele Gallina Colosio Eurofeed 18:44
39 66 ▲27  BOGLI Jonathan Swiss Racing Academy 19:04
40 88 ▲48  NINCI Gabriele Mastromarco Sensi Nibali 19:16
41 64 ▲23  PEREZ-LANDALUCE Eduardo Kometa Xstra Cycling Team 19:39
42 68 ▲26  ZEA Luis Daniel Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 19:45
43 9 ▼34  MARINOZZI Alessandro Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 20:14
44 82 ▲38  MAGLI Filippo Mastromarco Sensi Nibali 21:28
45 51 ▲6  MAROUAN Omar GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano 21:31
46 47 ▲1  PIERANTOZZI Lucio Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 21:40
47 103 ▲56  WOOD Harrison SEG Racing Academy 22:11
48 35 ▼13  ASKEY Lewis Equipe continentale Groupama-FDJ 22:24
49 53 ▲4  FATKULLIN Valerii Gazprom-Rusvelo U23 ,,
50 1 ▼49  COLNAGHI Luca Zalf Euromobil Désirée Fior 23:11
51 24 ▼27  ZURLO Matteo Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 23:41
52 90 ▲38  PIETROBON Andrea Cycling Team Friuli ASD 24:02
53 8 ▼45  GAZZOLI Michele Team Colpack Ballan 24:21
54 21 ▼33  MARIT Arne Lotto – Soudal U23 24:48
55 33 ▼22  FARESIN Edoardo Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 25:10
56 98 ▲42  CARBONI Matteo Biesse Arvedi 25:24
57 27 ▼30  BONALDO Kevin Zalf Euromobil Désirée Fior 25:39
58 121 ▲63  RASTELLI Luca Team Colpack Ballan ,,
59 20 ▼39  MEEUS Jordi SEG Racing Academy 25:51
60 31 ▼29  PICCOLO Andrea Team Colpack Ballan 26:06
61 37 ▼24  HOLLYMAN Mason Holdsworth Zappi Team 27:04
62 38 ▼24  GALLO Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team 27:06
63 130 ▲67  HEALY Ben Trinity Road Racing 28:01
64 39 ▼25  MUJIKA Mikel Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 28:04
65 85 ▲20  SHERSTNEV Timofei Gazprom-Rusvelo U23 28:58
66 42 ▼24  TAROZZI Manuele #inEmiliaRomagna Cycling Team 29:12
67 52 ▼15  FOUCHÉ James Hagens Berman Axeon 29:40
68 45 ▼23  BASEGGIO Matteo General Store Essegibi F.lli Curia 29:48
69 40 ▼29  HOOLE Daan SEG Racing Academy 29:49
70 67 ▼3  CASTRO Camilo Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 29:51
71 44 ▼27  SANTAROMITA Alessandro Velo Club Mendrisio 30:07
72 77 ▲5  WRIGHT Paul Holdsworth Zappi Team 30:35
73 72 ▼1  ABENANTE Pasquale Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 31:01
74 58 ▼16  BARONCINI Filippo Beltrami TSA Marchiol 32:05
75 57 ▼18  PUPPIO Antonio Kometa Xstra Cycling Team 32:21
76 114 ▲38  BARONI Alessandro Gallina Colosio Eurofeed 32:26
77 59 ▼18  ZAMBELLI Samuele Iseo Serrature – Rime – Carnovali 32:47
78 60 ▼18  GRENDENE Marco Beltrami TSA Marchiol ,,
79 62 ▼17  FERRI Niccolo Mastromarco Sensi Nibali 33:14
80 92 ▲12  ENGELHARDT Felix Tirol KTM Cycling Team 34:27
81 69 ▼12  STEWART Jake Equipe continentale Groupama-FDJ 35:23
82 75 ▼7  MÜLLER Reto Swiss Racing Academy 35:24
83 74 ▼9  MILAN Jonathan Cycling Team Friuli ASD 35:29
84 50 ▼34  BAUCE Davide Gallina Colosio Eurofeed 35:46
85 78 ▼7  RUBINO Samuele NTT Continental Cycling Team 36:38
86 96 ▲10  PALADIN Luca Gallina Colosio Eurofeed 36:46
87 79 ▼8  FUENTES CHAVES Fabian Camilo Velo Plus Racing Team Palazzago 37:15
88 80 ▼8  VERRE Alessandro Casillo – Petroli Firenze – Hopplà 37:38
89 81 ▼8  ROCCHETTA Cristian General Store Essegibi F.lli Curia 37:41
90 83 ▼7  QUARTUCCI Lorenzo Zalf Euromobil Désirée Fior 37:47
91 84 ▼7  FURLAN Matteo Iseo Serrature – Rime – Carnovali ,,
92 86 ▼6  BROWN Connor NTT Continental Cycling Team 37:56
93 87 ▼6  BALLABIO Giacomo Iseo Serrature – Rime – Carnovali 38:37
94 89 ▼5  CAMARGO Diego Andres Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 39:05
95 120 ▲25  PEÑA Wilson Estiben Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 40:10
96 95 ▼1  GHIRLANDA Marco Velo Club Mendrisio 40:13
97 116 ▲19  CANTONI Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team 40:29
98 111 ▲13  CASALLAS RINCON Yeisson Ferney Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 40:49
99 97 ▼2  BELLONI Manuel Velo Club Mendrisio 41:06
100 139 ▲39  SCHNEITER Joab Swiss Racing Academy 41:32
101 101  NENCINI Tommaso Mastromarco Sensi Nibali 41:53
102 99 ▼3  VIEGAS Daniel Kometa Xstra Cycling Team 41:54
103 102 ▼1  MOTTI Alessandro Velo Club Mendrisio 41:55
104 117 ▲13  MERCHAN Didier Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 42:19
105 105  REGALLI Luca Iseo Serrature – Rime – Carnovali 42:24
106 106  GARIBBO Nicolò GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano 42:27
107 94 ▼13  TIKHONIN Evgenii Gazprom-Rusvelo U23 43:11
108 108  DI GUGLIELMO Fabio Sangemini Trevigiani Mg.k Vis 43:46
109 113 ▲4  SWEENY Harry Lotto – Soudal U23 44:05
110 110  DEKKER David SEG Racing Academy 44:12
111 104 ▼7  PALMA Alessio LAN Service – Zheroquadro Cycling Team 44:20
112 112  MONIQUET Sylvain Equipe continentale Groupama-FDJ 45:42
113 118 ▲5  PIRRO Francesco GS Maltinti Lamp. Banca Cambiano 45:54
114 119 ▲5  GUASCO Mattia NTT Continental Cycling Team 46:11
115 93 ▼22  PELLIZZER Mattia Iseo Serrature – Rime – Carnovali 46:39
116 123 ▲7  MARCELLUSI Martin Mastromarco Sensi Nibali 46:58
117 124 ▲7  MOLINI Federico Mastromarco Sensi Nibali 47:27
118 100 ▼18  ZECCHIN Michael Work Service Dynatek Vega 48:01
119 126 ▲7  PETRELLI Gabriele Cycling Team Friuli ASD 48:27
120 128 ▲8  FANTONI Matteo Velo Plus Racing Team Palazzago 48:44
121 122 ▲1  PESENTI Jacopo Velo Plus Racing Team Palazzago 49:22
122 131 ▲9  SZOLLOSI Ferenc Gallina Colosio Eurofeed 50:13
123 133 ▲10  POPOV Anton Gazprom-Rusvelo U23 51:15
124 134 ▲10  PEGORARO Matteo Gino Zalf Euromobil Désirée Fior 51:34
125 135 ▲10  RACCANI Simone Beltrami TSA Marchiol 52:38
126 136 ▲10  VISINTAINER Lorenzo General Store Essegibi F.lli Curia 53:47
127 127  VIERO Marco Work Service Dynatek Vega 54:44
128 132 ▲4  PONGILUPPI Matteo Gallina Colosio Eurofeed 56:25
129 138 ▲9  FRIGERIO Stefano LAN Service – Zheroquadro Cycling Team 57:26
130 141 ▲11  MENEGOTTO Jacopo Biesse Arvedi 58:20
131 142 ▲11  EGGENBERG Ruben Swiss Racing Academy 59:14
132 137 ▲5  BOBBO Riccardo NTT Continental Cycling Team 59:22
133 140 ▲7  DAVIS Cole Hagens Berman Axeon 59:26
134 146 ▲12  DAVY Clément Equipe continentale Groupama-FDJ 1:01:06
135 144 ▲9  PETRUCCI Mattia Equipe continentale Groupama-FDJ 1:01:17
136 143 ▲7  MOLINA Wilmar Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 1:02:25
137 145 ▲8  FREDDI Matteo Beltrami TSA Marchiol 1:03:10
138 149 ▲11  TRONSTAD Karl Jonas Holdsworth Zappi Team 1:05:53
139 150 ▲11  BERZI Andrea Biesse Arvedi 1:09:51
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments