fot. UEC

Eleonara Camilla Gasparrini z reprezentacji Włoch okazała się najlepsza w wyścigu ze startu wspólnego juniorek na Mistrzostwach Europy w Plouay. Najlepsza z Polek Natalia Krześlak finiszowała na 21. lokacie.

Ostatni dzień rywalizacji na Mistrzostwach Europy odbywających się w Plouay we Francji otworzył wyścig ze startu wspólnego juniorek. Zawodniczki miały do pokonania pięć rund po 13,71 kilometra każda na dobrze znanej pagórkowatej trasie.

Na starcie pojawiły się reprezentantki Polski w składzie: Ewa Brożyna (Mayday Team), Natalia Krześlak (TKK “PACIFIC” Toruń Nestle Fitness Cycling Team), Wiktoria Milda (ALKS STAL Grudziądz Big Star), Zuzanna Olejniczak (Kolarski Klub Sportowy Gostyń), Tamara Szalińska (UKS FTP Jedynka Kórnik) oraz Nikola Wielowska (KK Ziemia Darłowska).

Rywalizacja juniorek rozstrzygnęła się po masowym finiszu z peletonu. W nim najlepsza okazała się reprezentantka Włoch Eleonara Camilla Gasparrini. Drugą i trzecią lokatę zajęły Belgijki: Marith Vanhove oraz Katrijn De Clercq. Najwyżej z reprezentantek Polski zafiniszowała Natalia Krześlak na 21. miejscu.

Wyniki wyścigu ze startu wspólnego juniorek.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments