Foto: @RouteOccitanie

Sonny Colbrelli (Bahrain – McLaren) wygrał po finiszu z dużej grupki drugi etap La Route d’Occitanie – La Dépêche du Midi. Liderem pozostał Bryana Coquard (B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM).

Drugi etap francuskiego wyścigu liczył niespełna 175 kilometrów i prowadził z Carcassonne do Cap Découverte. Po drodze na kolarzy czekało kilka podjazdów, w tym Côte de Monestiés (1,8 km długości; średnie nachylenie 5,9 %) kilkanaście kilometrów przed metą.

W ucieczkę dnia zabrał się jadący w koszulce mistrza Polski Michał Paluta (CCC Team). Wraz z Polakiem na czele kręcili: Nikodemus Holler (Bike Aid), Samuel Leroux (Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole), Fumiyuki Beppu (NIPPO DELKO One Provence), Emil Vinjebo (Riwal Readynez Cycling Team) i Ibai Azurmendi (Euskaltel – Euskadi).

Już na pierwszym podjeździe pod Montée du Sor ucieczka miała ponad siedem minut przewagi nad peletonem. W połowie dystansu dystans między dużą grupą, a harcownikami nie zmniejszył się.

Jednak w miarę upływającego czasu do pracy w peletonie zabrały się ekipy Cofidis, Bahrain-McLaren i Total Direct Energie. 17 kilometrów przed metą z przewagi zostały niespełna dwie minuty.

Po podjeździe Côte de Monestiés na czele został już tylko Emil Vinjebo (Riwal Readynez Cycling Team). Duńczyk na 3 kilometry przed metą miał 13 sekund przewagi nad mocno rozciągniętym peletonem.

Vinjebo został doścignięty i podobnie jak wczoraj mieliśmy walkę sprinterów. Najszybszy okazał się Sonny Colbrelli (Bahrain – McLaren), który pokonał Bryana Coquarda (B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM). Coquard pozostał liderem wyścigu. Trzecie miejsce wywalczył dziś Niccolò Bonifazio (Team Total Direct Energie).

Wyniki drugiego etapu:

1 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – McLaren 4:22:23
2 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:00
3 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:00:00
4 Arvid De Kleijn (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:00
5 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
6 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
7 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
8 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:00
9 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
10 David Gonzalez Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
11 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
12 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
13 Piotr Havik (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:00
14 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
15 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
16 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:00
17 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:00:00
18 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:00
19 Nick Van Der Lijke (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:00
20 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:00
21 Mathias De Witte (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
22 Dzmitry Zhyhunou (Blr) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
23 Jordi Lopez Caravaca (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
24 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:00
25 Tony Hurel (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
26 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
27 Fausto Masnada (Ita) CCC Team 0:00:00
28 Marti Marquez Roman (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
29 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
30 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
31 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
32 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
33 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:00:00
34 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
35 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
36 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
37 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
38 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:00
39 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team 0:00:00
40 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
41 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
42 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
43 Joan Bou Company (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
44 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
45 Erik Bergström Frisk (Swe) Bike Aid 0:00:00
46 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana Pro Team 0:00:00
47 Odd Christian Eiking (Nor) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
48 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:00:00
49 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
50 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:00
51 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:00
52 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
53 Enrico Battaglin (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:00
54 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:00:00
55 Rémy Rochas (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
56 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
57 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
58 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
59 José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence 0:00:00
60 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:00:00
61 Simone Petilli (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
62 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
63 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
64 Louis Louvet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
65 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:00:00
66 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
67 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
68 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:00
69 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
70 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:00
71 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
72 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
73 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
74 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
75 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
76 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
77 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
78 Yoann Paillot (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
79 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
80 Alessandro Monaco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
81 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain – McLaren 0:00:00
82 Frederik Dombrowski (GER) Bike Aid 0:00:00
83 Adrien Guillonnet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
84 Antonio Angulo Sampedro (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
85 Michel Ries (Lux) Trek – Segafredo 0:00:00
86 Michał Paluta (Pol) CCC Team 0:00:00
87 Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid 0:00:00
88 Thibault Ferasse (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
89 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
90 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
91 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Astana Pro Team 0:00:00
92 Jérémy Bellicaud (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
93 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
94 Emil Nygaard Vinjebo (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:00
95 Chris Froome (GBr) Team Ineos 0:00:00
96 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:00:00
97 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
98 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:00
99 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
100 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
101 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:16
102 Alan Riou (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:20
103 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:00:26
104 Geoffrey Soupe (Fra) Total Direct Energie 0:00:43
105 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:43
106 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:43
107 Andrey Amador (CRc) Team Ineos 0:00:43
108 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:43
109 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:00:43
110 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:43
111 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:59
112 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:01:10
113 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:01:11
114 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:23
115 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:02:23
116 Théo Delacroix (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:03:50
117 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:04:02
118 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:04:02
119 Fumiyuki Beppu (Jpn) Nippo Delko Provence 0:04:02
120 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:04:02
121 Christoffer Lisson (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:04:02
122 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:05:11
123 Martin Bouzas Rey (Esp) Equipo Kern Pharma 0:05:11
124 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:05:11
125 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:05:11
126 Morné Van Niekerk (RSA) St Michel – Auber 93 0:05:11
127 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:05:11
128 Alexander Evans (Aus) Circus – Wanty Gobert 0:05:11
129 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:05:11
130 Jesse De Rooij (Ned) Bike Aid 0:05:11
131 Nikodemus Holler (GER) Bike Aid 0:05:11
132 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:07:02
133 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:07:02
134 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:07:18
135 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:07:18
136 Marco Mathis (GER) Cofidis 0:10:00
137 Lucas Carstensen (GER) Bike Aid 0:10:00
138 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:10:00
139 Julien Morice (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:10:00
140 Maxime Cam (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:10:00
141 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:10:00
142 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:13:37
DNF August Jensen (Nor) Riwal Readynez Cycling Team
DNS Julien Simon (Fra) Total Direct Energie

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 8:57:07
2 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:02
3 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:10
4 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:00:11
5 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:00:12
6 Michał Paluta (Pol) CCC Team 0:00:12
7 Emil Nygaard Vinjebo (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:12
8 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:15
9 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:15
10 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
11 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:16
12 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:16
13 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:16
14 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:16
15 Nick Van Der Lijke (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:16
16 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:16
17 Mathias De Witte (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:16
18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
19 Marti Marquez Roman (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
20 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:16
21 Fausto Masnada (Ita) CCC Team 0:00:16
22 Jordi Lopez Caravaca (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
23 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:16
24 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
25 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:16
26 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:16
27 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
28 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
29 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:00:16
30 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:16
31 Joan Bou Company (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
32 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:16
33 Odd Christian Eiking (Nor) Circus – Wanty Gobert 0:00:16
34 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:16
35 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:16
36 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
37 José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence 0:00:16
38 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
39 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
40 Simone Petilli (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:16
41 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
42 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:16
43 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:16
44 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:16
45 Rémy Rochas (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:16
46 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:16
47 David Gonzalez Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
48 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:16
49 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
50 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:16
51 Alessandro Monaco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:16
52 Thibault Ferasse (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:16
53 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:16
54 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:16
55 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:16
56 Erik Bergström Frisk (Swe) Bike Aid 0:00:16
57 Piotr Havik (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:16
58 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:16
59 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:16
60 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:16
61 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
62 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:16
63 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:16
64 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:16
65 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:00:16
66 Michel Ries (Lux) Trek – Segafredo 0:00:16
67 Frederik Dombrowski (GER) Bike Aid 0:00:16
68 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana Pro Team 0:00:16
69 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
70 Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid 0:00:16
71 Enrico Battaglin (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:16
72 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
73 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
74 Jérémy Bellicaud (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:16
75 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:00:16
76 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
77 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain – McLaren 0:00:16
78 Adrien Guillonnet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:16
79 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:00:16
80 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
81 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:16
82 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Astana Pro Team 0:00:16
83 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:16
84 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:00:16
85 Chris Froome (GBr) Team Ineos 0:00:16
86 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:16
87 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:16
88 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:32
89 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:00:36
90 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:59
91 Andrey Amador (CRc) Team Ineos 0:00:59
92 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:00:59
93 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:59
94 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:59
95 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:02:12
96 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:05
97 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:04:18
98 Christoffer Lisson (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:04:18
99 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:04:42
100 Martin Bouzas Rey (Esp) Equipo Kern Pharma 0:05:27
101 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:05:27
102 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:05:27
103 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:07:13
104 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:07:31
105 Antonio Angulo Sampedro (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:10:25
106 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:10:28
107 Tony Hurel (Fra) St Michel – Auber 93 0:10:28
108 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:10:28
109 Louis Louvet (Fra) St Michel – Auber 93 0:10:28
110 Yoann Paillot (Fra) St Michel – Auber 93 0:10:28
111 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:28
112 Alan Riou (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:10:48
113 Geoffrey Soupe (Fra) Total Direct Energie 0:11:11
114 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:11:11
115 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:11:38
116 Arvid De Kleijn (Ned) Riwal Readynez Cycling Team 0:13:39
117 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team 0:13:39
118 Théo Delacroix (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:14:15
119 Fumiyuki Beppu (Jpn) Nippo Delko Provence 0:14:27
120 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:14:30
121 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:14:30
122 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:14:38
123 Jesse De Rooij (Ned) Bike Aid 0:15:39
124 Nikodemus Holler (GER) Bike Aid 0:15:39
125 Alexander Evans (Aus) Circus – Wanty Gobert 0:15:39
126 Dzmitry Zhyhunou (Blr) Euskaltel – Euskadi 0:17:10
127 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:17:30
128 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:17:30
129 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:19:33
130 Marco Mathis (GER) Cofidis 0:20:28
131 Julien Morice (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:20:28
132 Lucas Carstensen (GER) Bike Aid 0:20:28
133 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:24:28
134 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:24:28
135 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:27:10
136 Maxime Cam (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:27:10
137 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:27:23
138 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:30:11
139 Morné Van Niekerk (RSA) St Michel – Auber 93 0:30:21
140 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:30:22
141 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:35:11
142 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:38:37