Firma Trek wypuściła całkiem nowe modele Madone SLR oparte o włókno węglowe OCLV serii 800. To duże ulepszenie najlepszego roweru wyścigowego, redukujące wagę bez poświęcenia aerodynamiki i prędkości.

Madone SLR: Najlepszy rower szosowy

Dzięki potrójnej broni, na którą składają się zaawansowana aerodynamika, najwyższa jakość jazdy i niezrównana integracja nie jest to niespodzianka, że to tym rowerem Mads Pedersen przywiózł zwycięstwo Szosowych Mistrzostwo Świata UCI 2019. Tegoroczny Madone SLR cechuje się tą samą prędkością mistrzowską oraz gładkością IsoSpeed, ale teraz zbudowany jest z ultralekkiego włókna węglowego OCLV Serii 800, aby osiągnąć jeszcze lżejsze, szybsze przejazdy.

Włókno węglowe OCLV Serii 800

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejsze i najbardziej zaawansowane włókno węglowe Treka w historii. Jest o 30% mocniejsze niż poprzednie tworzywo węglowe OCLV, lecz tak samo sztywne, dzięki czemu inżynierowie Trek mogą wykorzystać mniej materiału w narażonych na znaczne obciążenia punktach i zbudować lżejszą maszynę.

Rower wyboru Trek – Segafredo

Dzięki oszczędności na wadze ramy i specyfikacji całkiem nowego, ultralekkiego komponentu, kolarze Trek – Segafredo dosiądą Madone SLR, który jest aż o 450g lżejszy niż poprzednik – bez żadnego uszczerbku na aerodynamice.

Dostępne w ramach Project One

Program budowy rowerów na zamówienie Project One firmy Trek pozwala rowerzystom zbudować ich idealny rower wyścigowy dokładnie tak jak tego chcą. Mogą nawet jeździć dokładnie tym co profesjonaliści z możliwością konfiguracji ich Madone SLR z tymi samymi ultralekkimi komponentami, które oszczędziły kolarzom Trek – Segafredo 450 g wagi.

Nowy Madone SLR jest dostępny od ręki poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek oraz przez Internet na wybranych rynkach na stronie trekbikes.com.

Dostępne modele i ceny:

Madone SLR 6 Disc – 32.499 PLN
Madone SLR 7 Disc – 41.699 PLN
Madone SLR 7 Disc eTap – 42.999 PLN
Madone SLR 9 Disc – 58.999 PLN
Madone SLR 9 Disc eTap – 62.499 PLN
Rama z widelcem Madone SLR Disc – 21.999 PLN

Galeria zdjęć – Trek Madone SLR 2021:

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments