Łyk kolarskich wspomnień, marzeń i ambicji

Podobno w słoneczny, letni dzień, ze szczytu Mont Ventoux można dojrzeć zarówno Alpy, Pireneje, jak i Morze Śródziemne. Pogoda często bywa jednak kapryśna, a tylko z naszymi podkładkami Epic Cycling Climbs możesz cieszyć się widokiem oddalonych Passo dello Stelvio, Alpe d’Huez, Tourmalet i wspomnianego Giganta Prowansji podczas tego samego coffee breaku!

Czy będą one dla Ciebie słodko-słonym wspomnieniem odbytych już wspinaczek w Alpach i Pirenejach, którym można delektować się przy niewinnym kuflu piwa w towarzystwie znajomych? Czy też kolejną dawką energii i motywacji przy kubku aromatycznej kawy, by trenować jeszcze ciężej i w końcu zdobyć te wymarzone szczyty? A może po prostu pięknie wydanym gadżetem, przypominającym o pasji, której z perspektywy wygodnej kanapy lubisz oddawać się w leniwe, letnie popołudnia?

Nie ma dobrej odpowiedzi. Wybrane przez nas ikony Giro d’Italia, Tour de France i hiszpańskiej Vuelty to esencja kolarstwa szosowego mocna i wyrazista, jak filiżanka porannego espresso, jednak tylko od Ciebie zależy, jaki będą mieć smak i aromat.

Esencja kolarstwa mocna, jak włoskie Espresso

Zaproś do swojego domu kolejny z produktów z serii The Climb, łączących miłość do kolarstwa i onieśmielającego magnetyzmu najwyższych pasm górskich z fantastycznej jakości fotografią i lekką nutką przejrzystego, minimalistycznego designu.

Przed Tobą unikalne podkładki pod filiżanki, przedstawiające starannie wyselekcjonowane fotografie legendarnych podjazdów kolarskiego uniwersum, które stały się już znakiem rozpoznawalnym naszej serii.

W zestawie znajdziesz cztery, standardowych rozmiarów, podkładki na grubym korku wraz z parametrami podjazdów oraz 12-stronicową broszurę, stanowiącą uzupełnienie informacji na ich temat.

Od zaśnieżonego dachu Giro d’Italia po Kolarską Aleję Gwiazd

Sentencja o tym, że obraz z łatwością zastępuje tysiąc słów musi być powtarzana tak często dlatego, że ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Nasze wyzwanie było o tyle większe, że we wszystkich produktach The Climb stawiamy na najwyższą jakość fotografii i pobudzające wyobraźnię ujęcia. I zdecydowaliśmy się je podjąć!

Jako uzupełnienie zestawu otrzymasz 12-stronicową broszurę, w której poza przywołaniem najbardziej interesujących faktów, postaraliśmy się odmalować wyraziste portrety, świadczące o unikalnym charakterze wybranych przez nas podjazdów: Passo dello Stelvio, Alpe d’Huez, Tourmalet i Mont Ventoux.

Który z czterech podjazdów porównaliśmy do K2 kolarstwa szosowego, a który do hollywoodzkiej Alei Gwiazd? Zapraszamy do lektury już przy kolejnej filiżance kawy!

Wejdź na: www.theclimb.pl/kolarskie-podkladki-epic-cycling-climbs i zrób sobie kolarski Coffee Break!

Serwis naszosie.pl objął patronatem medialnym to wydawnictwo.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments