Już pojutrze rozpocznie się Wyścig Dookoła Mazowsza, czyli pierwsza impreza kolarska w kalendarzu UCI po długiej przerwie. Poznaliśmy oficjalny skład zespołu Mazowsze Serce Polski.

Wyścig, który odbędzie się w dniach od 15 do 18 lipca, będzie bardzo ważny dla nowego zespołu w polskim peletonie. Mazowsze Serce Polski wystawiło mocny skład. Znalazł się w nim Paweł Bernas, który miał bardzo udany początek sezonu. Wygrał Grand Prix Alanya, był drugi w Grand Prix Velo Alanya i trzeci w International Tour of Rhodes.

W zestawieniu znalazł się także Adrian Kurek, który wygrał niedawno rozegrany wyścig na torze w Modlinie. Nie zabraknie także zwycięzcy Grand Prix Manavgat – Side, Alana Banaszka oraz Norberta Banaszka, Adriana Banaszka i Tobiasza Pawlaka.

Wyścig Dookoła Mazowsza jest bardzo ważny w naszym kalendarzu startowym. Wystawiamy w nim najszybszy skład zawodników, którzy będą walczyć o zwycięstwa etapowe. Rokrocznie wyścig rozgrywa się na sekundy, więc każdy etap jest dla nas równie ważny. Jesteśmy dobrze przygotowani i gotowi do wznowienia sezonu w wyścigach UCI. Skład mamy wyrównany i rolę lidera na klasyfikację generalną określą dwa pierwsze etapy wyścigu

– powiedział dyrektor sportowy zespołu Adrian Kucharek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją Wyścigu Dookoła Mazowsza – TUTAJ.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments