fot. Jumbo-Visma/Twitter

Niderlandzka drużyna, którą kieruje Richard Plugge od 2014 roku ściga się na charakterystycznych turkusowych rowerach Bianchi. Według informacji Algemeen Dagblad od przyszłego sezonu zawodnicy Jumbo-Visma przesiądą się na rowery marki Cervélo.

Co prawda na rowerach Cervélo ścigają się już kolarze ekipy Team Sunweb. Jednak, jak wynika z rozmowy portalu Cyclingnews z rzecznikiem ekipy Sunweb, współpraca firmy Cervélo, zarówno z Sunwebem, jak i Jumbo-Visma jest możliwa, choć wydaje się mało prawdopodobna.

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że nie wiemy, czy będziemy mogli podziwiać piękne, turkusowe rowery Bianchi na poziomie World Tour w przyszłym sezonie, jeśli wspomniane wyżej informacje się potwierdzą. Być może włoski producent zdecyduje się na współpracę z inną ekipą najwyższej dywizji w 2021 roku. Niewykluczone, że będzie to Sunweb.

 

Poprzedni artykułApel Mai Włoszczowskiej dotyczący stosowania zasady 1,5 metra
Następny artykułJulian Alaphilippe przygotowuje się do swojego debiutu w Ronde van Vlaanderen
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments