fot. Mazowsze Serce Polski Team

W najbliższą sobotę 20 czerwca gościem wywiadów “na żywo” na Facebooku będzie Karol Domagalski (Mazowsze Serce Polski). Widzimy się punktualnie o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Już w najbliższą sobotę 20 czerwca kolejny wywiad “na żywo” z naszej nowej serii. Tym razem porozmawiamy z kolarzem drużyny Mazowsze Serce Polski Karolem Domagalskim, który w imponujący sposób wraca do formy sprzed śmiertelnie poważnego wypadku, którego doznał w ubiegłym roku podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Niedawno minął rok po tym przykrym wydarzeniu. W ostatnim video opublikowanym w mediach społecznościowych drużyny z Mazowsza Domagalski zapewnił, że jest coraz lepiej i że w związku z tym przyjmuje coraz większe obciążenia treningowe. Podczas naszej sobotniej rozmowy porozmawiamy o jego procesie dochodzenia do zdrowia, obecnej dyspozycji, treningach, rehabilitacji i pracy z fizjoterapeutą, a także o planach na przyszłość. Będzie to dobra okazja dla wszystkich jego kibiców, aby zadać mu pytania i przekazać pozdrowienia, do czego serdecznie zachęcamy.

Będzie to już szesnasty “live” z naszego nowego cyklu, który zapoczątkowaliśmy na początku epidemii wirusa Covid-19, ale pomimo że skończył się już czas kwarantanny i powoli wraca rywalizacja, my kontynuujemy “luźne” rozmowy z kolarzami oraz z ludźmi związanymi z kolarstwem.

Do tej pory naszymi gośćmi byli: Daria Abramowicz, Piotr Wadecki, Anna Plichta, Łukasz Wiśniowski, Paweł Poljański, Paweł Bernas, Małgorzata Jasińska, Michał Paluta, Kasia Niewiadoma, Mariusz Witecki, Tomasz Marczyński, Michał Gołaś, Pavel Sivakov, Bartosz Huzarski oraz Dariusz Banaszek. Wszystkie wywiady można obejrzeć na naszym facebookowym profilu.