Fot. www.bielskiedrogi.pl

W poniedziałkowe popołudnie, około godziny 16:10, w miejscowości Wilkowice doszło do bardzo groźnego wypadku, w którym ucierpiały dwie rowerzystki na szosie. Ich stan jest bardzo poważny.

– Kobieta kierująca oplem jadąca w kierunku Żywca zderzyła się czołowo z dwoma rowerzystkami. Poszkodowane były nieprzytomne. Prowadzona była reanimacja

– poinformował Dziennik Zachodni Roman Szybiak z bielskiej Komendy Miejskiej Policji.

Poszkodowane odniosły bardzo poważne obrażenia ciała. Jak informują lokalne media obie były nieprzytomne. Jedna poszkodowana trafiła śmigłowcem Lotniczego Pogotowania Ratunkowego do szpitala w Sosnowcu. Druga z kobiet karetką została przewieziona do szpitala w Bielsku-Białej.

Póki co nie są znane przyczyny wypadku. Jak informuje serwis www.bielskiedrogi.pl , bielska policja poszukuje świadków wypadku, zwłaszcza kierowcy białego samochodu dostawczego typu citroen berlingo lub peugeot partner, który jechał przed oplem astrą. Można kontaktować się w tej sprawie z dyżurnym bielskiej Komendy Miejskiej Policji dzwoniąc na numer tel. 33 812 12 55 lub alarmowy 112.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments