fot. UCI

Dwukrotny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas usunął swoje konta w mediach społecznościowych, takich jak Twitter czy Instagram. Jest to spowodowane dużą krytyką pod zdjęciem, na którym było widać, że wymknął się z kwarantanny.

Zawodnik reprezentujący od tego sezonu Team INEOS przebywa obecnie w Gironie w Hiszpanii. Jak wiemy sytuacja na Półwyspie Iberyjskim w walce z pandemią COVID-19 jest bardzo trudna. Dlatego też obywatele przebywający w Hiszpanii są poddani bardzo mocnym restrykcjom.

Rohan Dennis na swoim profilu na Instagramie “pochwalił się”, gdy wybrał się na przejażdżkę swoim samochodem. Ponadto w bardzo nieeleganckich słowach określił swój stosunek do sytuacji związanej z pandemią.

Dzień 34 – opuściłem swój dom. COVID-19 i kwarantanna mogą mnie pocałować w d***

– napisał Dennis.

Oczywiście po jakimś czasie Australijczyk się zreflektował i usunął to zdjęcie i całe swoje konto. Zanim to uczynił odpowiedział jednemu z kibiców, który zasugerował mu, że nie powinien publikować tego wpisu. Dennis po pewnej chwili się zreflektował i usunął całe swoje konto. Niestety dla niego nic w internecie nie ginie. Na ten moment na komentarz na temat tej sprawy nie zdecydowało się biuro prasowe Team INEOS.